آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

ناگفته هایی در مورد صادرات قهوه

سوالات زیادی راجع به صادرات قهوه مطرح میشود. عدهای تمایل دارند قهوه را به عنوان محصول تجاری انتخاب کنند. خوب است بدانید این محصول دارای دومین رتبه از نظر مصرفیپس از آب در جهان است.

صادرات قهوه و فراوردههای آن

قهوه و فرآوردههای آنمیتواند تجارت خوبی برای کسانی که مایل هستند با این محصول تجارت کنند؛ باشد. قهوه به صورت پودری و فله در بازار موجود است. بعضی از کشورها این محصول را به شکل فله خرید و فروش میکنند. کشورهایی مانند ترکیه و فرانسه دانه های قهوه را به صورت عمده وارد کشورشان می کنند. پس از فرآوری و بسته بندی آن، با طعم های مختلف و با برندهای مختلف و معروف، وارد سایر کشورهای جهان میکنند. سهم صادراتی قهوه در جهان سی میلیارد دلار است.

کشورهای تامین کننده قهوه

کشورهایی مانند برزیل،آلمان و ویتنام از بزرگترین صادرکنندههای این محصول هستند. و این محصول را به اقصی نقاط جهان صادر میکنند. کسانی که مایل اند وارد این حوزه شوند، خوب است بدانند بعضی از کشورها مایل هستند فراوردههای این محصول را با بالاترین کیفیت و مبلغ وارد میکنند. اما بسیاری از کشورها نیز هستند این محصول را با کیفیت کمتر و مبالغ پایینتر وارد کشورشان میکنند.

کاربرد قهوه در جهان

قهوه کاربردهای فراوانی در جهان دارد. مهمترین کاربرد آن در صنایع غذایی و کیکپزی میباشد. ایران این محصول را به کشورهایی مانند عراق، افغانستان و آذربایجان صادر میکند. به دلیل موقعیت خوب جغرافیایی کشورمان، میتوانیم این محصول را به کشورهای دیگر نیز صادر کنیم.در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ
جدیدترین مطالب
آخرین دیدگاه ها
برچسب ها