نشان سیب سلامت چیست + فایل صوتی

وقتی شما چند سال روی یک محصول کار کنید یعنی در آن زمینه اطلاعات خوبی دارید. و پیشنهاد متخصصین این است که محصول را تغییر ندهید. تخصص داشتن در محصول بسیار اهمیت دارد.

استاد زیارکلائی
نشان سیب سلامت چیست
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

سیب سلامت
گاهی بعضی از تاجران بعد از چند سال فعالیت در حوزه مورد نظر با داشتن چندین سایت در این حوزه، می خواهند که برای طرح شتاب با محصولی که سیب سلامت دارد وارد بازار کار شوند و صادرات کنند. اما محصولات خودشان سیب سلامت ندارند ولی از نظر کیفیت در سطح خوبی هستند به طوری که همه از آنها راضی هستند. آیا این کار در صادرات خوب است یا خیر؟

وقتی شما چند سال روی یک محصول کار کنید یعنی در آن زمینه اطلاعات خوبی دارید. و پیشنهاد متخصصین این است که محصول را تغییر ندهید. تخصص داشتن در محصول بسیار اهمیت دارد. زیرا که با داشتن اطلاعات کافی به راحتی می توانید مشتریان خود را متقاعد کنید.برای صادرات، سیب سلامت مهم نیست. در استانداردهای ایران برای صادرات در کشورهای دنیا، اروپایی، آمریکایی و حتی در آسیا سیب سلامت ایران مورد تایید آنها نیست. یعنی آنها استانداردهای خودشان را دارند. بنابراین در صادرات به مشکل نمی خورید.
اما بعضی از کشورها مانند عراق شاید به سیب سلامت ایران اعتباری بدهند و برای آنها مهم باشد. اما چنین کشورهایی بسیار کم هستند.اگر می خواهید که بدانید محصولتان قابلیت صادر شدن را دارد یا خیر، بهتر است با متخصصین این حوزه ارتباط بگیرید و حتی نمونه محصول را برایشان ارسال کنید. تا آنها بررسی کنند که چه چیزی است؟ چه قابلیت هایی دارد؟ امکانات آن چگونه است؟ مانورهای تبلیغاتی آن به چه صورتی است؟ و جزئیات دیگر که با توجه به بودجه و سرمایه بتوانند یک پلن تبلیغاتی و بازاریابی مناسبی برای آن برنامه ریزی کنند.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ