🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

معیارهای یک فروش موفق چیست؟

سؤال این است، آیا شما بیشتر از گذشته بر عملکرد فروش خود کنترل دارید؟
در این مقاله، ما به شما کمک می کنیم قدرت معیار فروش موفق خود را با استفاده از تجزیه و تحلیل فروش گسترش دهید. در ادامه مقاله به این نتیجه خواهیم رسید که معیارهای یک فروش موفق چیست؟ آگاهی در مورد معیار فروش چه تاثیری بر موفقیت در فروش شما خواهد داشت؟

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
تجزیه و تحلیل فروش چیست؟

تجزیه و تحلیل فروش، مراحل و اندازه گیری ها برای تعیین اهداف و پیش بینی عملکرد فروش در آینده است. تجزیه و تحلیل باید برای بهبود عملکرد فروش شما در کوتاه مدت و بلند مدت تمرکز کند. ما در این مقاله سعی داریم تا متوجه شویم که معیارهای یک فروش موفق چیست؟ و چه تاثیری بر فروش بیشتر خواهد داشت؟ معیار فروش موفق می تواند باعث رشد فروش بیشتر شود.

معیار فروش

چرا باید بر فروش نظارت داشته باشیم؟ آیا نظارت جزء معیار فروش محسوب می شود؟
نظارت بر تجزیه و تحلیل فروش در قالب معیارهای فروش به افزایش عملکرد شما، بهینه سازی فعالیت های فروش و بهبود مسئولیت پذیری کمک می کند. تیم فروش شما فعالیتهای گسترده ای را برای تمرکز و فعالیت در محیطی پر سرعت انجام می دهد. یک استراتژی تجزیه و تحلیل فروش به خوبی تعریف شده تمرکز و شفافیت را برای تیم شما فراهم می کند تا آنها بتوانند در انجام کارهایی که انجام می دهند به بهترین وجه تمرکز کنند.
به این فکر کنید که کدام معیارها باعث الهام و تمرکز شما در تیم مورد نظر شده است؟
در اینجا چند معیار فروش موفق را برایتان قرار می دهیم:

اولین معیار فروش موفق: هدف گذاری کنید.

اگر در حال یادگیری در زمینه فروش هستید، از انتها شروع کنید و به عقب برگردید. اطلاعات در مورد اهداف و سنجش عملکرد خود در برابر آنها کار برای شروع است.
آرزو نکنید. تصمیم بگیرید دقیقاً چه کسی در زندگی خود می خواهید باشید. آن را به عنوان هدفی برای فروش حرفه ای خود تعیین کنید و سپس تعیین کنید که برای به دست آوردن آن باید چه قیمتی پرداخت کنید؟

معیار فروش موفق

دومین معیار فروش موفق: خود را متعهد به یادگیری مادام العمر کنید.
برنامه های صوتی مرتبط را با فروش را گوش دهید، در سمینارها شرکت کنید و هرگز فراموش نکنید که با ارزش ترین دارایی که تا به حال خواهید داشت، ذهن شماست. با ادامه یادگیری، سرانجام به یکی از با ارزش ترین فروشندگان شرکت خود تبدیل خواهید شد.
هرچه دانش بیشتری کسب کنید که می تواند در اهداف عملی کاربرد داشته باشد و پاداش بیشتری به شما تعلق می گیرد. در صورت نیاز به منابع ، حتماً برنامه های آموزش فروش مورد علاقه خود را بررسی کنید.

سومین معیار فروش موفق: رشد فروش

تجزیه و تحلیل فروش توانایی شما در رشد درآمد را نشان می دهد.

فرصت ها را ارزیابی کنیم

شما می توانید بر اساس فرصت ها، اولویت های فروش خود را اولویت بندی کنید. فرصت های فعلی شما بهترین راه برای ردیابی و ارزیابی مشتریان است.
عملکرد برتر فروشنده معمولاً نشان می دهد که یک فروشنده زمان مهمی را برای مهارت های خود در نظر گرفته است و دائماً برای کمک به چشم انداز فروش خود قابل تکرار است.

چهارمین معیار فروش موفق: پشتکار در فروش
یک کلید موفقیت در فروش این است که هدف خود را با پشتکار و اراده ای سخت بپیمایید. تصمیم بگیرید که تمام قلب و روح خود را به موفقیت خود و رسیدن به هدف شغلی فروش خود برسانید. برای بهبود شغل فروش خود تعهد کاملی انجام دهید و به یکی از فروشندگان پردرآمد تبدیل شوید. متوجه باشید که هیچ چیزی جلوی شما را  نمی تواند بگیرد و شما را دلسرد کند.

پنجمین معیار فروش موفق: تشخیص دهید که فروش یک فرایند است.
فروش یک هنر نیست. فروش یک علم و یک فناوری است.
فروش به سرعت در حال تغییر است، اما بعضی اوقات همیشه فروش یکسان خواهد بود. برای به دست آوردن مشتری جدید، باید نیازها و علاقه آنها را به محصول خود برطرف کنید و یک جدول زمانی برای فروش تعیین کنید.

فروش بیشتر

ششمین معیار فروش موفق: دردهای شغلی را مشخص کنید.
شما باید بتوانید دردهای شغلی چشم انداز خود را شناسایی کرده و آن را از مشکلات ناشی از مشاغل متمایز کنید.
هفتمین معیار فروش موفق: هر مرحله را ارزیابی کنید.
هر کاری که ارزش انجام آن را داشته باشد ارزش سنجش دارد و هر چیزی که قابل سنجش باشد قابل بهبود است. زمانی که اهداف خود را تعیین می کنید در مورد ارزیابی عملکرد خود متعصب باشید.
هشتمین معیار فروش موفق: به افراد مناسب بفروشید.
این قدرت بازاریابی ورودی است که با ایجاد یا تغییر محتوای باکیفیت و مفید و اجازه دادن به آینده، به شما زمان می دهد و احتمال فروش را افزایش می دهد.
نهمین معیار فروش موفق: اراده کار سخت
سرانجام و شاید مهمتر از هر چیز دیگری، اراده سخت کار کردن است. این یک کلید بزرگ برای موفقیت در زندگی است.
کلید موفقیت در فروش این است که شما کمی زودتر شروع کنید، کمی سخت تر کار کنید و کمی دیرتر بمانید. کاری را انجام دهید که معمولاً مردم همیشه سعی می کنند از انجام آن خودداری کنند. زمانیکه در روز کاری خود را شروع می کنید، تصمیم بگیرید که “تمام وقت کار کنید.”

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ