📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💎 در گروه تلگرام آرادی ها هر روز یک سوال پرسیده می شود و به بهترین پاسخ ۱۰ محتوای فارسی رایگان هدیه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.
کسب درآمد بالا چگونه است

کسب درآمد بالا چگونه است + فیلم

کسب درآمد بالا اینطور نیست که شما با شغل های کارمندی و کارگری بتوانید به درآمدهای بالا برسید بلکه باید هوشیار باشید و راهی را انتخاب کنید که بتواند به شما ثروت کلان و درآمد زیاد بدهد.

چگونه درآمد بالایی داشته باشیم؟

خیلی سوال مطرح می ‌شود درباره اینکه من چطور می‌ توانم به درآمد بالاتری برسم و بتوانم یک زندگی بهتری را برای خودم تشکیل دهم؟
ما آرادی ها بارها در رابطه با مشتری ها و پول صحبت کردیم و گفتیم کسی که درآمد زیادی می‌ خواهد باید بفهمد که درآمد چیست؟ آیا پول است یا نه، چیزی غیر از پول است؟
اگر در فکر همه ما این باشد که درآمد مساوی با پول زیاد است باید نگاه کنیم که پول زیاد کجا است، این سوال خیلی مهم است و خیلی‌ ها هنوز نفهمیدند که واقعاً پول زیاد کجاست که بتوانند آن را به دست بیاورند.

تلاش زیاد و حقوق کم

اگر اکثر مردم را در دنیا نگاه کنید می ‌بینید که همه دارند روزانه ۸ یا 10 ساعت و یا حتی بیشتر تلاش می‌ کنند ولی باز هم به جایی نمی ‌رسند و هر روز که می‌ گذرد قیمت همه کالاها افزایش پیدا می ‌کند یعنی شما اگر یک کارمند ساده باشید و یک حقوق ثابتی را دریافت کنید و در ماه همان حقوق ثابت را دارید، می ‌بینید که مثلاً تا دیروز می توانستید در یک ماه با آن حقوقی که می گرفتید یک کالایی را خریداری کنید ولی امروزه نمی توانید همان کالا را با آن حقوق خریداری کنید.
مثلاً کسانی که تا چند وقت پیش حقوق شان ۳ میلیون تومان در ماه بود می ‌توانستند با آن 3 میلیون تومان یک گوشی هواوی معمولی را برای خودشان خریداری کنند ولی الان با همان 3 میلیون تومان نمی توانند آن گوشی هواوی را خریداری کنند یعنی ارزش پول شما کاهش پیدا کرده است و قدرت خرید تان کم شده است.

کاهش قدرت خرید

قدرت خرید که کم شود مردم ناراضی می شوند، به خصوص گروه هایی از مردم که درآمدشان ثابت است، یعنی با تورم، درآمد افزایش پیدا نمی ‌کند.

مثلاً یک مبل فروش را در نظر بگیرید، مبل فروش وقتی که قیمت کالاها مثلاً حتی ماست افزایش پیدا کند می‌ گوید که من هم قیمت مبل خودم را بالاتر می برم و آن را گران‌ تر می ‌فروشم و مبلی که قیمتش ۱۰ میلیون تومان بود را ۱۳ و یا ۱۴ میلیون تومان می ‌فروشد و راحت با یک کلمه، قیمت مبلش را ۴ میلیون تومان بالاتر می برد.
اما یک کارمند یا یک کارگر ساده نمی ‌تواند، یعنی در اختیار خودش نیست که بتواند مبلغی را بیشتر از حد خودش بگیرد یعنی هیچ کاری نمی ‌تواند بکند و این اجباری است.

کاهش قدرت خرید
علاقه مردم برای کارمند یا کارگر شدن

متاسفانه دولت های مختلف در تمامی نقاط دنیا یک واژه ای به اسم کارمندی را ایجاد کردند و این واژه آنقدر شیک و زیبا است که خیلی از مردم علاقمند هستند کارمند یا کارگر باشند، حالا کارگر کمتر، ولی کارمند بودن را خیلی‌ ها دوست دارند، همه درس می ‌خوانند تا کارمند شوند.

و چقدر زندگی بدی است که یک فردی باید 4 یا 6 و حتی 8 سال درس بخواند برای اینکه ماهیانه 3 یا نهایتا ۵ میلیون تومان درآمد داشته باشد، در صورتی که پول بی ارزش است و اصلا رشد مالی ندارد و این خیلی بد است.

و متاسفانه شما نگاه کنید می ‌بینید که چه فریب بزرگی است که این همه آدم درس می ‌خوانند و دغدغه و انرژی های آن را به جان می خرند و آخرش به جایی نمی رسند.

کارمندی
یاد گرفتن کار تخصصی و درآمد بالا

در صورتی که اگر هر کدام از این افراد، یک یا دو سال روی یک کار تخصصی وقت و انرژی می ‌گذاشتند خیلی بیشتر می ‌توانستند پول به دست بیاورند و با کمترین انرژی بیشتری بازدهی را بتوانند داشته باشند.

اما متاسفانه خیلی از مردم به دلیل اینکه از عقل های خودشان هیچ استفاده ای نکردند و آن را آکبند نگه داشتند، می ‌بینیم که ضرر کردند و امروز همه کاسه چه کنم چه کنم دست شان گرفتند که چرا من نمی توانم یک زندگی خوب داشته باشم؟

انتخاب رییس جمهور بعدی

همه منتظر هستند که این سال ۱۴۰۰ تمام شود تا یک رئیس جمهور دیگری را انتخاب کنند و فکر می ‌کنند که با تغییر رئیس ‌جمهور زندگی هایشان متحول می‌ شود.

در حالی که نفهمیدند داستان ما از اصل مشکل دارد و اصلا پول ها دست گروه ‌هایی نیستند که بخواهند حقوق ها را زیاد کنند و نهایتا حقوق ۵ میلیون تومانی ۶ میلیون تومان شود.
در حالی که وقتی حقوق ها را یک میلیون تومان افزایش دهند از آن طرف کالاها ۲۰، 30، ۵۰ و یا حتی ۳۰۰ درصد افزایش قیمت دارند و باز هم همان داستان سر جایش است و مردم شکست می خورند، بنابراین باید خیلی باهوش و زیرک باشید و فکر کنید.

استفاده از فکر و داشتن راهنما

متاسفانه خیلی ‌ها به خاطر همین درک و شعور، و نداشتن یک مشاور و راهنما و حتی بعضی ‌ها راهنما دارند ولی حرف‌ های او را نمی پذیرند، باعث می ‌شوند که در کسب ‌و کار و در زندگی شان شکست بخورند و آرامش و آسایش شان را از دست خواهند داد و فقط آرزوی زنده بودن دارند.

فقر همراه با فشار عصبی و کاهش عمر

خیلی از مردم را که نگاه می‌ کنید می ‌بینید که واقعاً شبانه ‌روزی دارند کار می ‌کنند اما باز هم مشکل دارند و در بیمارستان ها می بینید که خیلی‌ ها از بحث همین فشارها بستری شدند و امروزه مرگ و میر خیلی زیاد شده است و اکثر مردم در سن 50 یا 60 سالگی می میرند.
چه اتفاقی می ‌افتد که خیلی ‌ها ۱۲۰ سال عمر می کردند ولی شما امروز شاهد این ماجرا نیستید که یک نفر ۱۲۰ ساله شود و اکثرا در سن ۵۰ و ۶۰ سالگی می میرند؟

این به خاطر همین فشارهایی است که وارد می ‌شود و بیشتر به خاطر همین بحث های مالی است و کسانی که پولدار هستند راحت دارند زندگی می ‌کنند و یک بهشتی را برای خودشان در این دنیا ساختند که دارند لذت می ‌برند.

ساختن بهشت و ذخیره آن برای خودتان

ما آرادی ها هم اعتقاد داریم که انسان باید برای خودش بهشت بسازد اینکه هر کدام از شما دارید زندگی می کنید و یک مسیری را تا اینجای کار آمده اید، در گذر زمان هر کدام از شما رشدهایی داشته اید و اکنون در یک نقطه ای قرار گرفته اید.
اگر به کسی که در هر نقطه ای از زندگی اش است حالا از لحاظ مادی، معنوی، پولی و هر چیزی که از نگاه او پیشرفت محسوب می شود باشد بگوییم که آیا شما می خواهید که مادام ‌العمر در این نقطه بمانید یعنی اگر به شما بگویند که بهشت شما همین جا است آیا این موضوع را قبول می‌ کنید و می خواهید این بهشت را برای خودتان ذخیره کنید یا می خواهید جلوتر بروید و جلوتر آن را ذخیره کنید؟

ذخیره کردن گذشته

گاهی افرادی هستند که می ‌گویند ما می‌ خواهیم گذشته خودمان را ذخیره کنیم و دوباره از اول بازی را شروع کنیم، متاسفانه ما داریم در دنیایی زندگی می کنیم که این دنیا واقعی است و گزینه ‌ای به اسم سیو وجود ندارد.

در بازی ‌های کامپیوتری است که شما می توانید تا یک مرحله خوبی که حرکت کردید را سیو کنید، حالا اگر بعدش بد رفتید دوباره یک سیو دیگر و اگر خوب رفتید یک سیو دیگر می کنید تا حالت ها و حرکت های زیبایی داشته باشید.

رضایت از زندگی
راضی بودن مردم از زندگی فعلی شان

اما سوال اینجا است که آیا همه مردم ما (به خصوص در کشوری که داریم زندگی می کنیم) از وضعیت زندگی خودشان راضی هستند و در این نقطه ای که امروز هستند می ‌خواهند این نقطه را برای خودشان ذخیره کنند یا در قرآن بحث خالدین فیها را دارد مطرح می‌ کند که در آن خالد شوند و تا ابد بمانند.

و آیا واقعاً زندگی مردم این شکلی هست که در نقطه امروز بخواهند این نقطه را ذخیره کنند و بهشتشان همان چیزی است که تا به امروز آن را ساختند و در همین حالت زندگی کنند؟

وقتی انسان به این نتیجه می ‌رسد که من زندگی خودم را یک زندگی زیبا نساختم و بهشت من نیست، این خیلی اهمیت پیدا می‌ کند و تلاش می‌ کنید که زندگی بهتری را برای خودتان بسازید و داستان باید برایتان مهم باشد و اگر داستان را جدی نگیرید هر روز ضرر می کنید و اینکه بخواهید ضررهای آینده ‌تان را جبران کنید بسیار بسیار سخت است.

افزایش هزینه ها و کاهش ارزش پول

ما آرادی در بحث تجارت یک زمانی می گفتیم که با یک میلیون تومان می توانید تاجر شوید اما الان با یک میلیون تومان واقعا نمی شود هیچ کاری را انجام داد و این خیلی بد است و هزینه‌ ها دارد به شدت افزایش پیدا می‌ کند قیمت دلار از یک سمت و قیمت طلا از سمت دیگر و همه کالاها دارند چندین برابر گران می شوند، اینجا سهم مردم کجاست؟ آنها چقدر از این گران شدن ها منافع دارند و سود می‌ برند؟

سهم مردم از گرانی ها

می ‌بینید آنهایی که دستشان در کار است و کسب و کار خیلی خوبی دارند و تاجر های خوبی هستند با گران شدن هر کالایی وضعیت مالی شان بهتر می ‌شود، این خیلی مهم است، اما اکثر مردم ضرر می ‌کنند چون که دستشان در کار نیست و مدل شغلی شان را در مدلی که تاجر نباشند قرار دادند و یک کسب درآمد مستقیم به واسطه یک کالا نداشته باشند و بخواهند کارگری کار کنند و مدل شغل شان کارمندی باشد تا به درآمد برسند و این ها دارند ضرر می‌ کنند.
در حالی که همان کارگر یا کارمند برای گروه یا شرکتی دارد کار می‌ کند که این کارخانه هر روز در حال رشد کردن است و هر روز درآمدش دارد بیشتر می‌ شود ولی آن کارگر هر روز دارد ضعیف تر و فقیرتر می ‌شود.

 

بهشت هرکس به اندازه عقل اوست.

یاد بگیرید که برای خودتان کار کنید نه اینکه بخواهید برای دیگران کار کنید، این موضوع سبب رشد شما می شود، پس مدل فکری انسان ها بهشت آن ها را می سازد.
خیلی‌ ها می‌ گویند که بهشت چه شکلی است؟ بهشت هر کسی به اندازه عقل همان فرد است، عقل شما هر چقدر بیشتر رشد کند یقینا می توانید درآمدهای بیشتری را به دست بیاورید چون می‌ فهمید پول کجاست، ولی متاسفانه کسی که درکی از پول و کسب درآمد بیشتر ندارد همیشه شکست می ‌خورد.

چگونه پول بیشتری به دست بیاوریم؟

ما آرادی ها بارها صحبت کردیم یعنی اگر پولی مد نظرمان است و می ‌خواهیم یک پولی به دست بیاوریم اولین سوال اینجا است این پولی که من می‌ خواهم به دست بیاورم کجاست؟ شما باید اول به این سوال جواب بدهید و به آن برسید.


پول بیشتر دست یک گروه ها و یک سری از مردم است و شغل این مردم تجارت است در واقع پول دست تریدرها و تاجرها یا کارخانه ‌دارها است و جالب است بدانید بیشتر از ۹۰ درصد پول دنیا دست تنها کمتر از ۸ درصد مردم است، یعنی اگر ۹۰ درصد مردم همه پول ‌هایشان را وسط بگذارند می ‌بینید که به نسبت آن ۸ یا ۱۰ درصد از افراد، هیچ است چون که ۹۰ درصد پول دست ۱۰ درصد از مردم است.
و اینجا است که باید یک علامت سوالی برای مغز شما ایجاد شود و همه چیز را بفهمید و درک کنید تا یک زندگی بسیار بسیار عالی را برای خودتان بسازید، کسی که نتواند این موضوع را درک کند یقینا نمی ‌تواند انسان موفقی شود و شکست می‌ خورد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.38 پاسخ
 1. Avatar
  محمدداوودنژاد گفته:

  وقتی پول کافی برای گذران زندگی نداریم قبض آب و برق و… از یک سو، اجاره خانه از سوی دیگه و هزار و یک خرج دیگه کمرمون رو خم می‌کنه

  پاسخ
 2. Avatar
  حمیدصفت گفته:

  پول و درآمد بخش مهمی از زندگیه
  باید شعار دادن رو کنار گذاشت
  خیلی‌ها معتقدن پول ریشه‌ی فساده
  ثروتمندان حریص هستن
  پول خوشبختی نمیاره و… همه‌ی اینها جملاتی کلیشه‌ای و تکراری هستن که با مثال‌های متعددی نقض می‌شن

  پاسخ
 3. Avatar
  امیرلویی گفته:

  در دنیا ثروتمندان زیادی وجود دارن که با توانایی مالی خود منجر به شکوفایی استعدادها درمان بیماری‌ها و ایجاد امکانات برای هم‌نوعان خود شدن

  پاسخ
 4. Avatar
  سامان ارسطو گفته:

  پول فی‌نفسه چیز بدی نیست بلکه رویکرد و شیوه‌ی به کار‌گیری اون این حواشی و چهره‌ی منفی رو براش ایجاد کرده

  پاسخ
 5. Avatar
  حسین ممیززاده گفته:

  درسته که وضعیتِ بازارِ کار چنگی به دل نمی‌زنه اما باید قبول کرد تلاش و آرمان در کنار هم نتیجه‌ای شگفت‌انگیز دارن
  اگه به کاری که دوست داریم مشغول شیم درآمد و موفقیت بیشتری پیدا میکنیم

  پاسخ
 6. Avatar
  سامان رزاقی گفته:

  مسائل مالی ربطی به ارزش‌ها نداره
  هرگز نزارید تعداد صفرهای موجودیِ حساب بانکی‌ دلیل شخصیت و احترام باشه

  پاسخ
 7. Avatar
  حسین عباسی گفته:

  در زندگی باید به ارزش‌های محکم و مهم گره خورد
  اگه جیب‌ خالیه می‌توان به دلیل شرایط یا کم‌کاری باشه اما با کمی تلاش و پشتکار می‌توان شرایط رو بهتر کنه
  در هر وضعیت اقتصادی تنها سبک زندگی که به زندگی‌ شکل می‌ده و این مسئله به هیچ عنوان ربطی به جیب نداره

  پاسخ
 8. Avatar
  رضاخیری گفته:

  وقت طلاست و ارزشش خیلی بیشتر از پوله
  شاید بشه پولِ ازدست‌رفته رو دوباره به گاوصندوق برگردوند اما زمان از دست رفته هیچ‌گاه باز نمی‌گرده
  ارزش وقت رو نباید دست‌کم گرفت

  پاسخ
 9. Avatar
  هوشی گودرزی گفته:

  صبح‌ها باید زودتر از خواب برخواست
  زمان‌بندی دقیقی باید برای کارها داشت
  وقتی برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم چند گام از سایرین جلوتر هستیم و کارهای بیشتری در طول شبانه‌روز انجام میدیم

  پاسخ
 10. Avatar
  روح اله نورانی گفته:

  کارها رو نباید از امروز به فردا انداخت
  نگیم فردا شروع می‌کنم هنوز وقت هست و…
  به خصوص در بازار رقابتی امروز فقط اگه زود بجنبیم برنده میشیم

  پاسخ
 11. Avatar
  محمدحسین مردانه گفته:

  نه گفتن رو تمرین کنیم
  اگه می‌بینیم زیاد کردن مسئولیت‌ها نقشی در افزایش درآمدمون نداره اونها رو نپذیریم
  روی کاری که برامون افزایش درآمد به همراه داره سرمایه‌گذاری کنیم
  به موقع نه بگیم و وقتمون رو تلف نکنیم

  پاسخ
 12. Avatar
  علی ساداتی گفته:

  رفتار ما شبیه افرادی می‌شه که با اونها معاشرت می‌کنیم
  اگه با ثروتمندان بگردیم نظام فکری اونها رو بهتر درک میکنیم
  نوع نگرش اونها رو یاد می‌گیریم و فرصت‌های بهتر و بیشتری برای افزایش درآمد و کار پیدا میکنیم
  باید با ثروتمندان رفت و آمد و نشست و برخاست داشت و سعی کرد قلق‌های اونها رو برای افزایش درآمد و تولید پول و ثروت یاد گرفت

  پاسخ
  • Avatar
   سام حسامی گفته:

   قبوله که وضعیت اقتصادی خرابه و هزار و یک مشکل دیگه وجود دارده اما باید سعی کرد نگاه‌ رو تغییر داد

   پاسخ
 13. Avatar
  امیررونقی گفته:

  به جای بهانه آوردن برای درآمد اندک‌ و دلیل تراشی‌هایی که زمین و زمان رو برای بی‌پولی مقصر نشان می‌ده فقط باید عمل کرد
  انرژی با منفی‌بافی و بهانه آوردن تحلیل می‌ره
  تمرکز و نیرو رو باید برای رسیدن به هدف گذاشت
  عزم‌ رو جزم کرد و با تلاش پیش برد

  پاسخ
 14. Avatar
  فرشادمحمدی گفته:

  اگه بخوایم می‌تونیم رهبری وضع و حال خودمون رو به دست بگیریم به گذشته‌ و اشتباهات قبلی‌مون فکر نکنیم

  پاسخ
 15. Avatar
  داریوش حکمت گفته:

  اون‌قدر نوک پیکان تقصیرها رو نباید به سمت رئیس و این و آن گرفت
  باید کمی مهربان‌تر به دنیا نگاه کرد
  لحظه‌ای که مسئولیت‌های زندگی‌ رو تمام و کمال به دست گرفتیم همون لحظه‌ای که موفقیت رو آغاز می‌کنیم

  پاسخ
 16. Avatar
  مهیارپناهی گفته:

  به ثروتمند شدن باید فکر کرد
  به افزایش درآمد اندیشید و تلاش کرد و انرژی‌های منفی رو از خود دور کرد
  قطعا راهی برای پیشرف وجود داره فقط باید اون رو پیدا کرد و تصمیم گرفت

  پاسخ
 17. Avatar
  جعفراصلانی گفته:

  برای افزایش درآمد کمی پشتکار و سختی بیشتر نیازه اما نتیجه‌ی اون قطعا شیرین و خواستنی میشه
  در هر سطح سواد و مهارتی که باشیم راهی پیش روی ما هست

  پاسخ
 18. Avatar
  مسعود یزدانپناه گفته:

  باید مدام به مهارت‌ها و توانایی‌ها فکر کرد و اگه لازمه اونها رو تقویت کرد
  با تلاش و در محیط فعالیت و کار قرار گرفتن، فرصت‌های بیشتری به‌وجود میاره
  باید تنبلی و ترس رو کنار گذاشت
  در بیشتر موارد ترس از شروع کار مانع اصلی موفقیته

  پاسخ
 19. Avatar
  رفیعان گفته:

  من اگه درآمد 70میلیون به بالا داشته باشم حاضرم این ساعات رو کار کنم
  درچند تا ازکارهای هنری مهارت دارم ولی نتونستم تاحالا ازشون کسب درآمد کنم
  لطفا راهنماییم کنین
  سخت به مشکل خوردم

  پاسخ
 20. Avatar
  النازرمضانی گفته:

  سلام خسته نباشین..
  من 23 سالمه و کامپیوتر-نرم افزار خوندم در حال حاضر کافی نت دارم ولی از درآمدم راضی نیستم..
  ممنون میشم راهنماییم کنین که چطور درآمد بیشتری کسب کنم و برای پاسخ به سوالتون باید بگم درآمد ماهیانه 10میلیون تومان میتونه سختیه این تایم زیاد از کار کردن کم کنه

  پاسخ
 21. Avatar
  پوریا اسدی گفته:

  سلام
  و خسته نباشید خدمت شما
  اسم من پوریاست ….
  من ۱۸سالمه دوست دارم در آینده فردی متفاوت باشم مردی میلیاردی
  می دونم که باید واسه هدفی که دارم باید تلاش کنم و فردی بشم که در راه هدفش ساخته شده و به همین خاطر اولین مرحله که شروع کردم برای رسیدن به هدفم یادگیری و تغییر خودم بود و این هدف روش تفکر منو تغییر داد ولی چیزی که خیلی نگران کننده ست برام از کجا شروع کنم و چطور ؟
  به همین خاطر جست جو های زیادی انجام دادم و با خیلی از روش ها آشنا شدم ولی نمی دونم چطور شروع کنم و از کجا و چه چیزی که بازدهی خوبی رو داشته باشه؟

  پاسخ
  • Avatar
   محمدحسن بنکدار گفته:

   سلام دوستان عزیز من اکثر نظراتتون روخوندم اکثر شما به حقوق ۱۰ تا ۵ کفایت کردین
   کسی که میخواد خقوقش ۱۰ میلیون در ماه باشه باید به ۲۰ یا ۱۵ فکر کنه ولی میشه با علم یا مهارت وصبر و تلاش هدفمند و کمی مطالعه به این حقوق فکر کرد
   اگه واقعا تصمیمت جدیه شروع کن به خوندن کتاب های وارن بافت رابرت کیوساکی و الون ماسک
   شما با مطالعه و توکل بر خدا انشالله به موفقیت میرسی

   پاسخ
 22. Avatar
  سجاد نامور گفته:

  با سلام
  به نظر من برای دریافت هیچ مبلغی نمیشه از ساعت 6 تا 9 شب کار کرد
  هیچی بهتر از شرمنده نشدن جلوی مردم نیست به علاوه یک تیکه نون خالی واسه شام و یک خیال راحت واسه خواب
  موفق باشی

  پاسخ
  • Avatar
   هنگامه حمامی گفته:

   سلام
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   رشته بیهوشی همچون سایر رشته های کارشناسی درمانی به ازای یک نوبت کاری و احتساب حقوق و مزایای شغلی در یک مرکز بین 3 تا میلیون تومن رو داره
   گاهی کارشناس های این رشته در دو یا چند مرکز درمانی مشغول بکار می شن
   اما برای افزایش حقوق !!!
   حتما بررسی کنید که افرادی که در زمینه شغلی شما فعالیت می کنن و درآمد های بالاتری دارن چه ویژگی هایی دارن
   چه مهارت هایی رو لازمه کسب کنید تا در زمینه شغلی خودتون متخصص و خبره بشید تا بقیه افراد شما رو بهترین زمینه شغلی خودتون بشناسن

   پاسخ
 23. Avatar
  میلاد یعقوبی گفته:

  میلاد هستم لیسانس حسابداری
  الان آبدارچی یک شرکت خصوصی هستم
  انقد قسط دارم که مجبور به این کار شدم سابقه کاری ندارم کمکم کنید توروخدا

  پاسخ
 24. Avatar
  گلاریس عزتی گفته:

  خانومی هستم ک در رشته آرایشگری فعالیت میکنم و یک آرایشگاه کوچک در شهرستان خودم دارم
  مدرکهام رو گرفتم و همیشه سعی کردم از نظر مالی با مردم راه بیام
  از هیچی شروع کردم اما متاسفانه انقدر بدهکارم ک همشو باید بزارم واسه اجاره مغازه
  میمونم چیکار کنم
  لطفا منو هم راهنمایی کنید

  پاسخ
 25. Avatar
  محمود طاهری گفته:

  سلام
  مدت 1 سالی هست که با کانال شما آشنا شدم و در این دو سال تحولات عظیمی چه از لحاظ شخصیتی و چه از لحاظ مالی برام اتفاق افتاده
  ممنونم از اینکه کارتون رو به عنوان یه رسالت میدونید نه به عنوان کسب درآمد که قطعا” همین طور هست

  پاسخ