آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ
صفحات سایت

کدام یک از صفحات سایت ما در حال بازدید است؟

کدام یک از صفحات سایت ما در حال بازدید است؟ شاید ما در طول روز ۱ الی ۳ خبر جدید و حتی بیشتر تولید محتوای جدید داشته باشیم و در یک ماه حداقل ۳۰ و در سه ماه چیزی بین ۱۰۰ الی ۳۰۰ نوشته تازه تولید کنیم. کدام یک از این نوشته ها بعد از ۳ ماه بیشترین بازدید را خواهند داشت؟

چگونه بازدید از سایت خود را افزایش دهیم؟

هر نوشته جدید دارای یک کلیدواژه کانونی است که قصد داریم در آن عبارت کلیدی جایگاه نخست گوگل را اخذ کنیم تا مشتریان بیشتری با ما آشنا شوند. ولی سوال این جا است که آیا مشتری ها فقط همان یک کلیدواژه را در اینترنت جستجو می کنند؟ به عنوان مثال اگر ما در تجارت عسل فعالیت داشته باشیم، مشتری های عسل چگونه در اینترنت جستجو می کنند؟

  • قیمت عسل
  • خرید عسل
  • فروش عسل
  • خرید عسل طبیعی
  • قیمت عسل عمده
  • و…

صدها عبارت کلیدی برای حوزه عسل وجود دارد که هر کدام از مشتری ها با یک الی چند مورد از آنها در گوگل جستجو می کنند و خرید خود را انجام می دهند.

اگر قصد دارید که بازدید سایت خود را افزایش دهید بایستی در تعداد کلیدواژه های بیشتری دیده شوید و رتبه نخست گوگل را به ازای تعداد کلمات کلیدی بیشتر اخذ کنید. سایتی از لحاظ سئو قدرتمند است که در کلیدواژه های کانونی بیشتری در صفحه اول گوگل ظاهر شود.

افزایش بازدید سایت

کدام یک از صفحات سایت ما در حال بازدید است؟

با دانستن این موضوع می توانید صفحات لندینگ پیج خود را تغییر دهید و به صورت هدفمند مشتری خود را راهنمایی و هدایت کنید تا از شما خرید کند نه اینکه سایت شما را ترک کند و برود از رقیبانتان خرید خود را انجام دهد.

لذا باید در ابتدا بدانیم که کدام یک از صفحات سایت ما نقش نیروهای بازاریابی را ایفا می کنند و کدام یک قرار است که مشتریان را نگهداری کنند و کدام گزینه ها می توانند مشتری را به پول تبدیل کنند. منظور از تبدیل مشتری به پول همان فرآیند خرید و فروش است.

افزایش بازدید سایت

برای یادگیری این موضوع کافی است که فیلم آموزشی کار با سرچ آنالیتیکس گوگل را از طریق پخش زیر مشاهده کنید.

همچنین بخوانید:  سیستم افزایش محبوبیت گوگل پلاس

آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات