🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

انواع تبلیغات تجاری اینترنتی + فیلم

برای موفقیت در کسب و کاری که قصد شروع آن را دارید، موارد زیادی هستند که باید رعایت شوند. برخی از این موارد در مقالات دیگر مورد بررسی قرار گرفته اند. در این مقاله به جایگاه و اهمیت تبلیغات و تولید محتوا برای رسیدن به یک تجارت پر سود می پردازیم.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
تبلیغات

در مورد اهمیت و جایگاه تبلیغات هرمقدار صحبت شود و بر روی آن تأکید شود، کم خواهد بود. شما به عنوان یک تاجر اگر تبلیغات درست و موفقی داشته باشید، حتی اگر مراحل بعدی را به خوبی انجام ندهید، از بین ۱۰۰ مشتری که به شما مراجعه می کنند، حداقل ۲ مشتری را به پول تبدیل خواهید کرد. اگر مراحل بعدی را هم به خوبی طی کنید، این عدد حتی به ۹۰ مشتری می رسد. اما قدم اول، تبلیغات است.

شما هر مشتری که از دست می دهید، یک واحد از انرژی کاری خود را از دست داده اید و هر مشتری که به پول تبدیل می شود، با اینکه از شما انرژی می گیرد اما در نهایت با انجام شدن معامله، چند برابر انرژی از دست داده به شما بر خواهد گشت. تلاش کنید تا روش های درست، انرژی به دست آورید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

روش های تبلیغات

برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی و تبلیغ در فضای اینترنت، باید موارد زیر را حتما انجام دهید.

تولید روزانه محتوا

شما باید روزانه حداقل یک الی پنج محتوا بر روی سایت خود قرار دهید. این نکته بسیار مهم است و حتما باید رعایت شود. تولید محتوا می تواند توسط خود شما و یا واحد فنی انجام شود. در فضای اینترنت و گوگل، محتواها هستند که پادشاهی می کنند و هرگز نباید قطع شوند. با بررسی آمار سایت هایی که در صفحه اول گوگل و رتبه های بالا قرار دارند، متوجه خواهید شد که میزان تولید محتوا است که آن ها را در بالاترین جایگاه قرار داده است.
در مورد تولید محتوا شما باید بدانید که نیازی نیست تمامی محتواهای شما، محتواهای خاص و باکیفیت و منحصر به فرد باشد. آنچه مهم است، انتشار منظم محتوا است. شما اگر سایت ها و مجموعه های بزرگ را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که درصد کمی از محتواها از کیفیت لازم برخوردارند. بنابراین وقت خود را صرف این نکنید که تمامی محتواهایی که بر روی سایت شما می رود، از بهترین کیفیت برخوردار باشد؛ چرا که تجربه ثابت کرده است کار بیهوده ای است که تنها وقت با ارزش شما تلف می کند.
انتشار روزانه و حتی هفتگی یک محتوای باکیفیت مطلوب، کافی است و بقیه محتواها نقش سیاه لشکر را دارند و البته وجود این سیاه لشکرها الزامی است. سعی کنید محتواهای باکیفیت خود را با عناوینی مانند مقالات منتخب، محبوب ترین مقالات و … از دیگر مقالات جدا کنید و در سایت خود قرار دهید. البته مقالات دیگر را هم به گونه ای عنوان دهی کنید که مورد بی توجهی قرار نگیرد، مثلا با عنوان آخرین اخبار، جدیدترین مقالات و … این مقالات را منتشر کنید.

تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام

تولید محتوا در فضاهای مجازی که پر مخاطب هستند نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در ماه اول روزانه ۱ الی ۳ محتوا در کانال تلگرامی و روزانه ۱ الی ۵ محتوا در صفحه اینستاگرام باید قرار بگیرد. فعالیت در این شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند و تأثیر زیادی در دیده شدن شما دارند. متأسفانه بسیاری از افراد نسبت به تبلیغ در اینستاگرام و تلگرام کوتاهی می کنند و تنها به وب سایت خود تکیه می کنند. البته سایت بسیار مهم است اما برای موفقیت، همه این موارد باید در کنار هم قرار بگیرند تا حداکثر موفقیت برای شما حاصل شود.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ