🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

پردرآمدترین شغل در ایران کدام است؟

اگر بگوییم آراد برندینگ شما را پولدار کند یا از این طریق میتوانید پردرآمدترین شغل را انتخاب کنید، شاید اولین باری نباشد که با چنین ادعایی مواجه میشوید، گروههای دیگری نیز چنین ادعایی میکنند و متاسفانه به خاطر اینکه شرایط اقتصادی جامعه روز به روز بدتر میشود، تعداد افرادی که ادعا دارند میتوانند شما را پولدار کنند و به موفقیت برسانند، بیشتر میشود. ممکن است ادعای آراد برندینگ درباره پولدار کردن شما تکراری باشد، اما در ادامه درباره این ادعا توضیح میدهیم چرا معتقدیم که شما را پولدار کنیم. ممکن است حرف ما را باور کنید یا باور نکنید، اما توصیه میکنیم این مطلب را تا انتها بخوانید و بعد تصمیم بگیرید.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
مسیر شغلی برای پولدار شدن و کسب درآمد

ما ادعا کردیم شما را پولدار می کنیم، اما اولین سوالی که پیش میآید این است که از چه مسیری کسب درآمد کنیم؟ ما به شما شغلی را پیشنهاد میکنیم که در حال حاضر شرایط اقتصادی خوبی را برای صاحبانش به وجود آورده است. اگر فردی شما را به راننده تاکسی شدن دعوت کند، اولین سوالی که میپرسید این است که آیا سایر رانندگان تاکسی پولدار هستند؟
مسیر شغلی که ما به شما پیشنهاد میدهیم، تجارت است و به شما توصیه میکنیم که صادرات را آغاز کنید. چون در حال حاضر، تنها شغلهایی مثل تولید کردن و تجارت میتوانند وضعیت خوبی برای صاحبانشان به وجود بیاورند. از آنجایی که تولید به سرمایه زیادی نیاز دارد، مجموعه آراد برندینگ از شما دعوت میکند که فقط وارد تجارت شوید.

رفع موانع تجارت

شاید اولین نکتهای که به ذهنتان برسد، این باشد که من چیزی از تجارت نمیدانم، و هیچ اطلاعاتی درباره صادرات ندارم، و مهمتر از همه، من اصلا سرمایه لازم برای تجارت را ندارم. چون به هر حال تجارت به سرمایه هم نیاز دارد. به این ترتیب ذهن شما شروع به حاشیهسازی میکند و موانعی میتراشد تا کار را برای شما غیرممکن کند. اما اگر مجموعه یا گروهی برای شما بستری به وجود بیاورند که بتوانید وارد تجارت شوید، آیا این کار را انجام میدهید یا خیر؟ اگر با وجود شرکتی که تمام موانع تجارت را حذف میکند، باز هم مایل نیستید در تجارت فعالیت کنید، انتخاب با خود شماست. ولی اگر مایل هستید که وارد تجارت شوید و فقط به همراه نیاز دارید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

برای تاجر شدن از کجا شروع کنیم؟

مجموعه آرادبرندینگ در حدود یک دهه سابقه فعالیت دارد، اما شرکت ما فقط در حوزه مشاوره فعالیت نمیکند، آراد برندینگ تنها گروهی است که تا انتهای مسیر تجارت همراه شماست. برای اینکه بتوانید وارد تجارت شوید، به دو چیز نیاز دارید:
اول باید قواعد تجارت را آموزش ببینید. مثلا برای صادرات قواعد LC و یا نحوه کار کردن با صرافیها را بدانید، باید بدانید پروفرما چیست. ما اولین نیاز و دغدغه شما یعنی آموزش را رفع میکنیم.
دوم ، ما به آموزش بسنده نمیکنیم و شما میتوانید در همکاری با ما به نقطهای برسید که پا روی پا بیندازید و هیچ کاری نکنید، جز اینکه جواب مشتریها را بدهید. آراد برندینگ امور مربوط به برندسازی و مشهور شدن شما را انجام میدهد، تا جایی که به نقطه ارتباط با مشتری برسید.

راز موفقیت در تجارت

ما در آراد برندینگ صرفا تجارت را به شما آموزش نمیدهیم، بلکه گام به گام و قدم به قدم با شما پیش میآییم و همه مسائل کاری شما را هم خودمان انجام میدهیم، بدون اینکه نیاز باشد شما کاری بکنید. ما فقط حرف نمیزنیم، بلکه در تمام اینسالها با دوستان خود در عمل نیز همراه بودهایم و شاید این موضوع، مهمترین تفاوت آراد برندینگ با سایر گروهها و شرکتها باشد، راز موفقیت ما هم همین است.

آراد برندینگ ادعا دارد که شما را پولدار میکند، به شما آموزش میدهد و تا انتهای مسیر در کنار شماست. اما برای اینکه بتوانید به باور برسید، به زمان احتیاج دارید؛ یعنی باید برای آشنایی با ما وقت بگذارید و بعد تصمیم بگیرید که حرفهای ما درست است یا غلط.

مسیرهای آشنایی با آرادبرندینگ

بهترین مسیر برای آشنایی با آراد برندینگ، شرکت در جلسات حضوری است که در تهران برگزار میشود. افراد زیادی از قدیمیهای ما در آن جلسات حضور دارند و میتوانید کسانی را ببینید که سالهاست این مسیر را با ما طی میکنند. دیدن یکی از راحتترین راهها برای اعتمادسازی و شناخت است. کافی است بررسی کنید که نزدیکترین جلسه آراد برندینگ در کجا و چه زمانی برگزار میشود و شما هم در آن جلسه حضور پیدا کنید. مسیر دوم برای آشنایی با آراد برندینگ، مشاوران ما هستند. میتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید، و سوالات خود را مطرح کنید تا پاسخ بگیرید. با توجه به اینکه ما مخاطبان زیادی داریم، پشتیبانهای بسیاری هم داریم که میتوانند به همه سوالات شما را پاسخ بدهند.

آراد برندینگ در شبکه های اجتماعی

دنبال کردن آراد برندینگ در سایت، شبکههای اجتماعی و مسیرهای ارتباطی مجازی است که ما در اختیار شما میگذاریم. میتوانید از سایت ما بازدید کنید و ما را در آپارات، فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و سایر شبکههای اجتماعی دنبال کنید. فایلهای ما را ببینید و گوش بدهید.

برای تصمیم گیری وقت بگذارید

آراد برندینگ شرکت Network یا هرمی نیست، که شما را مجبور کنیم در کوتاه مدت تصمیم بگیرید. شما میتوانید فایلهای ما را دنبال کنید. ماهها و حتی سالها وقت بگذارید. و زمانی که مطمئن شدید و تفاوت ما را با دیگران فهمیدید، کار خود را شروع کنید. میتوانید با استفاده از مسیرهایی که برای شناخت نام بردیم، ما را آنالیز کنید. اما بهترین کار این است که در یکی از جلسات آراد برندینگ شرکت کنید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم. برای اطلاع از زمان برگزاری جلسات و نحوه ثبت نام با پشتیبانهای ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
امیدوارم کسانی که دوست دارند پولدار شوند، بتوانند با ما ارتباط بگیرند. امیدوارم ما هم بتوانیم به شما کمک کنیم تا هر چقدر که دوست دارید، پول دربیاورید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ