🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

چرا ثروتمند نمی شویم؟ + فیلم

هیچ چیزی در دنیا بدون پایه و اساس وجود ندارد حتی مردن هم یک بنا و پایه ای دارد جالب است تنها مسئله ای که دلیل نمی خواهد زنده ماندن است.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

پایه و بنای فکری مردم این است که فقیر باشند یا ثروتمند؟

بنای فکری مردم متاسفانه این است که باید فقیر باشند. به طور مثال: وقتی کسی ثروتمند باشد گفته می شود چی شد یا از کجا این ثروت را بدست آورد و ثروتمند شد؟

مردم بر این طرز تفکر هستند و دنیا را به صورت فقر، بدبختی، فلاکت، نابودی پذیرفته اند. وقتی در این حالت است خیلی متعجب کننده نیست.

مردم در یک شبانه روز چقدر از خود سوال می کنند که چرا در فقر هستند؟

بنا بر پیش فرضی که از قبل وجود داشته با فقر زندگی می کنند و سوالی ذهنشان را درگیر نمی کند و از خود نمی پرسند. ولی در مورد ثروتمندی کسی حتما برایشان سوال پیش می آید.

فقیر بودن دلیل می خواهد؟

فقیر بودن دلیل می خواهد نه ثروتمند بودن طرز تفکر درست این است. خداوند رحمان و رحیم طبیعت و جهان را بر اساس رحم خلق کرد آیا مخلوقاتش به خصوص انسان ها را در فلاکت و بدبختی و نابودی قرار می دهد. یا در آسایش و آرامش می خواهد.

چرا ثروتمند نمی شویم؟

انسان بنای ذهنی خود را باید عوض کند که برای فقر دنبال علت و دلیل باشد. ذات نظام خلقت ثروت است.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

مگر خداوند خالق بی نیاز و غنی نیست؟ در یک شبانه روز در نماز چند مرتبه صفت صمد بکار برده می شود . البته اگر با اعتقاد راسخ به این موضوع بیندیشید.

نیازمندی انسان

انسان اگر در وجود خود نیازی دارد آن نیازمندی نسبت به خداوند است. انسان خلیفه و جانشین خداوند بر روی زمین است پس باورها غلط است. و این باورهای غلط عمل ها را می سازد. و عمل ها است که زندگی را تغییر می دهد. تا خود را تغییر نداده نمی توان بر این همه مشکل فائق آمد.

تغییر در تفکر و اعتقادات

اول تغییری که نیاز است باید در تفکرات و اعتقادات حاصل شود تغییرات باید در ذهن بنشیند که باید ثروتمند بود. جهان هم بر بهترین حالات، بهترین موقعیت، بهترین شرایط بنا شده است که از زندگی لذت برد و آرامش و آسایش داشت.

در مورد زندگی در دنیا سوال درست این است که انسان ها چرا فقیر شدند؟

اگر دنیا سیر طبیعی خود را طی می کرد انسان ها باید ثروتمند می شدند. آفرینش زیبایی های جهان وجود چاه های نفت، معادن طلا، مزید بر علت است که انسان ها در آرامش و آسایش و ثروت زندگی کنند.

کارهایی که باید از جانب خود انسان ها انجام می گرفته در آن ها کوتاهی شده و انجام داده نشده است. بنابراین به این نتیجه می توان رسید عالمی که بر فراوانی است تنبلی و کوتاهی از جانب خود انسان ها است که فقر سراغشان آمده است.

در یک کلام خداوند به انسان ها اعضا و جوارح عطا کرد و خواست خداوند این بود که به همان گونه که شایسته انسان دانسته است از این جوارح و اعضا استفاده شود که متاسفانه خلاف این عمل شده است.

نمونه ای از آیات و روایات در خصوص احساس نیاز انسان فقط بر خداوند

در آیات خوانده می شود یا ایها الناس انتم الفقراء الی الله: شما فقط به درگاه خداوند فقیر هستید و به او نیازمندید و خداوند بی نیاز و ستوده است. (سوره فاطر آیه ۱۵)

امیر المومنین مناجات می کردند الهی ایاک اسئلک. خداوندا فقط از تو سوال می کنم و از تو درخواست دارم. اگر فقیرم دردرگاه تو فقیر هستم.

لقد خلقنا الانسان فی احسن تقویم: که ما انسان را در بهترین نظام و صورت آفریدیم. ( سوره التین آیه ۴ )

ثم رددناه اسفل السافلین: سپس به کیفر خود باز گرداندیم. ( سوره تین آیه ۵ )

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.6 پاسخ
  • Avatar
   حاج محمد گفته:

   سلام تجارت شناخت کشور متقابل به نیازهای درخواست طرف قیمت مناسب واستاندارد جهانی است در حال حاضر ضایعات اهن در ترکمنستان با قیمت پایین موجود است ولی سرمایه و حامی نیست

   پاسخ