📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

درآمد خرید و فروش ضایعات + فیلم

ضایعات چیست ؟ یک سری وسائلی هستند که دیگر مورد کاربرد ما نیست و ما آنها را در انباری خانه ها یا در پستوی خانه ها نگه داری می کنیم .

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

افرادی هستند که این  وسائل را جمع آوری می کنند و آن ها را به فروش میرسانند.معمولا برای شما پیش آمده که یک صبح جمعه در خواب ناز بودید و یک صدای نخراشیده شما را از خواب بیدار کرده است او در بلندگویش انواع و اقسام محصولاتی که شاید بعضی از آن ها حتی به ذهن شماهم خطور نکرده را خریدار است.

که مانند انواع و اقسام آهن، چدن، روی، کاغذ، کارتن، نان خشک وحتی سی دی و نوارهای رادیولوژی است.

این افراد این وسائلی که در خانه های ما اضافی هستند را خریداری می کنند و آن ها را به کارخانه هایی که تبدیل بازیافت انجام می دهند می فروشند. ممکن است به نظرتان برسد که این افراد درآمد آنچنانی ندارند و حتی به نان شب خود نیز محتاج هستند. بعضی از شما به دید ترحم به آن ها نگاه می کنید و وسائلی که دارید و مورد استفاده شما نیست به آن ها به صورت رایگان میدهید. غافل از اینکه این افراد درآمد های بسیار بالایی دارند.

انواع ضایعات

۱)ضایعات فلزی مانند آهن، چدن، روی، مس، آلومینیوم و …

۲)ضایعات غیر فلزی مانند شیشه، پلاستیک، چوب، کارتن، کاغذ، ضایعات الکتریکی و الکترونیکی (سیم و کابل)، باطری، کامپیوتر، لوازم جانبی کامپیوتر، موبایل و …

نمونه هایی از قیمت های ضایعات در بازار روز

محصولات فلزی مانند قوطی های فلزی نوشابه، شما وقتی نوشابه هایی که قوطی فلزی دارند نوش جان می کنید آنها را دور میریزید.

افرادی هستند که این قوطی ها را جمع آوری می کنند حتی اگر آنها را در خانه خودتان نگه داری کنید و بعدا آنها را بفروشید. هر کیلویی ۵ هزار تومان از شما خریداری میکنند.

در محصولات فلزی مانند مس، به صورت خالص کیلویی ۲۴ هزار تومان به فروش میرسد ولی مس کابلی یا مس قرمز رنگ تا کیلویی ۲۷ هزار تومان به فروش می رسد.

از محصولات غیرفلزی، نان خشک را می توان نام برد، کسانی که در کار ضایعات هستند نان خشک را کیلویی هفتصد تومان از شما خریداری می کنند و آن را به مواد دیگر تبدیل می کنند وبا مبالغ بالاتری آن را به فروش میرسانند.

افرادی که در کار ضایعات هستند انواع و اقسام لوازمی که دور و اطراف ما هستند و ما نیاز آنچنانی به آنها نداریم و از لحاظ ما دور انداختنی هستند از ما خریداری و یا جمع آوری می کنند و به کارخانه های تولید بازیافت با قیمت های بسیار بالایی میفروشند.

هزینه واردشدن به کار ضایعات

مهم ترین اصل برای اینکه بتوانیم وارد حوزه ضایعات شویم این است که یک مکان یا فضای مناسب برای این کار در اختیار داشته باشید.

معمولا افرادی که در حوضه ضایعات فعالیت می کنند زمین هایی را در حومه شهر خودشان اجاره و یا خریداری می کنند که فضای بسیار مناسبی دارد تا بتوانند مواد ضایعاتی که جمع آوری می کنند داخل این فضا انبار کنند یا آن را در مراحل بعدی به مواد دیگر تبدیل کنند.

اگر شما خواسته باشید ضایعاتی که خریداری کرده اید به صورت کاغذ و یا کارتن در بیاورید حداقل باید یک دستگاهی با رنج قیمت ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

دستگاه هایی هستند که ضایعات را تبدیل به لوله های پلاستیکی می کنند این دستگاه ها هم رنج قیمتی بین ۷۰ تا ۹۰ میلیون تومان دارند .

پس با یک حساب سرانگشتی میتوان به این نتیجه رسید که برای ورود به کار تجارت ضایعات باید سرمایه ای بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان داشته باشید تا بتوانید کارتان را در حوضه ضایعات استارت بزنید.

خرید و فروش اینترنتی ضایعات

شاید برایتان جالب باشد، بله درست است حتی می شود ضایعات را هم به صورت اینترنتی خرید و فروش کنید.

یعنی می شود در خانه خودتان و یا محل کارتان بشینید و از طریق سایت هایی که انواع و اقسام مواد ضایعات را بفروش می رسانند محصول دلخواه خودتان را خریداری کنید و یا آن را به خریدارانی که نیاز به این محصول را دارند بفروش برسانید .

مزیتی که وجود دارد می توان محصولتان را با بالاترین قیمت پیشنهادی به افرادی که درخواست آن را داده اند بفروشید بدون اینکه از جای خودتان حرکتی انجام داده باشید، نقل مکان کرده باشید و یا هزینه ای کرده باشید برای موارد جانبی .

درآمد ضایعات چقدر است؟

ممکن است برایتان جالب باشند افرادی که در کوچه ها و خیابان ها با انواع وسائل نقلیه مانند وانت ، گاری و یا پیاده  این وسائل ضایعاتی را جمع آوری و یا خریداری میکنند چه درآمدی دارند.

شاید دلتان برای آن ها بسوزد و با نگاه ترحم آمیزی به آنها نگاه کنید و با خود بگویید این افراد شاید به نان شبشان هم محتاج باشند باید بگوییم کاملا اشتباه می کنید .

برای مثال این افرادی که پیاده و یا با گاری در کوچه پس کوچه های شهر قدم میزنند و انواع و اقسام ضایعات را از کوچه ها و یا خانه ها جمع آوری میکنند درآمدی بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان دارند .

افرادی که کمی پیشرفته تر هستند و سرمایه بیشتری دارند با وانت مواد ضایعاتی را جمع آوری میکنند این افراد درآمدی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان در روز دارند .

در حالی که ممکن است نهایت آرزوی افرادی باشد که دوست دارند در یک اداره خصوصی یا دولتی مشغول به کار شوند تا بتوانند درآمدی حداقل بین ۲ تا ۳ میلیون تومان در ماه داشته باشند.

اگر در بحث بزرگتر وارد شویم آنهایی هستند که خودشان موادی را که از خیابان جمع کرده اند بازیافت می کنند و مواد ضایعاتی را در انبار خودشان تبدیل به مواد دیگر می کنند این افراد ماهیانه درآمدی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان دارند چیزی که شاید حتی در تصور و خیال خیلی از شما نگنجد.

ما به شما پیشنهاد میکنیم که اگر قصد دارید وارد حوضه کار در ضایعات شوید ابتدا خودتان را محک بزنید. شما میتوانید به جمع آوری ضایعات از تعمیرگاه های ماشین ها بپردازید با این کار می توانید متوجه شوید که چقدر میتوانید ضایعات جمع کنید و چقدردرآمد دارید .

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.5 پاسخ
 1. Avatar
  صاحب نیا گفته:

  منظور شما اینه که روزانه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومن درآمد دارند؟ خوب این هم میشه همون سه میلیون تومان!! شاید اشتباه نگارشی داشته باشید در متن

  پاسخ
 2. Avatar
  آرمیتا ع گفته:

  خوب شما طوری بیان میکنید که انگار ما فریب میخوریم درحالیکه اینطور نیست. ما اگر ضایعات رو نفروشیم که خونه ی خودمون تبدیل میشه به مرکز ضایعات شهر به مرور زمان

  پاسخ
 3. Avatar
  اکابر گفته:

  نوع لباس پوشیدن خریداران ضایعات انقدر کثیف و بهم ریخته ست که آدم واقعا دلش براشون میسوزه و میپذیره که حتی پولی هم دریافت نکنه

  پاسخ