🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

طرح شتاب دهنده آرادبرندینگ چیست + فیلم

در این مقاله به صورت مفصل راجع به طرح شتاب دهنده آرادبرندینگ توضیح داده شده و برای مشتریان باز شده که بدانند با سفارش طرح شتاب دهنده به آرادبرندینگ قرار است چه اتفاقی برایشان بیفتد؟

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

طرح شتاب چیست؟
در ابتدا مدل ها و روش های سنتی و کم بازده تجارت عنوان شده و در ادامه بحث به توضیح طرح شتاب مجموعه آراد پرداخته می شود.
مدل های مختلف تجارت
۱- حضور در نمایشگاه ها.
۲-سفر به کشورهای مختلف.
۳- بازاریابی حضوری.
۴- استفاده از اتاق های بازرگانی.
۵- رابطه و مذاکره اقتصادی.
و …
تمام مدل های ذکر شده در نهایت باعث ایجاد یک فرصت برای شما است که با یک نفر یا یک مجموعه دارای پتانسیل و استعداد خرید محصولی که شما قصد صادرات آن را دارید، ارتباط برقرار کنید.

معایب مدل های تجارتی ذکر شده
۱- هزینه های سنگین این مدل ها.
۲- جذب مشتری کم.
۳- صرف زمان زیاد برای نتیجه گرفتن.
۴- فراهم کردن امکانات زیاد.

مدل تجارتی مجموعه آراد برندینگ

مجموعه آراد روش یا مدلی را ابداع کرده است که یک تاجر بتواند نیاز اساسی خود را که مشتری است، فراهم کند.
مجموعه آراد با یک فرآیند مشخص به شما آموزش می دهد چطور بتوانید با اولین مشتری که استعداد خرید از شما را دارد ارتباط برقرار کرده و به او محصول بفروشید.

مراحل طرح شتاب مجموعه آراد

۱- شناسایی مکان درست و مناسب و قرار گرفتن در آن مکان.
۲- راه ارتباط برقرار کردن مشتری با شما.
۳- آنالیز کردن نتایج به دست آمده.
۴- کیفیت مشتریان.
۵- تعریف فرصت.
۶- تعریف سفارش.
۷- مشتریان از چه کشورهایی هستند؟
۸- آیا می شود تخصصی روی یک بازار کار کرد؟
۹- نحوه ارتباط مشتریان با شما.
۱۰- نحوه برخورد شما با مشتریان.

شناسایی مکان درست و مناسب و قرار گرفتن در آن مکان

امروزه با گسترش اینترنت دیگر مشتری ها برای پیدا کردن محصول مورد نیاز خود به روش های سنتی از قبیل بازدید از نمایشگاه ها و یا حضور در یک کارخانه تولیدی برای بستن قرارداد با فروشنده، عمل نمی کنند بلکه آن ها اکنون ساده ترین کار که سرچ در اینترنت است را انجام می دهند.
مشتری امروزه برای خرید یا پیدا کردن تامین کننده یا دریافت اطلاعاتی در مورد محصول مورد نیاز خود در گوگل سرچ می کند و از گوگل اطلاعات می گیرد. بنابراین در دنیای امروزی گوگل مرجع جستجو مشتری برای پیدا کردن فروشنده محصول مورد نیازش شده است.
طرح شتاب مجموعه آراد هم بر پایه تغییرات روز دنیا در امر تجارت طراحی شده است.

طرح شتاب مجموعه آراد باعث می شود در گوگل جایگاه مناسبی داشته باشید؛ تا مشتری های دارای پتانسیل خرید، برند شما را در صفحه اول سرچ گوگل ببینند و از شما خرید کنند.

شما باید بدانید که مشتری دقیقا چه چیزی سرچ می کند و به دنبال چه محصولی است. برای خرید محصول در اینترنت از چه کلماتی استفاده می کند.زمانی که شما این مسائل را بدانید در مکان مناسبی قرار می گیرید و مشتری برای خرید، شما را می بیند و به سمت شما می آید.
به عنوان مثال افراد برای پیدا کردن مشتری و فروش بیشتر کالای خود در پاساژ یا منطقه ای که محل تامین آن کالاست، مغازه اجاره می کنند. دلیل کار آنها این است که می دانند گذر مشتری های آن محصول در این منطقه زیاد است و این بازدید زیاد منجر به جذب مشتری و فروش بیشتر می شود.
به عنوان مثال شما نمی توانید در پاساژ علاالدین که مرکز موبایل و لوازم الکترونیک است مغازه پارچه فروشی بزنید زیرا مشتری هایی که در آن پاساژ رفت و آمد دارند به دنبال موبایل یا لوازم الکترونیک هستند.
شما برای فروش بیشتر باید در مکانی قرار بگیرید که زیاد دیده شوید. در اینترنت هم این مسئله صدق می کند باید در صفحه نخست سرچ گوگل قرار بگیرید تا زیاد دیده شوید.

مجموعه آراد به شما هم جایگاه درست را نشان می دهد و هم کمک می کند تا در آن مکان قرار بگیرید.

 

راه ارتباط برقرار کردن مشتری با شما

اکثر مشتری ها برای خرید محصول مورد نیازشان به صورت جز و تک به سایت های فروش آنلاین مراجعه می کنند و از آن سایت ها خرید انجام می دهند. اما اگر مشتری محصول را به صورت کلی و تعداد بالا بخواهد دیگر به سایت های فروش آنلاین برای خرید مراجعه نمی کند.
در اینجا او به دنبال یک تامین کننده یا تولیدکننده و یا وارد کننده آن محصول است تا با آن ها برای خرید کلی ارتباط برقرار کرده و مذاکره کند.
اما چطور مشتری تولید کننده یا وارد کننده را پیدا می کند؟
امروزه مشتری ها برای پیدا کردن تامین کننده محصول خود نیز از اینترنت و موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند.

وقتی سایت شما اولین سایت فروش محصول مورد نیاز مشتری در صفحه سرچ گوگل قرار بگیرد، مشتری اول شما را می بیند و با شما تماس می گیرد و اطلاعاتی از قبیل قیمت، کیفیت و نوع محصول از شما می گیرد.
اطلاعات دریافتی شما از مشتری نیز شماره تماس، ایمیل، نام مشتری و ملیت او می شود. در مواردی نیز مشتری مستقیما در واتساپ یا ایمیل با شما مکاتبه می کند یا در سایت، فرم تعیین قیمت را تکمیل می کند و برای شما درخواست می فرستد.

آنالیز کردن نتایج به دست آمده

مجموعه آراد اول باید بداند که شما چه محصولی را برای تجارت خود انتخاب کرده اید. پس از دانستن محصول انتخابی شما کارشناسان متخصص و با تجربه شرکت آراد برندینگ می دانند که محصول شما چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد، چه نام هایی دارد و در مناطق یا کشورهای مختلف چه اسمی دارد.
بعضی از محصولات در مکان های مختلف نام های متفاوتی دارد و هر اسمی رفتار متفاوت کاربران را به همراه دارد. به عنوان مثال یک محصول ممکن است در آسیای شرقی به یک اسم، در آفریقا به نوع دیگری و یا در اروپا به نام دیگری شناخته شود و هر کدام از این نام ها باعث رفتارهای مختلف کاربران می شود.
مجموعه آراد تمام این پارامترها را در نظر می گیرد و با انجام فرآیندهای زیاد و تخصصی باعث می شودکه سایت شما در صف اول صفحه سرچ گوگل قرار بگیرد و مشتریان اول سایت شما را ببینند.

فرآیندهای مجموعه آراد برای اول دیده شدن سایت شما مداوم در حال تغییر است و با آخرین تکنیک ها و علم روز دنیا مطابقت دارد و همچنین مداوم با متدهای روز دنیا پیش رفته و تغییر می کند.

عملکرد و نحوه کار طرح شتاب مجموعه آراد به این صورت است که شما اگر می خواهید تاجر شوید ظرف مدت یک ماه مشتریان صادراتی خود را پیدا کرده و آن ها با شما ارتباط برقرار می کنند و قیمت می گیرند.
بعضی از مشتریانی که از سایت شما بازدید می کنند، فرم های سایت را تکمیل می کنند و عضو سایت شما می شوند.
دلیل عضویت کم سایت شما برخلاف بازید زیاد آن از نگاه مجموعه آراد قرار ندادن مشخصات محصول در سایت.
مجموعه آراد به همه اعضای خود پیشنهاد می کند که در سایت هایشان مشخصات کامل محصول خود را قرار دهند؛ اما بعضی از اعضا این کار را نمی کنند. انجام ندادن این عمل باعث بازدید کم و مشتری کمتر می شود.

مجموعه آراد با توجه به نوع محصول انتخابی شما در قرارداد تضمین می کند که تعداد مشخصی از مشتری در ظرف مدت یک ماه با شما ارتباط برقرار کنند و در سایت شما درخواست بفرستند.

اگر تعداد مشتری های تضمین شده در قرارداد با شما، محقق نشد مجموعه آراد هزینه می کند تا به آن تعداد برسد. شما نیز باید با آن ها ارتباط برقرار کنید.
مشتریانی که از طریق سرچ در گوگل با محصول شما آشنا می شوند و در سایت شما درخواست می دهند با مشتریان معمولی تفاوت دارند. آن ها به دنبال یک محصول معمولی و تاجر معمولی نیستند.
آن ها دقیقا می دانند چه چیزی می خواهند و به صورت تخصصی به دنبال محصول خاص مورد نیاز خود هستند. محصول شما برای آن ها خاص و تخصصی است.
اگر بعضی از مشتریانی که با شما ارتباط برقرار می کنند به دنبال محصولی خارج از حوزه فعالیت شما هستند، می توانید به مجموعه آراد گزارش دهید تا کارشناسان متخصص این مجموعه نقاط ضعف سایت و تجارت شما را شناسایی کرده و آن ها را برطرف کنند.

هدف مجموعه آراد این است که سایت و تجارت شما، با بهبود پیدا کردن نقاط ضعف به بالاترین راندمان مورد نظر مجموعه و خود شما برسد.

کیفیت مشتریان

مجموعه آراد برندینگ در زمینه صادرات به زبان انگلیسی فعالیت دارد؛ یعنی سایت های فروش برای صادرات را به زبان انگلیسی طراحی و سازماندهی می کند.
طبق آنالیز مجموعه آراد حدود چهل تا پنجاه درصد درخواست ها در سایت های صادراتی از کشور هند است.

دلایل زیاد بودن مشتریان هندی

۱- جمعیت زیاد کشور هند.
کشور هند پس از چین دومین کشور پرجمعیت دنیا است.
هند با جمعیت بالای یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون نفر که اغلب آن ها به زبان انگلیسی تسلط دارند (زبان دوم کشور هند انگلیسی است). یک کشور بسیار مناسب برای صادرات است.
۲- ظرفیت واردات بسیار بالای کشور هند.
کشور هند با داشتن ظرفیت واردات سالیانه چهارصد میلیارد دلار یکی از بهترین کشورهای مقصد و هدف شما در صادرات می تواند باشد.
میزان صادرات کشور ایران سالانه حدود پنجاه میلیارد دلار است.
کشور آلمان ظرفیت صادرات سالیانه اش تقریبا دو هزار میلیارد دلار می باشد، بنابراین خیلی سخت است که شما بتوانید به این کشور کالایی صادر کنید.
۳- ضعیف بودن مشتریان هندی.
مشتریان اروپایی به دلیل داشتن پول زیاد، اعتبار بانکی فراوان، نظام بانکی و مالی خوب و حرفه ای بودن در امر تجارت خیلی سخت با شما قرارداد می بندند، اما مشتریان کشور هند ضعیف تر بوده و بهتر با شما قرار می بندند.

دسته بندی مشتریان سایت شما

۱- مشتریان فیک و اشتباهی.
بعضی از مشتریان سایت شما فیک بوده و خودشان نیز نمی دانند دقیقا به دنبال چه چیزی و چه کالایی هستند. آن ها بعضی وقت ها اشتباهی در سایت شما فرم درخواست می فرستند.
۲- مشتریان حرفه ای
این دسته از مشتریان دقیقا می دانند به دنبال چه محصولی و با چه ویژگی ها و مشخصاتی هستند. این مشتریان به سختی با شما ارتباط برقرار می کنند.
۳- مشتریان در حال تحقیق برای خرید
این مشتریان هنوز در مرحله تحقیق برای خرید محصول مورد نیاز خود هستند و فعلا قصدی برای خرید ندارند.
شما باید با تمام مشتریان خود در بالاترین سطح برخورد کنید و به بهترین صورت ممکن پاسخ آن ها را بدهید. بالاترین درجه پیگیری را انجام دهید. تمام نکات ذکر شده را به این دلیل باید رعایت کنید که نمی دانید کدام یک از مشتریان، خریدار واقعی و کدام یک اشتباهی است.
به عنوان مثال شما وقتی می خواهید واردات صندلی انجام دهید بلافاصله پس از سرچ در اینترنت و پیدا کردن تامین کننده با او معامله نمی کنید، بلکه تحقیق و سرچ بیشتری می کنید تا به آن تامین کننده اعتماد پیدا کنید. در بازارهای جهانی نیز به همین صورت است.
بیشترین مشتریان صادراتی شما از چه کشورهایی هستند؟
طبق تحقیقات و آنالیز مجموعه آراد بیشتر مشتریان شما از کشورهای آسیای شرقی هستند. زیرا آن ها به دنبال محصولی با قیمت مناسب و کیفیت خوب هستند.

تعریف فرصت

در گذشته شما لیستی از کارخانه هایی که به محصول شما نیاز داشتند را تهیه می کردید و به آن ها زنگ می زدید. درصد بسیار کمی از آن ها از شما خرید می کردند. در واقع شما به دنبال سرنخ بودید.
در طرح شتاب مجموعه آراد پیدا کردن این سرنخ ها حذف شده است.
با اجرای طرح شتاب دیگر شما به سرنخ ها یا کارخانجات زنگ نمی زنید بلکه آن ها به سایت شما می آیند و اگر محصول را لازم داشته باشند از شما خرید می کنند.
مشتریانی که در سایت شما درخواست قیمت می کنند یک فرصت به شمار می آیند.
تعریف فرصت، باز شدن یک راه یا مجرا برای مذاکره کردن با مشتری و شروع معامله است.
هر فرصت امکان تبدیل شدن به سفارش را دارد اما آمارها نشان می دهد که معمولا سه تا پنج درصد فرصت ها تبدیل به سفارش می شوند.
مجموعه آراد برندینگ در طرح شتاب بالاترین هزینه که مربوط به مرحله تبدیل سرنخ به فرصت می شود را برای شما انجام می دهد. مجموعه آراد تمام مشتریانی که می توانند با شما کار کنند را به سایت شما می آورد و آن ها را تبدیل به فرصت می کند.

تعریف سفارش

فرآیند تبدیل فرصت به سفارش یک فرآیند طولانی و زمان بر است.
کسانی که با مجموعه آراد کار می کنند نباید انتظار داشته باشند تمام فرصت های آن ها در مدت زمان کم تبدیل به سفارش شود.
مجموعه آراد اعتقاد دارد کار صادرات یک کار زمان بر و طولانی است.
استثناهایی هم وجود دارد اما منطق طرح شتاب بر عمومی بودن استوار است. عمومی بودن یعنی شما در یک مدت زمان نسبتا طولانی با مشتری در ارتباط باشد و پیگیری کنید تا بتوانید او را مجبور به سفارش دادن و خریدن محصول خود کنید.

مراحل تبدیل فرصت به سفارش

۱- صبر داشتن
۲- پیگیری کردن
۳- رفع نواقص کار
برای رفع نواقص و ایرادات کار می توانید از مشاوران با تجربه و متخصص مجموعه آراد برندینگ مشاوره بگیرید زیرا آنان به شما کمک می کنند تا نواقص تجارت خود را شناسایی کرده و آن ها را رفع کنید.
مجموعه آراد در طرح شتاب تمامی موارد لازم برای تجارت مانند چگونه برخورد کردن با مشتری، راه ارتباطی با او یا پیگیری کردن و موارد دیگر را به شما آموزش می دهد اما شما نیز باید تلاش کنید و موارد ذکر شده را به درستی انجام دهید.
هر چه تلاش بیشتری کنید و توصیه های مجموعه آراد را بهتر انجام دهید سفارشات بیشتری خواهید داشت.

مشتریان از چه کشورهایی هستند؟

همان طور که ذکر شد بیشتر مشتریان از کشور هند می باشند.
مجموعه آراد برندینگ در طرح شتاب به شما توصیه می کند که در یک بازه زمانی مشخص با تمام کشورهای ممکن کار کنید تا اصول کار صادرات را متوجه شوید.
بعضی از افراد اعتقاد دارند که مثلا نمی توانند به کشور چین محصولی را صادر کنند زیرا کشور چین خود بزرگترین صادر کننده جهان است؛ اما مجموعه آراد معتقد است شما می توانید به تمام کشورهای دنیا کالا صادر کنید. کشور چین با این که بزرگترین صادر کننده است اما بزرگترین وارد کننده جهان نیز می باشد.
اگر شما پس از گذشت چند وقت احساس کردید که مثلا چهل تا پنجاه درصد مشتریانی که به سراغ شما می آیند تامین کننده هستند و از کشور رقیب شما در آن کالا می باشند، به مجموعه آراد گزارش دهید تا این مجموعه آیدی آن کشور را در سایت شما مسدود کند و با کشورهای دیگر تجارت کنید.

متخصصان آراد برندینگ به شما پیشنهاد می کنند که آگاهی کاملی از قیمت محصول و بازار آن یا چگونگی عرضه کردن آن کالا توسط کشورهای مختلف در جهان داشته باشید و با اطلاعات کافی صادرات انجام دهید.

شما باید در ابتدای کار با تمام کشورها کار کنید؛ اما اگر پس از مدتی تصمیم گرفتید با کشورهای خاصی کار کنید و بازار آن کشورها را هدف قرار داده اید به مجموعه آراد اطلاع بدهید.
زمانی که شما کشور یا کشورهای خاصی را هدف قرار می دهید مجموعه آراد برندینگ بسیار تخصصی بر روی کشورهای انتخابی شما کار می کند تا نتیجه ای بسیار عالی داشته باشید.

آیا می شود تخصصی روی یک بازار کار کرد؟

شما می توانید بر روی یک بازار تخصصی کار کنید.
مجموعه آراد در طرح شتاب سیستمی را برای شما طراحی می کند که بتوانید هر زمان خواستید محصول یا کالای خود را عوض کرده و بر روی کالای دیگری کار کنید.
به عنوان مثال شما می خواهید در فصل تابستان فقط بر روی میوه های تابستانی کار کنید، مجموعه آراد در طرح شتاب امکانات را برای شما فراهم می کند تا کار کنید. اما در فصول دیگر بر روی محصولی متفاوت می خواهید تمرکز کنید باز هم مجموعه آراد به راحتی امکانات و زیرساخت های لازم را برای شما فراهم می کند.
شما در ابتدای کار چند محصول را کار می کردید اما پس از مدتی تصمیم می گیرید بر روی یک محصول اختصاصی کار کنید در این زمان مجموعه آراد مانند همیشه به کمک شما می آید و به شما مشاوره می دهد تا در زمینه محصول خاص خود کار تخصصی انجام دهید. درست است که تجارت شما محدود می شود اما در عوض به صورت تخصصی و با راندمان و نتیجه بهتری می توانید کار کنید.

در طرح شتاب مجموعه آراد برندینگ شما هر زمان که خواستید محصول خود را عوض کنید می توانید با صرف هزینه اندک سایتی تازه و نو در زمینه کالای انتخابی جدید راه اندازی کنید و به تجارت خود ادامه دهید.

در طرح های گذشته محتوا نویسی مهم بود. به عنوان مثال باید صد یا هزار محتوا نوشته می شد که زمان زیادی می برد و مشکلات زیادی داشت.
اما در طرح شتاب شما در سریع ترین زمان ممکن به یک جایگاه مناسب می رسید و اگر هم به مشکل برخورد کردید، می توانید کالای خود را عوض کنید. برای قرار گرفتن در جایگاه مناسب هزینه های زیادی انجام می شود که با تعویض کالا می توانید آن هزینه ها را متوقف کنید و بر روی محصول جدید هزینه کنید تا جایگاه قبلی را به دست بیاورید.

نحوه ارتباط مشتریان با شما

مشتریانی که از طریق طرح شتاب در گوگل شما را پیدا می کنند و به سایت شما می آیند به چند روش ارتباط برقرار می کنند.

روش های ارتباط مشتریان با شما در طرح شتاب

۱- تکمیل کردن فرم درخواست موجود در سایت شما.
ساده ترین و معمولی ترین روش ارتباط مشتری با شما از طریق پرکردن فرم درخواست موجود در سایت می باشد. معمولا نود درصد مشتریان این روش را برای ارتباط با شما انتخاب می کرده و انجام می دهند.
مجموعه آراد برندینگ با بالاترین استاندارد تجربه کاربری یاUser Experience (UX) این فرم را برای سایت شما طراحی می کند تا مشتریان بتوانند بهترین تجربه کار با سایت شما را داشته باشند و از آن لذت ببرند.
بلافاصله پس از تکمیل فرم درخواست سایت شما توسط مشتری صفحه ای برای او باز می شود و به او پیشنهاد می کند تا از طریق واتساپ بتواند مستقیم با شما ارتباط برقرار کند.
مشتریانی که در امر خریدن جدی تر هستند کلید راه ارتباطی مستقیم با شما از طریق واتساپ را فشار می دهند و به واتساپ شما پیامی می فرستند. این پیام می تواند یک سلام کردن یا یک پیام از پیش آماده شده با توجه به همان فرم درخواست باشد.
۲- مشتری در واتساپ به شما پیام می دهد. منظور از پیام دادن این است که او آماده مذاکره کردن با شماست.
۳- ایمیل فرستادن.
ارتباط از طریق ایمیل توسط مشتریان پیگیر در ارتباط برقرار کردن انجام می شود.
۴- تماس گرفتن.
مشتریانی که بسیار پیگیر هستند علاوه بر پیام دادن در واتساپ و ایمیل زدن، با شما تماس می گیرند.

نحوه برخورد شما با مشتریان

زمانی که مشتریان فرم درخواست را در سایت شما تکمیل کردند و فرستادند شما یاید چند کار را انجام دهید.
موارد و کارهایی که پس از تکمیل فرم درخواست توسط مشتری باید انجام دهید
۱- ایمیل فرستادن به مشتری
پس از دریافت یا دیدن فرم درخواست مشتریان در سایت خود برای آن ها ایمیل بفرستید.
شما می توانید برای این که یک ایمیل مناسب به مشتری بفرستید، ویدیو های آموزشی موجود در سایت آراد برندینگ، در مورد نحوه و چگونگی ایمیل فرستادن به مشتری را مشاهده کنید.
۲- ارتباط از طریق پیام رسان ها

به عنوان مثال در پیام رسان واتساپ برای مشتری پیام بفرستید.
۳- فرستادن پیام در اسکایپ (Skype)
در Skype ایمیل و شماره مشتری را سرچ کنید و برای او پیام بفرستید. زیرا اکثر مشتریان خارجی Skype داشته و با آن کار می کنند.
۴- تماس گرفتن با مشتری
اگر شما به زبان انگلیسی مسلط هستید به مشتری زنگ بزنید و با او مذاکره کنید. اگر نمی توانید به زبان انگلیسی مکالمه کنید حتما یک مترجم استخدام کنید و از او بخواهید با مشتری صحبت کند و بگوید که شما آماده مذاکره کردن هستید.
شما باید به مشتری بگویید که فرم درخواستش را در سایت دیده اید و برای همین آماده مذاکره کردن با او هستید، تا مشتری خواسته ها و درخواست هایش را به شما بگوید.
۵- داشتن لینکدین و اینستاگرام و فیسبوک

شما باید لینکدین (Linked in) داشته باشید.
لینکدین در واقع یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که اساسا برای بهبود کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران با آن ها طراحی شده است.

شما می توانید اینستاگرام و فیسبوک نیز داشته باشید.
در تمام شبکه های اجتماعی ذکر شده صفحه داشته باشید و مشتریانی که در سایت شما درخواست داده اند را در آن صفحات فالو کنید. بهتر است به صورت مداوم در این صفحات مطلب یا پستی بگذارید.

سخن آخر

متخصصان و مشاوران با تجربه آراد برندینگ همیشه و در هر مرحله از اجرای طرح شتاب همراه شما هستند. آن ها بهترین مشورت ممکن را برای ارتقا و بهبود تجارت شما ارائه می دهند.

مجموعه آراد برندینگ تمام این کارها را انجام می دهد تا به امید خدا شما یک تاجر موفق و ثروتمند شوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ