📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💎 در گروه تلگرام آرادی ها هر روز یک سوال پرسیده می شود و به بهترین پاسخ ۱۰ محتوای فارسی رایگان هدیه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

انواع تجارت و توضیحات آن + فیلم

آموزش حمل و نقل و بسته و بندی کالا

قوانین حمل و نقل ریلی با حمل و نقل دریایی و هوایی کاملا متفاوت است. تمامی نکات در مورد نحوه بسته بندی صحیح کالا و همچنین نحوه حمل و نقل کالا توسط اساتید و مشاوران مجموعه آراد به شما آموزش داده می شود. نکته دیگر تفاوت فاصله ریل های ایران با فاصله ریل های سایر کشور هاست، که برای شما سوالی پیش می آید که در این صورت واگن ها عوض خواهند شد یا محصول تماما جابجا می شود و از این قبیل سوال ها!
دانستن تمامی این نکات برای یک شخص تاجر ضروری است و در مجموعه آراد تمامی این نکات و مسائل به شما آموزش داده می شود.

اصول تامین کالا

زمانی که با مشتری به توافق رسیده و کالا را فروختید، باید محصول را تامین کنید. تمامی نکات مربوط به نحوه تامین و دریافت کالا بدون سرمایه و دریافت کالا بدون حضور تاجر و حتی نحوه پرداخت پول به تامین کننده و تمامی این مسائل را نیز مجموعه آراد به شما آموزش می دهد.

 تجارت داخلی و صادرات

تجارت به چهار مدل معرفی می شود. روش اول فروش کالای ایرانی به مشتری ایرانی است که به این معامله تجارت داخلی می گویند. یعنی شما محصولی که داخل ایران تولید می شود را به مشتری های داخل ایران می فروشید.
روش دوم فروش کالای ایرانی به مشتری خارجی است. محصولی که داخل ایران تولید می شود را خریداری و تامین کرده و به مشتری های خارجی می فروشید و به آن صادرات می گویند. روش سوم فروش محصول خارجی به مشتری های ایرانی است که واردات نامیده می شود.

در نهایت فروش محصول خارجی به مشتری خارجی است. به عنوان مثال شما کالایی را از چین خریداری کرده و به تاجری در عراق می فروشید که این معامله را تجارت بین الملل می نامند. سطح تجارت بین الملل با صادرات بسیار متفاوت است و طبیعتا حاشیه سود های متفاوتی نیز دارد.

افرادی که در آراد به شما کمک می کنند

افرادی که در مجموعه آراد برندینگ به شما کمک می کنند، دو بخش هستند. بخش اول اساتید و مشاوران هستند. که آموزش های لازم و نکاتی که ذکر شد را به طور کامل به شما آموزش می دهند و بخش دوم پشتیبان های فنی هستند که در طول مسیر تجارت هر گاه با مشکلی برخورد کردید، شما را راهنمایی می کنند.

مشاورانی که در این مجموعه فعالیت می کنند، هر کدام شماره موبایل اختصاصی دارند که شما می توانید از طریق تماس و پیامک و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی با آن ها در ارتباط باشید و همواره شما را راهنمایی می کنند.

سایت aradbranding.com/qa

این سایت فوق العاده و کاربردی در سایت آراد برندینگ معرفی شده و شما می توانید بعد از ورود به سایت خودتان را معرفی کرده و هر سوالی در رابطه با تجارت هر محصولی داشتید، بپرسید و تاجران بسیار زیادی در آن فعال هستند که در کمتر ۵ دقیقه به سوالات شما پاسخ داده می شود.

در این سایت بی نهایت تاجر وجود دارند که هر روز در سایت فعالیت می کنند و در حال حاضر حداقل ۲۰۰۰ نفر تاجر به طور مستقیم فعال بوده وکمک می کنند. می توانید سوالات و پاسخ های افراد دیگر بخوانید و از آن ها استفاده کنید.

خانواده آراد برندینگ

آراد بزرگ ترین خانواده پول ساز ایرانی است، که مشابه آن در ایران وجود ندارد. خانواده ایست که می تواند کمک کند تا تمامی اعضای خانواده درآمد بالاتر و بهتری داشته باشند. هر شخصی که با مجموعه آراد ارتباط می گیرد، به او یک فرد آرادی می گویند. یعنی عضوی از خانواده آراد به شمار می آید.
در این خانواده اساتید، مشاوران، پشتیبان های فنی، تاجران و تولید کنندگان همه آرادی بوده و عضو این خانواده بزرگ ایرانی هستند که یکدیگر را در مسیر رشد و پیشرفت یاری می کنند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ