چرا فقط باید به شیوه نقدی معامله کنیم؟ + صوتی

🔸 یک تصویری را ضمیمه این فایل صوتی می کنم که تصویری که اخبارش را می خواندم که 980 میلیون چک برگشتی کمتر از یک سال. خب ما در خیلی از آموزش ها به این نکته توصیه و تاکید کردم که در معامله و تجارتتان فقط نقدی کار کنید حتی اگر بارها و بارها با مجموعه ای معامله داشتید فقط نقدی کار کنید به خاطر این که من در این مورد صحبت می کنم که یکی از مشتری های ما از یکی از شهرهای کشورمان تشریف آورده بود ایشان هم اتفاقا صحبت این قضیه شده بود.

🔸 گفتند که من هم با یک مشتری چندین ماه نقدی کار کردم آخرین بار مبلغ 300 میلیون خرید کرد بعد از آن خرید دیگر نه خودش بود و نه دفترش بود می خواهم بدانید که این اتفاقی که افتاد چه برای این تصویری که گذاشتم و چه برای این رفیق ما که یک آدم معمولی هم نبوده حداقل این دوستمان که از نزدیک با ایشان کار کردم یک آدم کامل کاربلد در حوزه خودش بوده و به اصطلاح گرگ باران دیده بود ولی این اتفاق برایش افتاده چون این معامله در حجم بالا یک حاشیه سود بالایی را هم داشته که این سود باعث می شود که یک سری فکرها به سراغتان بیاید و باعث بشود که آن توجه و آن احتیاط کافی را از دست بدهید و این اتفاق رغم بخورد.

🔸  چون این را در زندگی ها دیدید که یک سری افراد که نمی دانم ویژگی خدادای به آن بگوییم یا ستاره داشتن و یا نبوغ داشتن به آن بگوییم که راحت می توانند اعتماد افراد را به خود جلب کنند چه بخواهیم چه نخواهیم این قدرت در این افراد است پس ما چه کنیم که این لطمه را نخوریم من تاکید می کنم که برای معاملاتتان فقط از شیوه نقدی استفاده کنید. حتی شده از حاشیه سودتان کم کنید یا حجم معامله را کوچک تر کنید ولی فقط به صورت نقدی کار کنید فکر کنید که این چکی که کشیده می شود یک درصد احتمال دارد که پاس نشود و یک درصد ممکن است فردی که این چک را می کشد را شما نتوانید آن را پیدا کنید پس چکی معامله نکنید چون خیلی از این چک ها که برگشت خورده است فروشنده آن یک آدم کاربلد بوده است.

🔸 حالا بعضی ها کلا ناشی هستند که هیچ سراغ این کاربلدها هم می آیند و این اتفاق برای این ها هم می افتد تنها راهش این است که فقط و فقط نقدی کار کنید چون این تجربه جدیدا برای دوستان پیش آمده بود گفتم که یک یادآوری هم برای شما بشود و امیدوارم که روزهای خوبی را تجربه کنید و خاطرات خوبی برایتان پیش بیاید موفق باشید و خدانگهدار.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ
 1. صادقی
  صادقی گفته:

  آخ آخ گفتی…..

  نخواااااااااایییم که خودمون همه چیو تجربه کنیم،نگیم ما فرق داریم یا این دفعه فرق میکنه…

  فقطططط نقد

  پاسخ