💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

ساختار طراحی وب سایت + فیلم

برای اعتماد سازی از طریق سایت های تجاری، باید اصول درست و زیرساخت ها ی لازم را به خوبی بشناسیم و آن ها را پیاده کنیم. در ادامه با بررسی یکی از سایت ها که این اصول و زیرساخت ها را به نحو اصولی پیاده کرده است، بررسی می کنیم و ذیل آن، اصول و زیرساخت ها را بیان می کنیم.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

بررسی سایت بریشان(berishan.ir)

با باز کردن این سایت، به راحتی متوجه می شوید که این مجموعه در زمینه زغال فعالیت می کند.

این سایت، طراحی های متفاوتی دارد و شخصی که مدیریت این مجموعه برعهده دارد، یک تولید کننده قدرت مند است. معمولا تولید کننده ها، بسیار خوب خودشان را نشان می دهند. این سایت، توسط مجموعه آراد برندینگ طراحی شده و یک نمای شرکتی دارد.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

یک مشتری، بدون اینکه کارخانه و دفتر شرکت را دیده باشد، اعتماد می کند و خرید خود را انجام می دهد.

این اعتماد سازی از طریق یک صفحه وب، بسیار ساده صورت می گیرد. در حالی که اگر شما بخواهید این اعتماد را در یک تماس تلفنی در مشتری ایجاد کنید، بسیار سخت خواهد بود و زمان و هزینه ی زیادی را هم به همراه خواهد داشت.

قراردادن فیلترها برای ساختار فروش

شاید شنیده باشید که عقل مردم، به چشمشان است. برای ساختارهای فروش، باید فیلترهایی را در نظر گرفت.

باید یکسری صافی ها و فیلترهایی را در ساختار فروش خود تعبیه کنیم که مشتریان را از آن ها عبور دهیم. از طریق سایت، مشتری خود را عبور می دهیم. یک مشتری به راحتی اعتماد می کند و ما را یک مجموعه معتبر خواهد دانست و سپس با ما ارتباط می گیرد. وقتی اینگونه شد و بعد از اعتماد به مجموعه ی ما، ارتباط گرفته شود، شیوه ی صحبت کردن  مذاکره، تفاوت خواهد کرد.

استفاده از تصاویر مناسب در سایت

حرف ها و تأثیراتی که یک فیلم یا تصویر می تواند بر مشتری بگذارد، هیچ حرف و مقاله ای نمی تواند انجام دهد. یک تیزر تبلیغاتی مناسب از مجموعه ی شما اگر در صفحه ی اول سایت قرار بگیرد، به راحتی و در زمان کوتاهی اعتماد مشتری را می تواند جذب کند.

خیلی مهم است که در سایت ویترینی، تصاویر مناسب و حرفه ای از کالا یا خدماتی که مجموعه شما ارائه می دهد، قرار بگیرد. وقتی شما از یک محصول، تصویر برداری می کنید و در سایت خود قرار می دهید، جایگاه بهتری در گوگل پیدا خواهید کرد.

وقتی شما یک تصویر یونیک و تازه(کپی نشده) در سایت خود قرار می دهید، این خبر و محتوا، بسیار سریع توسط گوگل خوانده می شود و جایگاه پیدا می کند.

بیان وجوه تمایز مجموعه

شما باید وجوه تمایز شرکت و مجموعه خود را از دید مشتری شناسایی کنید و آن ها را در سایت خود بازتاب دهید. شاید شما، ضعیف تر از شرکت رقیب خود باشید اما جملات تبلیغاتی شما می تواند بیانگر وجه تمایز شما باشد.

شما هرچه بگویید، مخاطب شما باور می کند. باید به ازای هر خدماتی که ارائه می دهید، تبلیغ مناسب انجام دهید و در سایت خود بیان کنید تا جایگاه مناسب را پیدا کنید و اعتماد مشتری را جلب کنید.

فروش یک محصول، تنها به کیفیت و قیمت، بستگی ندارد، بلکه شما باید بتوانید تمایزات خود را نسبت به رقبای خود، به خوبی تبلیغ و ارائه کنید.

تفاوت سایت های برندینگ و ویترینی

در سایت های ویترینی، نمایه کامل یک شرکت و هر آنچه که مشتری باید بداند، ارائه می شود. سایت های برندینگ در نقش نیروهای بازاریاب عمل می کنند و مشتریان را با شما آشنا می کنند و مشتری بعد از آشنایی با شما، وارد سایت ویترینی شما می شود برای تحقیق و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت شما.

صفحه اصلی سایت

هر سایتی، یک صفحه ی اصلی دارد که به طور معمول، بیشترین بازدید را دارد. این صفحه، صفحه ای است که هر کس در اولین ورودش، با آن مواجه می شود.

نمایش مقالات

بسیار مهم است که در صفحه ی اصلی و خانه ی شما، مقالات شما نمایش داده شود. اگر مطالب و محتواهایی که چندین سال از آن ها می گذرد را به بهانه ی اینکه هنوز برای ما کارآیی دارند به روز نکنیم و مطالب جدید ارائه ندهیم، درآمد روز را از دست می دهیم.

ضرر این نیست که پول و سرمایه ما از دست برود، بلکه ضرر این است که پولی که امروز امکان جذب آن وجود دارد را از دست بدهیم.

سایت ها، مانند یک زمین کشاورزی هستند که هر مقدار بذر بپاشید، در آینده به اندازه ی همان مقدار بذر، برداشت خواهید کرد.

به تعداد مشتریان خود راضی نشوید و دائما در تلاش باشید برای بهتر شدن. کسانی که راضی می شوند به کار امروز خود و به پیشرفت فکر نمی کنند، با وضع اقتصادی جامعه امروز، به زودی ضرر سنگینی خواهند کرد.

تولید محتوای منظم

وقتی یک مشتری می بیند که مجموعه شما روزانه در حال تولید چندین محتوا است، متوجه می شود که با یک مجموعه ی فعال روبرو است و اعتماد او جلب می شود و ترغیب می شود تا با این شرکت و مجموعه ی فعال، ارتباط بگیرد.

برگزای جشنواره ها و همایش ها

شرکتی که فعال است و می خواهد به مشتری بفهماند که باید فقط از این شرکت خرید کند، باید به طور منظم به برگزاری ها همایش ها و جشنواره ها، اهمیت بدهد. بروز شدن تاریخ این همایش ها به صورت منظم، مشتری را وادار می کند تا حتما با شما تماس بگیرد.

شاید برخی گمان کنند این کار، هزینه ی بسیاری دارد. نکته ای که باید به آن دقت کرد، این است که شما برای اینکه پول دریافت کنید، باید پول بدهید. اگر شما تبلیغات خود را متوقف کنید، کسب و کارتان به زودی خواهد مُرد. تبلیغات است که سبب جذب مشتری و سرمایه می شود.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.4 پاسخ