🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

منظور از کارآفرینی غذای خانگی چیست + فیلم

اگر نیاز هست تا برای کسب درآمد ساعات زیادی را در منزل بگذرانید کافیست که کارآفرینی جدیدی به نام پخت غذای خانگی و سپس ارسال برای مشتریان را تجربه کنید.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
کارآفرینی غذای خانگی

ممکن است شما در شرایطی باشید که نتوانید به صورت معمول در جامعه فعالیت کنید یا به صورت کارمند اشتغال داشته باشید و یا به دلایلی لازم باشد ساعت های زیادی از وقتتان را در منزل بگذرانید، اما نیاز به درآمد و پول داشته باشید.

امروز قصد داریم در این فایل ایده ‌های جدیدی را برای درآمدزایی به شما ارائه کنیم، اینکه خیلی‌ از افراد از فست ‌فودها و غذاهای آماده خسته شدند، فرصت خوبی را برای شما ایجاد می کند.

 شما اگر از هنر آشپزی برخوردار باشید یا با یک مقدار وقت گذاشتن بتوانید آن را یاد بگیرید می توانید به راحتی در این بازار وارد شوید و سودهای خوبی را به خودتان اختصاص دهید.

به عنوان مثال انواع شیرینی ها را تولید کنید یا انواع خاص غذای ایرانی مثل قورمه سبزی، قیمه خورش، فسنجان و انواع دسرهایی را که مردم دوست دارند اما وقت پختنش را ندارند.

واقعیت این است که زندگی کارمندی خیلی ‌ها را مجبور کرده است که از فست فود ها استفاده کنند، اما خسته شدند و غذاهای آماده با توجه به نگهدارنده هایی که دارند و برای انسان ناسالم می باشند خیلی ها دوست دارند که از این نوع خوراکی ها فاصله بگیرند و برایشان خیلی جذاب است اگر بتوانند و دسترسی به غذاهای خانگی داشته باشند، شما می ‌توانید از هنر آشپزی خودتان استفاده کنید و غذاهای متفاوت را تهیه کنید و به فروش برسانید.

فروش غذا به کارمندها و آشنایان

راهکار اولی که وجود دارد این است که می توانید به دوستان و آشنایانی که کارمند هستند بگویید که من می توانم برای شما غذا تهیه کنم و هر نوع غذایی که دوست دارید را سفارش دهید، برایتان آماده می شود.

داشتن مغازه برای فروش غذا

راهکار دیگر این است که شما بتوانید یک مغازه کوچک غذای خانگی داشته باشید و در آنجا با نام و برند خاص و با بسته بندی شکیل غذاهای ایرانی را ارائه کنید.

آشپز خصوصی شدن

یا اینکه با خانواده های پر مشغله مثل پزشکان، وکلا و کارمندهایی که ساعت های زیادی را مجبور هستند بیرون از خانه باشند صحبت کنید و به عنوان آشپز خصوصی غذاهای مورد نیاز آنها را در منزلتان بپزید و از طریق پیک ها، در ساعت های غذا برایشان ارسال کنید.

تهیه غذا برای مناسبت های مختلف

یک راهکار دیگر این است که برای مناسبت های مختلفی که وجود دارد غذاهای متنوع مثل آش ها و پلو ها را تهیه کنید و به افرادی که این مناسبت ها را تشکیل می‌دهند بفروشید.

آشپزی در جشنوارها

یک مسیر آسان دیگر آشپزی در جشنواره ‌ها و برنامه ‌های سنتی است، همان‌ طور که می‌ دانید در مراکز خیلی از استان ‌های ما سالانه جشنواره‌ های متعدد غذایی برگزار می ‌شود، شما می توانید در این جشنواره ها شرکت کنید و غذاهای مورد علاقه خودتان یا شهرتان را بپزید و عرضه کنید و سود خوبی را از طریق آن داشته باشید.

راه اندازی سایت آشپزی

یک راهکار آسان دیگری هم که وجود دارد این است که می توانید سایتی را برای خودتان راه اندازی کنید و در شبکه های اجتماعی به صورت منطقه ای فعالیت کنید و سایت خودتان را تبلیغ کنید و مردم از طریق پورتال شما برای ساعت مشخصی سفارش غذا بدهند و غذای آنها را بپزید و برایشان از طریق پیک ارسال کنید، این می ‌تواند برای شما درآمد خیلی خوبی را ایجاد کند.

آموزش آشپزی و پخت پز

آموزش آشپزی و پخت پز هم راه دیگری است، می توانید به افرادی که در منطقه شما هستند در مراکز آموزشی، به عنوان مربی تغذیه آموزش دهید یا این که غذاهای خوشمزه ‌ای را که بلد هستید و از هنر آشپزی خودتان استفاده کنید، به صورت ویدیویی آنها را ضبط کنید و برای کسانی که در کلاس ‌های شما شرکت می کنند فیلم ها را بفروشید.

یا اینکه آنها را در صفحات اجتماعی متعدد خودتان منتشر کنید تا کسانی که علاقه دارند از غذاهای شما استفاده کنند با شما بیشتر آشنا شوند و کلاس هایتان شلوغ تر شود و بتوانید درآمدهای بهتری را داشته باشید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ