📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

سود صادرات کالاهای غیر نفتی چقدر است؟ + فیلم

انتخاب محصول اولین قدمی است که ما باید با آن وارد تجارت و مخصوصا صادرات بشویم.

اگر بخواهیم وارد صادرات یک کالا شویم باید بتوانیم یک انتخاب درست داشته باشیم برای انتخاب محصول ما در شرکت آراد برندینگ به شما کمک می کنیم استعداد یابی شوید چون هر کسی استعداد خاص خودش را داراست، مثلا بعضی ها دوست دارند روی محصولی کار کنند که تک باشد در مقابل بعضی ها دوست دارند با تنوع بسیار شدیدی کار کنند.

ما در شرکت آراد برندینگ شرایط شما را می بینیم و به شما می گوییم که شما روی چه محصولی کار کنید موفق تر می شوید.

صادرات کالاهای غیرنفتی

نقش سرمایه های اجتماعی

ما باید سرمایه های اجتماعی خودمان را بررسی کنیم، ما اگر اهل دور افتاده ترین و محروم ترین استان و شهر ایران هم باشیم یک سرمایه های اجتماعی داریم که باید بتوانیم از آن ها به طور کامل استفاده کنیم.

یک از سرمایه های اجتماعی ما رشته تحصیلی است که ما در دانشگاه خوانده ایم.

افرادی که در کنار ما هستند می توانند سرمایه های اجتماعی ما محسوب گردند، می توان از آن ها به عنوان تامین کننده یا تولید کننده استفاده کرد.

شناسایی تامین کننده ها

مورد بعدی که برای انتخاب محصول اهمیت زیادی دارد بررسی تامین کننده ها و تولید کننده ها است.

ما باید تولید کننده هایی که در شهرمان یا اطراف شهرمان وجود دارند را بشناسیم تا بتوانیم از محصولاتشان استفاده کنیم یعنی بدون اینکه خودمان تولید کننده باشیم بتوانیم وارد تجارت یک محصول بشویم و درآمد زایی کنیم.

نقش علاقه در انتخاب محصول

زمانی که چندین محصول با تقاضای خوب وجود دارد که حاشیه سود خوبی هم دارند و ما می توانیم با آن ها وارد صادرات شویم در اینجاست که نقش علاقه مهم می شود چون اگر یک محصول سختی هایی داشته باشد اما چون ما به آن محصول علاقه مند هستیم در کارمان صبوری بیشتری می کنیم.

بنا بر این اگر در انتخاب محصول برای صادرات مردد هستید می خواهید وارد صادرات محصولی شوید اما نمی دانید کدام محصول را انتخاب کنید با ما در شرکت آراد برندینگ ارتباط برقرار کنید ما برای شما با توجه به موقعیت شهر شما بررسی می کنیم و به شما می گوییم که وارد صادرات چه محصولی شوید.

ما در شرکت آراد برندینگ زیر ساخت های تجاری را برای شما ایجاد می کنیم یعنی کمک تان می کنیم صاحب یک برند شوید و در سراسر جهان معرفی شوید و تجار مختلف در کشهرهای جهان شما را به عنوان یک تاجر بشناسند و با شما ارتباط برقرار کنند.

نقش علاقه در انتخاب محصول

معرفی شدن و برند شدن در سراسر جهان خیلی مسئله مهمی است چون اگر شما صاحب بزرگ ترین کارخانه جهان هم که باشید تا زمانی که معرفی نشوید هیچ فایده ای ندارد چون کسی شما را نمی شناسد تا با شما برای خرید محصول تان ارتباط برقرار کند.

برای شروع کار صادرات توصیه می شود وارد کالاهایی شوید که تولید آن در کشور زیاد است و متقاضی آن در سراسر ایران و جهان زیاد است و شما به راحتی می توانید آن کالا را به سایر کشور صادرات کنید و سود خوبی عائدتان شود.

زمان دریافت اولین سیگنال از بازارهای جهانی

تقریبا شش ماه تا یک سال زمان می برد تا شما اولین سیگنال ها را از بازارهای جهانی دریافت کنید، اینکه چه زمانی نتیجه بگیرید و اولین قرارداد را ببندید بستگی دارد به نوع محصولی که روی آن کار می کنید.

نسبی بودن حاشیه سود در محصولات

حاشیه سودها در صادرات نسبت به محصولات مختلف متفاوت است، بعضی از محصولات حاشیه سودهای بالایی با حجم کم دارند اما بعضی دیگر باید حجم بالایی از محصول ارسال شود تا بتواند حاشیه سود خوبی داشته باشد.

حاشیه سود

قدم آخر در صادرات

قدم آخر در صادرات این است که ما بتوانیم مشتری های خودمان را پول کنیم.

در زمینه انتقال پول صادرات به دلیل اینکه ما تحریم هستیم باید از صراف ها استفاده کنیم، چون سود صراف ها در معاملات زیاد است معمولا قابل اعتماد هستند و فرض کلاه برداری ممتنع می باشد.

استفاده از اینترنت در برندسازی

همان طور که سایت هایی مثل دیجی کالا و علی بابا توانسته اند از فضای اینترنت برای درآمد زایی استفاده کنند ما نیز باید از فضای اینترنت برای معرفی خودمان و محصول مان استفاده کنیم تا ارتباط ها با ما برقرار شود.

توصیه ما این است که حداقل پنج سایت داشته باشید تا بهتر خودتان را معرفی کنید.

اگر بخواهید سایت هایی با زبان های انگلیسی و عربی و روسی برای معرفی محصولات تان بخرید مبلغ این گونه سایت ها از بیست میلیون شروع می شود.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.



5 پاسخ
 1. Avatar
  صالح نیا گفته:

  از مقاله ی شما اینطور برمیاد که شما یک شرکت متخصص هستید که تونستید بخش های مختلف مشاغل تجاری رو پوشش بدید و حتی استعداد یابی هم میکنید و این یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب میشه برای شما
  تبریک فراوان به مدیران شایسته و کاربلد آراد
  انشاالله هر روز شمار چنین شرکت هایی بیش از گذشته بشه
  در پناه حق باشید

  پاسخ