آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ

رفع خطای URL Errors و Crawl Errors از وبمستر گوگل

رفع خطای وبمستر گوگل گوگل از مهمترین شاخصه های سئو سایت است که در این بخش می خواهیم خطاهای مربوط به URL Errors و Crawl Errors را از وبمستر گوگل حل کنیم و یک سایت سالم و پاکیزه و تمیز برای خود بسازیم.

چرا خطای وبمستر گوگل رخ می میدهد؟

همانطور که در مقالات آموزشی قبل صحبت کردیم، ربات های گوگل هر روز بر روی سایت شما جرکت می کنند تا مقالات و نوشته های شما را ایندکس کنند. هنگام مطالعه این نوشته ها با مشکلاتی روبرو می شوند. این مشکلات برای گوگل خیلی مهم هستند و اگر نسبت به رفع آن اقدام نکنید، نتایج جستجو شما را از گوگل حذف می کند و باعث می شود که شما دیگر در صفحه اول گوگل ظاهر نشوید و مشتریان زیادی را در هر ثانیه از دست دهید و در نتیجه به درآمدی هم نرسید. لذا این بخش برای ما خیلی مهم و حساس است و باید نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

URL Errors چیست؟

خطاهای URL Errors بیشتر مربوط به یک صفحه خاص از سایت شما است و مربوط به کلیت سایت شما نمی شود لذا خیلی خطرناک نیستند که به کل سایت شما آسیب وارد کنند. ولی چنانچه تعداد این صفحات زیاد شود و گوگل خطاهای زیادی در سایت شما مشاهده کند، از اعتبار سایت شما می کاهد و سبب افت جایگاه شما در گوگل خواهد شد. دو بخش مهم url errors عبارتند از:

  1. خطاهای مربوط به لپتاپ و کامپیوتر رومیزی – Desktop
  2. خطاهای مربوط به گوشی های هوشمند – Smartphone

url errors

Crawl Errors چیست؟

Crawl Errors یا خطاهای مربوط به خزیدن گوگل از مهمترین ارورهای وبمستر گوگل هستند که اغلب به صورت URL Errors ظاهر می شوند. این ارور ها اغلب به صورت خطاهای ۴۰۴ یا خطای مربوط به سرور سایت می باشند که باید سریعا رفع گردند. برای مشاهده این خطاها می توانید مطابق تصویر زیر از طریق وبمستر اقدام کنید:

Crawl Errors

چگونه Crawl Errors را رفع کنیم؟

شما با چندین روش می توانید خطاهای مربوط به Crawl Errors را رفع کنید که ما تمامی این روش های را هم در قسمت های قبلی کار با وبمستر و هم در این قسمت به شما آموزش میدهیم. یکی از ساده ترین روش ها برای رفع خطای وبمستر استفاده از فچ در وبمستر بوده که طبق تصویر زیر می توانید پس از رفع مشکل، فچ گوگل را انجام دهید تا به گوگل بفهمانید که مشکلات حل شده است.

fetch as google

فیلم آموزشی رفع خطای URL Errors و Crawl Errors از وبمستر گوگل

اگر قصد دارید که خطاهای سایت خود را سریعا پاک کنید و یک سایت کاملا سالم و طبیعی با سرعت بالا و بدون هیچ خطایی ایجاد کنید، همین حالا دست به کار بشید و فیلم آموزشی رفع خطاهای وبمستر گوگل را از طریق پخش زیر مشاهده کنید.

همچنین بخوانید:  افزونه ی سئوی وردپرس


آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات