📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

چرا مشتری ندارم + فیلم

از جمله مباحث فنی مربوط به وب سایت ها، برنامه ریزی و تولید محتوا برای آن ها است. شاید این سؤال برای شما هم به وجود آمده باشد که چرا در برخی زمان ها تعداد تماس و مشتری بیشتری دارید اما در برخی زمان ها ممکن است این تعداد به صفر نیز برسد؟

در این مقاله به بررسی نکات مرتبط با این مسئله می پردازیم و شما را با روند مدیریت سایت مشتریان آراد برندینگ، بیشتر آشنا می کنیم.

نظارت بر همه چیز!

مجموعه آراد برندینگ وب سایتی به آدرس araddoc.com دارد که در اختیار واحد فنی مجموعه است. در این سایت، اطلاعات تمامی مشتریان آراد برندینگ که برای آن ها طراحی سایت صورت گرفته موجود است.

 روند تولید محتوا و برنامه ریزی انتشار محتوا برای هر سایتی به صورت جداگانه ثبت می شود. افرادی که سفارش محتوای بیشتری می دهند می توانند برای هر روز یک محتوای جدید بر روی سایت خود داشته باشند.
البته متخصصین فنی آراد برندینگ متناسب با میزان محتوای سفارش داده شده به گونه ای برای انتشار محتواها برنامه ریزی می کنند که بهترین نتیجه حاصل شود اما بهترین حالت، انتشار روزانه یک محتوا است.

اهمیت تولید محتوا

با بررسی چند مورد از بزرگترین سایت های داخلی که همواره در صدر جستجوهای گوگل قرار دارند، خواهید فهمید که راز دیده شدن آن ها در تولید محتوای زیاد است. آنچه که در گوگل حکومت می کند و نقش تعیین کننده دارد، تولید محتوا است.

شما وارد کردن عبارت site: قبل از آدرس هر وب سایت، می توانید محتواهای تولید شده سایت مورد نظر را مشاهده کنید. آماری که نشان داده می شود، محتواهایی است که توسط گوگل ایندکس شده است.

شما برای اینکه همواره مشتری داشته باشید و بتوانید در صفحه اول گوگل باقی بمانید، باید تولید محتوای مناسبی داشته باشید و محتواهای تولید باید در سطحی باشند که به سرعت توسط گوگل ایندکس شوند. اگر تولید محتوا برای وب سایت شما به خوبی انجام نشود، نباید منتظر مشتریان زیادی باشید.

صبور باشید!

روند تولید محتوا و برند شدن در فضای اینترنت، نیاز به زمان دارد. وب سایت شما مانند یک زمین بایر است که باید به آن رسیدگی کنید و کم کم امکانات مختلف را به آن بیفزایید. تلاش کنید روز به روز سایت قوی تری داشته باشید که بهتر و بهتر دیده شود و در نتیجه مشتریان خوبی داشته باشید.

فراموش نکنید حتی زمانی که به اوج رسیدید، نسبت به سایت خود غافل نشوید و روند گذشته را ادامه دهید تا افت نکنید. برای دیده شدن در اینترنت باید به طور پیوسته فعالیت کنید و برای بهتر شدن، هزینه کنید.

با استفاده از آمارهایی که وب سایت های مختلف مانند وب مستر گوگل درباره سایت شما ارائه می دهند، می توانید روند رشد و پیشرفت سایت خود را بررسی کنید و ببینید که در طول مدت فعالیت شما در اینترنت، روند رو به رشدی داشته اید و یا اینکه روز به روز افت کرده اید. سعی کنید همیشه واقع بین باشید و برای بهتر شدن تلاش کنید. اشتباهات خود را اصلاح کنید و از مشاوران بپرسید تا بتوانید پیشرفت کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


12 پاسخ
 1. Avatar
  کمالی گفته:

  این روزا همه دنبال اینن گکه بشینن تو خونه و همه خریداشو و کاراشون انجام بشه
  دوس دارن همه چی در دسترسشون باشه
  خب خیلی خوبه که وقتی میگردن دنبال کالای مورد نظرشون به راحتی تو اینترنت با سرچ کردن اسم کالای مورد نظر بهش دسترسی پیدا کنن

  پاسخ
 2. Avatar
  نداالیاسی گفته:

  یسری از سایتا هست که دقیقا همینجورک شما میگید انقد پرطرفدارن که آدم باخیال راحت دنبالشون میکنه و خریداشو انجام میده

  پاسخ
 3. Avatar
  هانی کاظمی گفته:

  چه خوبید شما
  واسه همه چی و هرکاری برنامه ریزی دارید و دوس دارید به همه تو رسیدین به هدف و موفقیتشون کمک و راهنمایی کنید
  دمتون گرم

  پاسخ
 4. Avatar
  فرهاد حکیمی گفته:

  راه ارتباطیتون به چه صورته؟من مدیرفروش شرکتیم که یکم فروشمون ضعیفه و میخوام بسپارم به شما که باایده های شما مشتری هامون به امید خدا بیشتر شه

  پاسخ
 5. Avatar
  فریده اسلامبولچی گفته:

  معمولا فروشگاه ها یا تولیدیا یا مرکز خریدا یه مدت حسابی هزار مدل تبلیغات میکنن و به هر دری میزنن که مشتری جذب کنن و یه مدت کارا همه باکیفیتو عالین و به مرور که سرشون شلوغ میشه انگار فقط میخوام جنساشونو قالب مردم کنن
  این خدایی نامردیه و جواب اعتماد و حمایت مردم نیست
  بهتره رسیدگی بشه

  پاسخ
 6. Avatar
  خادم امام رضا گفته:

  تو هرکاری صبور بودن و جا نزدن خیلی مهمه
  اینکه تا دیدن مشتری هاشون کمه یا معامله انجام نشد ناامید نشد و شکست و پذیرفت

  پاسخ
 7. Avatar
  حامدرحمانی گفته:

  واسه خود من خیلی پیش اومده که محتویات سایتی توجهمو جلب کنه و باعث شه همیشه به اون مراجعه کنم
  حالا چه از نظر خرید کردن چه از نظر آموزشی و یا غیره

  پاسخ