🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

آموزش صفر تا صد سئو ۲۰۲۰ + فیلم

تمام مباحث مطرح شده این فایل فنی است و برای کسانی که به تازگی وارد مجموعه آراد برندینگ شدند، مناسب نیست.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

افرادی که مباحث فنی کارشان را با آراد برندینگ شروع کردند اصلا نگران این موضوعات نباشند؛ صفر تا صد تمام مباحث مطرح شده در این فایل و آخرین تکنیک ها و قوانین توسط تیم فنی آراد برندینگ در حال اجراء است.

بنابراین آرادی هایی که کار فنی سایت شان بر عهده مجموعه آراد برندینگ است تمام تغییرات SEO2020 بر روی سایت شان اعمال می شود و جای هیچ گونه نگرانی بابت این موضوع نیست.

یک سری ترفندها و تکنیک های مجموعه آراد برندینگ برای اولین بار در حال ارائه به مشتریانش است که باعث افزایش قدرت سایت های مشتریان خود می شود.

تیم فنی مجموعه آراد بر روی تعدادی از سایت های مشتریانش با رضایت آنها این تکنیک ها و ترفندها را اعمال کرده است که سبب زیاد شدن مشتریان این سایت ها شده است.

مجموعه آراد در حال حاضر بیش از شش هزار سایت را حمایت می کند و مسئولیت فنی این سایت ها به عهده تیم فنی مجموعه آراد است.

به دلیل حجم بالای سایت هایی که مسئولیت فنی آنها با مجموعه آراد است؛ ما این ترفندها و تکنیک های جدید را فقط در تعداد محدودی از سایت هایی که مدیران آن سایت ها درخواست می دهند، اعمال می کنیم.

به زودی فرمی را در تمامی سایت های آراد برندینگ قرار می دهیم کسانی که مایلند این ترفندها در سئو سایت آنها اعمال شود این فرم را پر می کنند و ما این تکنیک ها را به صورت رایگان در سئو سایت آنها اعمال می کنیم.

SEO چیست؟

SEO برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است.

SEO بهینه سازی موتورهای جستجو است.

اگر شما مالک یک سایت هستید و می خواهید از طریق سایت تان مشتری داشته باشید، خیلی باید برای شما مهم باشد که سایت شما در موتورهای جستجو مثل Bing – Yahoo – Google که مهمترین موتورهای جستجو است قابل دیدن باشد.

فرض کنید شما در حوزه کوزه های سفالی در حال فعالیت هستید و چند سایت دارید و می خواهید از طریق سایت تان جذب مشتری کنید، بعد از تولید محتوا در سایت تان، باید سایت شما قابل جستجو باشد؛ یعنی اگر مشتری در اینترنت خرید کوزه سفالی را سرچ کرد در بین تمام سایت هایی که گوگل در نتایج خودش به آن مخاطب نشان می دهد، باید سایت شما هم جزء آن نتایج باشد و مهم این است که سایت شما در صدر نتایج قرار بگیرد و بالاتر از همه سایت ها باشد.

اگر سایت شما بالاتر از بقیه سایت ها قرار بگیرد، تعداد مشتری و ثبت سفارش شما بیشتر می شود.

هر چقدر بتوانید در تعداد کلمات کلیدی یا کی وورد تولزهای مختلف جایگاه بگیرید، خواهید دید که حجم مشتری های شما چندین برابر خواهد شد.

هدف گوگل از SEO2020

یقینا بین SEO2020 با SEO2019 تفاوت های زیادی است و گوگل بسیار قویتر شده است و نسبت به سال ۲۰۱۹ به روزتر شده است.

هدف گوگل از تغییرات در SEO2020 جلب رضایت و اعتماد کاربرانش است.

گوگل می خواهد خودش را توانمند نشان دهد.

شما زمانی به دنبال اطلاعات در مورد موضوعی هستید که نمی دانید چگونه آن را در گوگل سرچ کنید تا گوگل دقیقا همان چیزی را به شما نشان دهد که مدنظر شماست، گوگل می خواهد به اینجا برسد که بر اساس کلید واژه که سرچ کردید و موقعیت جغرافیای شما دقیقا آن چیزی را در نتایجش به شما نمایش دهد که در ذهن شما می گذرد.

آموزش جامع سئو ۲۰۲۰

جامعیت سئو خیلی مهم است و نمی توان در مدت ۴۵ دقیقه کل مباحث سئو ۲۰۲۰ را به شما آموزش داد.

ما در این جلسه نکات اجرایی سئو ۲۰۲۰ را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید آن چیزهایی که مهمتر است را امروز یاد بگیرید و در جلسات بعدی با جزئیات بیشتر و پرداختن به هر کدام از زیر شاخه ها در خدمت شما عزیزان خواهیم بود، تا شما آرادی های عزیز بتوانید بحث سئو ۲۰۲۰ را کامل یاد بگیرید.

هدف از آموزش تکنیک های سئو ۲۰۲۰

هدف از آموزش تکنیک های سئو این است تعداد بازدید کننده سایت شما افزایش پیدا کند و در نتیجه تعداد مشتری و حجم سفارشات مشتریان شما زیاد شود.

تکنیک های هشتگانه مهم سئو ۲۰۲۰

در سئو ۲۰۲۰ هشت تکنیک خیلی اهمیت دارد.

همانطور که یک پازل با در کنار هم گذاشتن صحیح قطعاتش کامل می شود سئو نیز مانند یک پازل است؛ یعنی شما با رعایت کامل تکنیک های هشتگانه سئو می توانید برترین سایت گوگل در حوزه تجارت خود باشید و میزان مشتری شما چندین برابر افزایش پیدا کند.

تکنیک اول Domain Authority

گام اول میزان قدرتی است که سایت و دامنه شما دارد.

سایت هایی مثل سایت آراد برندینگ وجود دارند که از قدرت بالایی برخوردارند و هر محتوایی که در سایت شان تولید می کنند کمتر از ۲۴ ساعت در صدر نتایج گوگل قرار می گیرد مثلا سایت آراد برندینگ محتوای جدیدی به اسم صادرات لیمو را در سایتش قرار می دهد در کمتر از ۲۴ ساعت این محتوا در صدر گوگل قرار می گیرد؛ در مقابل سایت هایی هستند که تازه راه اندازی شده و محتوایی که امروز می گذارند شاید یک ماه طول بکشد تا به صدر نتایج گوگل برسد، فرق این دو سایت در چیست؟

علت این امر به Domain Authority بر می گردد.

قدرت و اعتبار دامنه سایت شما برای جایگاه گرفتن در صدر نتایج گوگل عامل خیلی مهمی است.

در تکنیک Domain Authority چهار نکته مهم است.

نکته اول Domain Link

Domain Link یعنی سایت شما چه مقدار لینک دارد.

بعضی افراد هستند که می گویند سایتم را فقط خودم لینک کردم و کس دیگری لینک آن را ندارد؛ این باعث کاهش اعتبار آن سایت می شود.

هر چقدر بتوانید Links یا  Backlinksبیشتری دریافت کنید اعتبار سایت شما بیشتر خواهد شد.

خیلی از افراد در سایت شان اسم کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام شان را می گذارند و می گویند ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید؛ این تنها معرفی خودشان نیست بلکه با این کار تلگرام و اینستاگرام نیز ناخواسته توسط شما تبلیغ می شوند و شما مخاطبین تان را ابتدا به اینستاگرام و تلگرام لینک می دهید و بعد کانال و پیج خودتان و این به نفع تلگرام و اینستاگرام است.

نکته دوم Domain Name

اسم دامنه شما مهم است.

فرض کنید دو سایت به اسم های پارچه و پوشاک داریم که در صنعت پارچه مشغول به فعالیت هستند.

شما در گوگل عبارت ” پارچه پیراهنی ” را سرچ می کنید، و این دو سایت برای شما نمایش داده می شود.

یقینا شما بر روی سایت پارچه را کلیک می کنید چون به دنبال پارچه پیراهنی هستید.

پس انتخاب مناسب اسم سایت با حرفه تان بسیار مهم است.

اسم دامنه شما اولین انتخاب شماست.

ما در مجموعه آراد برندینگ از افراد می پرسیم که دوست دارند کدام سایت شان اصلی ترین سایت باشد.

سایت اصلی شما باید اسمش نزدیک ترین اسم به حرفه و محصول شما باشد.

نکته سوم Domain Name Registration Service

نکته سوم بحث ثبت نام و مدت تاریخ سایت شماست.

خیلی مهم است که چقدر از عمر سایت شما گذشته است؟ و سایت شما در کدام سرویس ثبت شده است؟ و پسوند سایت شما چیست؟

میزان قدرت سایتی که سه ماه راه اندازی شده است با سایتی که ده سال راه اندازی شده است قابل مقایسه نیست.

برای مثال www.ARADBRANDING.COM یک سال از عمرش میگذرد ولی www.ARADBRANDING.IR بیش از دوازده سال قدمت دارد.

پسوند دامنه شما هم بسیار مهم است، اینکه پسوند دامنه شما .COM یا IR. یا .BIZ یا .CENTER یا .ORG یا .NET باشد بستگی به این دارد که شما تشخیص دهید بهترین پسوند مناسب با کار شما چیست؟ و آن را به عنوان پسوند دامنه انتخاب کنید.

پسوندهای .COM قیمت شان بر حسب دلار است و قیمت امروزش تقریبا ۸/۹ دلار نزدیک به ۱۰ دلار است که این قیمت در همه دنیا ثابت و برابر است؛ اما چون در ایران قیمت دلار نسبت به ریال نوسان دارد، شما ممکن در یک زمانی این پسوند را ارزانتر نسبت به زمان دیگر بخرید.

پسوند .IR چون مختص ایران است قیمتش معمولا ۱۰ هزار تومان است. یعنی شما با ۱۰ هزار تومان می توانید یک پسوند .IR خریداری کنید.

نکته چهارم Site Speed

نکته چهارم بحث سرعت دامنه و سرعت سایت است که بسیار مهم است که وقتی مشتری وارد سایت شما می شود و بر روی گزینه ای کلیک می کند چند ثانیه یا چند صدم ثانیه طول می کشد تا آن محتوا برای مشتری شما به نمایش داده شود.

دقت شود که بحث  Domain Authorityفقط اسم دامنه نیست بلکه تمام چهار نکته ای که در Domain Authority گفته شد مهم هستند.

تکنیک دومThe Rise of Visule Search

خیلی مهم است که سایت شما چقدر قدرت بصری دارد؟ یعنی سایت شما از تصاویر و قدرت های بصری که دارد استفاده می کند، چقدر قدرتمند شده است؟

شاید به این موضوع توجه نکرده باشید که سایت های شما یک قسمتش به خاطر محتوا و متنی که نوشتید جایگاه می گیرد و برای شما مشتری جذب می کند اما جدای از این متن ها اگر ویدیو یا تصاویری بر روی سایت شما باشد سبب جذب مشتری می شود.

متاسفانه بعضی از افراد در این قسمت بسیار ضعیف کار می کنند و حاضر نیستند بابت این قسمت هزینه ای پرداخت کنند.

مراحل قرار دادن یک تصویر در سایت

برای قرار دادن یک تصویر خوب بر روی سایت باید چندین مرحله طی شود

۱- عکسبرداری با دوربین های صنعتی حرفه ای انجام شود نه موبایل.

۲- ادیت های مختلفی باید بر روی تصاویر انجام شود.

۳- با استفاده از فتوشاپ تصویر زیباتر شود.

۴- بعد از ساخت تصویر، آن تصویر با لوگو سایت واترمارک می شود.

۵- ابعاد تصویر باید بالای ۸۰۰ پیکسل باشد.

۶- قبل از قرار گرفتن تصویر در سایت، باید حجم تصویر به کمتر از ۱۰۰ کیلو بایت کاهش پیدا کند.

۷- تصویر باید کاملا یونیک باشد.

۸- باید در سایت تان از تصاویر مشابه استفاده کنید؛ یعنی از محصولتان تصاویر مختلف از نماهای و زاویه های مختلف بگیرید و در سایت تان قرار دهید.

استفاده از تصاویر مشابه هم باعث گرفتن جایگاه بهتر از لحاظ سئو می شود و هم باعث اعتماد بیشتر مشتری به شما می شود.

در گذشته وقتی می خواستید عکس های سایتی را پاک کنید و عکس های جدید را جایگزین آن کنید، گوگل قبول نمی کرد و Error 404 می داد چون ممکن بود به سئو گوگل آسیب وارد شود ولی امروزه به سئو گوگل آسیب وارد نمی شود چون الگوریتم های گوگل آنقدر هوشمند هستند که این موضوع را تشخیص بدهند که شما یک آپدیت اعمال کردید تعدادی تصاویر حذف کردید و تعدادی تصاویر جدید جایگزین کردید.

در محصولاتی که حجم بزرگی دارند که به راحتی قابل حمل و نقل نیستند باید شما عکاس را به محل محصول ببرید تا برای شما عکس یونیک بگیرد.

تکنیک سوم Video Continues to Surge

Video Continues to Surge یعنی بدانید ویدیوها هم چنان ادامه دارند.

امروز گوگل قابلیتی ایجاد کرده است که شما وقتی عبارتی را در گوگل سرچ می کنید، در همان فضاهای متنی خودش،گوگل عکس یا ویدیو به شما نشان می دهد.

برای مثال اگر شما در گوگل عبارت ” قرعه کشی آراد برندینگ ” را سرچ کنید، اولین نتیجه ویدیوهای قرعه کشی گذشته آراد برندینگ است؛ یعنی این ویدیوها در صدر نتایج گوگل قرار می گیرد.

اگر ما از بهترین نویسندگان محتوا برای تولید محتوا درباره قرعه کشی های آراد برندینگ استفاده کنیم و عالی ترین محتوا را بنویسیم هرگز در صدر گوگل قرار نمی گیرد بلکه این ویدیوها هستند که خودشان را نشان می دهند.

بحث ویدیو مارکتینگ این است که شما بتوانید آنلاین ویدیو تولید کنید یا ویدیوهای ضبط شده که آنها را به صورت فایل آماده داشته باشید تا بتوانید آن ها را در سایت ها و شبکه های اجتماعی تان منتشر کنید.

بنابراین شما باید بحث ویدیو مارکتینگ را جدی بگیرید و به آن بپردازید؛ چون توسط ویدیو مارکتینگ تعداد مشتری های شما افزایش می یابد و محصول و حرفه شما بهتر دیده می شود.

برای بحث ویدیو مارکتینگ می توانید از مجموعه آراد برندینگ کمک بگیرید؛ ما در مجموعه آراد برندینگ صفر تا صد ویدیو مارکتینگ را به شما آموزش می دهیم.

تکنیک چهارمVoice Search Optimization

گوگل اخیرا ابزاری راه اندازی کرده است که کشورهای پیشرفته از آن خیلی خوب بهره می گیرند و آن جستجوی صوتی است.

در کشورهای پیشرفت افراد وقتی به دنبال موضوعی هستند تایپ نمی کنند بلکه از جستجوی صوتی استفاده می کنند؛ مثلا جمله خرید زیتون در آلمان را می گویند و گوگل برای آنها سرچ می کند.

تا به امروز جستجوی صوتی انگلیسی و عربی گوگل موجود و قابل استفاده است و به زودی جستجوی صوتی زبان فارسی نیز به قابلیت های گوگل اضافه می شود.

گوگل مدتی است که فعالیت خود را به صورتLocal Search  یا جستجو محلی انجام می دهد؛ یعنی از طریق GPS گوشی کاربرانش وقتی آنها موردی را سرچ می کنند نزدیک ترین مکان را به آنها معرفی می کند.

برای مثال شما در تهران هستید و در گوگل عبارت خرید زیتون را سرچ می کنید، گوگل سعی می کند فقط سایت هایی که در تهران مشغول به فروش زیتون هستند را به شما نشان دهد.

گوگل در سال جدید میلادی بر روی Local Search بسیار کار کرده است و در این زمینه نسبت به سابق قدرتمندتر شده است.

تکنیک پنجم  Optimize for Featured Snippets

از دو سال گذشته شما مشاهده کردید که وقتی در گوگل عبارتی را سرچ می کنید، گوگل بعضی از سایت ها را درون یک باکس خاصی قرار می دهد در حالی که بقیه سایت ها این قابلیت را ندارند؛ این باکس خاص را Featured Snippets می گویند.

اگر سایت شما بتواند یک Featured Snippets یا باکس ویژه دریافت کند، اگر تعداد کلیک سایت شما در یک شبانه روز هزارتا بود، یکدفعه چند هزار برابر افزایش پیدا می کند که شما با هر تعداد تولید محتوای در چندین سال آینده نمی توانستید به این میزان کلیک برسید.

Featured Snippets در سئو ۲۰۲۰ اعمال شده و باید برای شما هم مهم باشد که وقتی گوگل چنین ابزاری ایجاد کرده است شما هم از آن استفاده کنید و بهره مند شوید چون باعث افزایش چشمگیر مشتریان شما می شود.

تکنیک ششمMaster Search Intent

اگر شما خودتان به تنهایی می خواهید بر روی سایتان تولید محتوا کنید باید حتما یکMaster Search  داشته باشید.

شما باید به عنوان یک کارشناس تمام سرچ های گوگل را رصد کنید.

ما در مجموعه آراد برندینگ برای سایت مان و سایت هایی که کار سئوشان را به ما واگذار می کنند، افراد تکنیکالی را قرار می دهیم تا این موضوعات را کامل بررسی کنند.

شما هم سعی کنید وقت بگذارید و به صورت کارشناسی عمل کنید؛ با چشمان بسته و سر به زیر راه نروید، گامهای استوار و درست بردارید.

کلید واژه ها مثل سابق نیستند و باید بتوانید به صورت تخصصی شناسایی کنید چه کلید واژه هایی در ارتباط با حرفه شما در فضای اینترنت جستجو می شود؛ و سایت شما برای اینکه در کلید واژه های حوزه خودش جایگاه بگیرد به چه فاکتورهای نیاز دارد؟

  تکنیک هفتم Combat Decreasing CTRs

شما باید جنگ کنید تا CTR سایت خودتان را پایین بیاورید، پس  CTR بسیار مهم است.

  CTR چیست؟

به طور اختصار به میزان نمایش سایت شما در گوگل به نسبت کلیک CTR گفته می شود.

وقتی سایتی در گوگل نمایش داده می شود الزاما مخاطب آن سایت را کلیک نمی کند.

سایت شما به ازاء یک کلید واژه در صفحه اول گوگل ظاهر می شود و جزء ده سایت اول گوگل خواهد بود؛ اما الزامی نیست که مشتری سایت شما را کلیک کند و وارد آن شود.

مشتری از بین ده سایت تعدادی را انتخاب می کند مثلا یک یا دو سایت را کلیک می کند؛ شما باید بفهمید انتخاب مشتری بر اساس چه معیاری است؟

همین که سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود به این اصطلاحا Impresion می گویند؛ اما باید مشتری اول سایت شما را کلیک کند.

شاید سایت شما در یک شبانه روز هزار بار نمایش داده شود، یعنی در ازاء عبارتی که مخاطب سرچ می کند در صفحه اول گوگل نمایش داده شود اما الزاما مخاطبین سایت هایتان را کلیک نمی کنند، شاید از بین هزار بار نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل نهایتا ۲۰۰ مشتری سایت تان را کلیک کند و شما ۸۰۰ کلیک را از دست داده اید به این CTR می گویند.

شما باید تلاش کنید هر وقت سایت هایتان جزء ۱۰ سایت صفحه اول گوگل نمایش داده شد، کاری کنید که مخاطب فقط سایت شما را کلیک کند.

شما می توانید با تکنیک هایی که وجود دارد حجم CTR خود را افزایش دهید و به ۱۰۰% برسانید یعنی هر Impresion مساوی با یک کلیک شود؛ البته این کار مشکل است اما قابل اجراء است.

تکنیک هشتم Backlinks Are Still Key

تکنیک هشتم در رابطه با  Backlinksاست که نشان دهنده اهمیت آن است.

خیلی از مخاطبین مجموعه آراد این سوال را می پرسند که ما وقتی از برخی سایت های معتبر درخواست تبادل لینک می کنیم یا از مدیران این سایت ها می خواهیم که لینک سایت ما را در سایت خودشان قرار دهند، تا قدرت سایت ما افزایش پیدا کند معمولا تقاضای پول می کنند و فقط در ازاء پرداخت مبلغی حاضر به انجام چنین کاری هستند.

گوگل به این کار امتیاز می دهد یعنی می گوید اگر لینک سایت شما در سایت مرتبط با حوزه فعالیت شما قرار بگیرد ده امتیاز دریافت می کنید اما در سایت غیر مرتبط قرار بگیرد یک امتیاز دریافت می کنید.

ترفندهایی در رابطه با Backlinks وجود دارد که به شما آموزش خواهیم داد.

یکی از این ترفندها افزایش سایت های شماست، یعنی شما به جای یک یا دو سایت چندین سایت در حوزه تجارت خود داشته باشید و سعی کنید سئو همه این سایت به روز و دقیق باشد و از طریق لینک دادن در سایت های خود Backlink واقعی انجام دهید.

یکی از ترفندهای مجموعه آراد برندینگ همین روش است؛ مجموعه آراد برندینگ هزار سایت دارد که از طریق لینک دادن بین سایت های خودش جایگاه هر سایت در گوگل افزایش می دهد.

شاید برای شما این سوال مطرح شده باشد که آیا با اعتبار دادن به سایت مان می توانیم در پایان هر محتوایی لینک سایت دیگری از خودمان را قرار دهیم؟

اگر شما از یک الگوی خاص استفاده کنید، گوگل متوجه هدف شما می شود چون شما با این حرکت می خواهید  Backlink بگیرید و گوگل اگر این موضوع را متوجه شود به شما آن جایگاهی که مدنظرتان هست را نمی دهد.

شما سه سال پیش می توانستید از این روش استفاده کنید و باعث رشد سریع سایت شما و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل می شد، اما در حال حاضر نمی توانید از این روش استفاده کنید چون الگوریتم های گوگل بسیار حساس شده اند و این موضوع ساده را تشخیص می دهد و به شما چنین جایگاهی نمی دهد.

 کلید واژه ها

برای شما که تاجر هستید و قصد دارید از طریق سایت هایتان مشتری جذب کنید و مشتری محصول شما را بخرد باید در کلید واژه هایی جایگاه بگیرید که از طریق آن پول به دست آورید.

برای یک تاجر اصلا خوب نیست که مشتری وارد سایتش شود و درباره محصولی که تاجر بر روی آن کار می کند اطلاعات به دست آورد و بدون ثبت سفارش خرید از سایت خارج شود.

بعضی از سایت ها هستند که فقط قصد انتشار مقالاتی دارند تا حجم کلیک شان زیاد شود، پس از بالا رفتن حجم کلیک شان،  این سایت ها از طریق اجاره تبلیغات در آمد زایی می کنند. یعنی در گوشه های سایت شان بنرهای مختلفی قرار می دهند یا از طریق فروش Backlinks درآمد به دست می آورند.

تعداد زیاد سایت

همچنان تعداد زیاد سایت برای تجارت بسیار حائز اهمیت است.

شما اگر در اینترنت عبارت ” کیسه نانو ” را سرچ کنید، به نکته بسیار مهمی می رسید و آن نکته این است که تمام سایت ها با هر زبانی که آن سایت دارد به یک نفر ختم می شود. و این یعنی فروشنده این محصول بسیار زیاد مشتری دارد.

این شخص هم تمام جایگاه های گوگل را با کلید واژه های مختلف گرفته است و هم فرصت رقابت به رقبایش را نداده است.

مشتری ها تصور می کنند تنها کسی که در کل جهان بر روی این محصول کار می کند همین یک نفر است چون تمامی سایتها به همین یک نفر ختم می شود و اثری از نفر دوم در این حوزه نیست.

این امر سبب می شود که اعتماد مشتری بیشتر شود و با خودش بگوید هست و نیست کیسه نانو برای یک شرکت و یک برند است.

بنابراین اگر میخواهید درآمدهای چند صد میلیونی داشته باشید، پیشنهاد می شود چندین سایت داشته باشید و تمام سایت تان را سئو کنید، تا زمانی که مشتری در مورد محصول شما در گوگل سرچ می کند ده سایت صفحه اول گوگل سایت های شما باشد و فرصت رقابت را از رقبای خود بگیرید.

اگر سرمایه کافی برای راه اندازی و سئو چندین سایت ندارید توصیه می شود ۸۰% از بودجه خود را اختصاص به یک سایت دهید تا از طریق آن زودتر به نتیجه برسید و ۲۰% از بودجه خود را و کمی از درآمدی که از سایت اصلی خود به دست می آورید را اختصاص به چندین سایت دهید و تا آن سایت ها هم قدرتمند شوند و برای شما مشتری جذب کنند.

سایت های فروشگاهی

شاید برای برخی از آرادی ها این سوال مطرح شده باشد که با توجه به پیشرفت الگوریتم های گوگل آیا ممکن است سایت های فروشگاهی در آینده جایگاه بهتری در گوگل دریافت کنند؟

هدف سایت های فروشگاهی این است که بتوانند محصول را به صورت آنلاین بفروشند و مشتری هایی که قصد خرید انبوه دارند هرگز وارد سایت های فروشگاهی نمی شوند، و اگر هم وارد شوند به محض اطلاع از فروشگاهی بودن سایت از آن خارج می شوند و گوگل از باینسنت این سایت متوجه می شود که این سایت مناسب این کلید واژه نیست.

رفتار موبایلی

امروز بیش از ۷۰% مشتریان شما از طریق موبایل با شما آشنا می شوند و وارد سایت تان می شوند؛ پس سایت شما باید کاملا رفتار موبایلی را بلد باشد و بر اساس آن رفتار کند.

رفتار موبایلی با رفتار دسکتاپی فرق دارد.

کسی که با لپ تاپ و کامپیوتر وارد سایتی می شود وقت بیشتری را در آن سایت می گذراند که میانگین آن بین ۵ تا ۱۰ دقیقه می باشد.

در مقابل افرادی که با گوشی موبایل وارد سایتی می شوند در کمتر از سه دقیقه از آن سایت خارج می شوند.

بعضی اوقات بعضی از مخاطبین موبایلی در کمتر از ده ثانیه وارد سایتی می شوند و در کمتر از ده ثانیه از آن سایت خارج می شوند، این حرکت باعث می شود که گوگل شما را از صفحه اول به صفحه دوم خودش انتقال دهد.

حداکثر تعداد کلماتی که مخاطبین موبایلی سایت های شما می توانند بخوانند بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کلمه است، یعنی تولید محتوا شما برای مخاطبین موبایلی نباید بیش از ۶۰۰ کلمه باشد.

نیاز نیست تمام محتواهای سایت شما ۲۰۰۰ کلمه ای باشد بلکه محتواهای با تعداد کلمات کمتر اما حجم بیشتر در سایت خود قرار دهید، در این صورت از گوگل جایگاه می گیرید و رشد سایت شما زیاد می شود.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ