روی چند محصول باید سرمایه گزاری کرد + فایل صوتی

همینطور که دوست بزرگوار و همکار عزیزمان فرمودند نباید روي چند محصول سرمایه گذاري کرد اما باید بین 3 تا 5 محصول را روش فکر کرد!

 

روي چند محصول باید سرمایه گذاري کرد؟

همینطور که دوست بزرگوار و همکار عزیزمان فرمودند نباید روي چند محصول سرمایه گذاري کرد اما باید بین 3 تا 5 محصول را روش فکر کرد!

یعنی درسته که روي یک محصول توي 3 سرمایه گذاری و کار می کنیم اما این محصولات در زمان نزول بازار و زمانی که محصول در منحنی عمر بازار حالت نزولی به خودش می گیرد و در آستانه ی حذف از بازار هست باید محصول جایگزین به همان قوي اي(قدرت) داشته باشیمپس یعني ما باید به 3 تا 5 محصول فکر بکنیم و روی یک محصول سرمایه گذاری کنیم در حقیقت 5 محصول را انتخاب کنیم.
3 محصول را روش برنامه ریزي کنیم 1 محصول را روش سرمایه گذاري کنیم بهش می گویند قانون 5-3-1.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ
  1. یاسر
    یاسر گفته:

    خیلی خوشحالم که هنوز کسانی از این کشور عزیز که به فکر مردم هستند و برای کمک کردن به مردم و خود من پا پیش میگذارند من از اموزشهای شما خیلی راضی هستم و امیدوارم بتونم یه مقدار پولی جمع کنم و در کنار شما به زندگی سختی که دارم پایان بدم و از شما میخواهم که به من کمک کنید تا منم بتونم مثل یک اقا کنار خوانوادم که خیلی تو فشار بی پولی میزارنم زندگی خوبی داشته باشم من بهتون ایمان دارم که شما میتونید دست ماهارو بگیرید با تشکر یاسر از گنبد روستای ینقاق

    پاسخ