آموزش کار با قالب سایت جدید آرادبرندینگ + فیلم

قالب جدید آراد برندینگ برای سایت ها بسیار مفید است زیرا کار را برای کاربران و مدیران سایت بسیار راحت کرده که به سادگی بتوانید امتیازات بیشتری از گوگل بگیرید.

در این مقاله در مورد ویروس جدیدی که در بین سیستم های مردم ایجاد شده صحبت می کنیم، این ویروس به نام باج گیر معروف است و می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با جستجو در اینترنت مطالب بیشتری به دست آورید.
خطر ویروس باجگیر و راه حل از بین بردن آن
پیشنهاد می کنیم وارد سایت های ناشناس نشوید و برنامه هایی که با پسوند غیر متعارفی هستند را به هیچ وجه باز یا نصب نکنید، اغلب این برنامه ها، زمانی که برای دانلود موسیقی، فیلم، عکس و پروژه به سایت ها مراجعه می کنید به سیستم های شما حمله می کنند.
یا ممکن است در مرورگرتان پیغامی ظاهر شود که به شما پیشنهاد می دهد که فایل یا اپلیکیشنی را دانلود کنید.
یکی از دوستان اظهار داشته اند که دائم پیشنهاد نصب فایلی به نام rasol را دریافت می کرده اند که در نهایت با نصب این برنامه متوجه شدند که تمامی فیلم ها، فایل ها، عکس ها، اسناد و … بلاک شده و پسوند آنها به boop تغییر یافته است.
با هیچ آنتی ویروسی قادر به از بین بردن آن نخواهید بود و تنها راه باز شدن سیستم یعنی باز شدن فیلم ها و … این است که به صورت دلاری یا بیت کوین مبلغی را به شرکت هک کننده واریز کنید.

حساب فرد هک کننده قابل ردیابی نخواهد بود چرا که پول از طریق بیت کوین منتقل می شود، در صورتی که هارد یا فلشی به سیستم خویش نصب کنید، تمام اطلاعات آنها هم بلاک و هک می گردد.
همچنین در صورتی که هارد را از سیستم جدا کنید و به سیستم دیگری متصل کنید این ویروس به همین ترتیب منتقل می شود و تنها راه حل آن پرداخت هزینه می باشد.
ممکن است نیاز باشد که آن سیستم کنار گذاشته شود و دیگر مورد استفاده قرار نگیرد، همچنین برای استفاده مجدد باید با وسائل غیر سیستمی پیشرفته فرمت شود.
در طول هر روز دوستان زیادی هک شدن سیستم های خویش را اطلاع می دهند، ممکن است این مسائل برای هر کدام از شما هم پیش بیاید پس باید سعی کنید که هوشیار باشید و از منابع ناشناس چیزی را دانلود و نصب نکنید.
ممکن است شرکت هایی اطلاعاتی در مورد برطرف کردن ویروس باج گیر ارائه دهند، که فقط برای بالا بردن سئو سایتشان است و هیچ کاربردی ندارد.
ویروس باج گیر انواع مختلفی دارد که با سرعت در ایران در حال پخش و تکثیر است، برای جلوگیری از ابتلا سیستم ها به چنین ویروس هایی سعی کنید به هیچ وجه از سایت های خارجی چیزی دانلود نکنید.
این ویروس ها اکثرا در سایت های موسیقی و فیلم بارگذاری می شود، به خصوص سایت های که خدمات و فیلم های رایگان ارائه می دهند.
چندی از دوستان اظهار دارند که از زمانی که سایت خریداری کرده ایم ، سیستم های ما دچار ویروس و مشکل شده و پسوند تمام برنامه ها تغییر کرده است.
این مشکل هیچ ربطی به خرید سایت ندارد و ممکن است برای هر کسی ایجاد شود.

ویژگی ها و امکانات قالب جدید در آراد برندینگ

دوستانی که هنوز از قالب قدیم استفاده می کنند می توانند درخواست دهند و کسانی که قبلا درخواست قالب جدید را داده اند می توانند از امکانات جدید استفاده کنند.
شکل و فرمت قالب جدید به صورتی است که با یک فرم در خواست شروع می شود، پس برای اطلاع از بروز شدن سایتتان به قالب جدید دقت کنید که سایت فارسی یا انگلیسی هر دو با یک فرم آغاز شده است.
راه دوم مطمئن شدن از قالب جدید این است که پس از وارد شدن به سایت در قسمت «نمایش» وارد شده و سپس با باز کردن عنوان« پوسته ها»، دقت کنید که در قسمت پوسته ها یا تم از قالب آراد برندینگ استفاده شده باشد.
در صورتی که قالب های دیگری در سیستم شما وجود داشت باید حذف کنید و فقط دو قالب از آراد باشد که توسط تیم آراد برای شما ایجاد شده و نیازی به اصلاح ندارد.

همچنین در قالب جدید این امکان فراهم شده که در صورت بروزرسانی های جدید در تیم آراد، پیغام آن برای شما ظاهر می شود و با نصب کردن و بروزرسانی می توانید از آنها استفاده کنید.

هر پیغام جدید که نیاز باشد تا به شما تاجران عزیز برسانیم از طریق این امکان در قالب جدید به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.
آخرین نسخه جدید از وردپرس 5.5 است که در حال حاضر به بازار عرضه شده و سعی کنید از آخرین بروزرسانی وردپرس استفاده کنید، چرا که مشکلات شما رفع و سرعت سیستم و کارها افزایش می یابد.
برای بروزرسانی می توانید با کلیک روی دکمه« اکنون بروزرسانی کنید»، به صفحه دیگری منتقل شوید که دو نسخه فارسی و انگلیسی موجود است و با توجه به سایت قبلی خویش یکی از آنها را برگزینید.
در سمت راست و بالای صفحه یک علامت به عنوان بروزرسانی وجود دارد که می توانید با کلیک روی آن از بروز رسانی و نصب افزونه های جدید بهره بگیرید.

وقتی در سیستم خویش افزونه هایی را نصب یا حذف می کنید، ممکن است تداخل هایی در سیستم شما به وجود بیاید و موجب این شود که نمایش در سیستم شما و سیستم مشتری یکسان نباشد و با هم تداخل داشته باشد.

که برای رفع این مشکل کافی است روی « پاک کردن cash افزونه های مختلف » بزنید.
در قالب جدید برای کسانی که به تازگی وارد سایت شده اند، یک پیغام به رنگ زرد برای آموزش و آشنایی کامل با وردپرس قرار داده شده که می توانید از این آموزش های رایگان برای استفاده و کار کردن با پیشخوان سایت و … کمک بگیرید.
همچنین آخرین اخبار هم در این نوار زرد برای مشتریان عزیز به نمایش گذاشته می شود.
پیغام هایی در صفحه پیشخوان شما ظاهر می شود، که دکمه اول برای المنتور است و با کلیک روی دکمه «نه ممنون»، از آن می گذرید چرا که فعلا به آن نیاز ندارید.
در صفحه پیشخوان گزینه ای به نام« تنظیمات صفحه » وجود دارد که با کلیک کردن روی آن المنت هایی ظاهر می شود که از جمله:
نمای کلی المنتور : (فعلا به آن نیازی ندارید و بدون تیک باقی بگذارید)
وضعیت سلامت سایت :  (اجازه دهید که باقی بماند و با علامت دار کردن مربع کوچک مقابل آن می توانید از آن استفاده کنید)
در یک نگاه : 
فعالیت : 
بروزرسانی قالب آراد : 
فرم ها : 
بررسی اجمالی پوشه : 
پیش نویس سریع : 
اخبار و رویدادهای وردپرس : 
آخرین مطالب گروهی : 
خوشامدگویی : 
پس مواردی که نیاز نیست را از بین برده و غیر فعال کردیم و چهار مورد که اهمیت زیادی برای کارمان داشت را فعال گذاشتیم تا از آن استفاده کنیم، در صورتی که در آینده به هر کدام از آنها نیاز پیدا کردید می توانید تیک آنها را فعال کنید.
پس در صفحه اصلی فقط پنجره های در یک نگاه، فرم ها، بروزرسانی و وضعیت سلامت سایت نمایش داده می شود که که با درگ کردن به راحتی می توانید جای آنها را در صفحه تغییر دهید تا طبق سلیقه و راحتی شما باشد.
در پنجره« در یک نگاه » اطلاعاتی از جمله تعداد درخواست های مشتریان برای تجارت و خرید، تعداد دیدگاه و برگه نمایش داده می شود.
در صورتی که روی پنجره بروزرسانی کلیک کنید به شما نشان خواهد داد که آیا از آخرین نسخه استفاده می کنید یا خیر.
این صفحه که پنجره های متفاوت و دلخواه برایتان قابل باز کردن است صفحه پیشخوان می باشد.
برای ورود به صفحه اصلی سایت می توانید از نوار بالا سمت راست روی علامت خانه کلیک کنید، صفحه باز شده سایتی است که مشتری می بیند.
همچنین در بالا یک نوار سیاه رنگ مشاهده می کنید، چرا که شما به عنوان ادمین وارد سایت شده اید و مشتریان این نوار مشکی را مشاهده نمی کنند.
در صفحه اصلی سایت فرمی با عنوان« مشاوره و فروش » وجود دارد که چهار پارامتر را از مشتری دریافت می کند که شامل نام و نام خانوادگی، موبایل، ایمیل و نام شهر است.

در صورتی که مشتری این اطلاعات را وارد کند و دکمه ارسال را بزند، پیغام «از ثبت درخواست شما متشکریم! کارشناسان شرکت به زودی با شما تماس می گیرند» برای مشتری نمایش داده می شود.
سوال بسیاری از دوستان این است که فرم های پر شده توسط مشتریان در کدام قسمت سایت قرار می گیرد؟
فرم های درخواست مشتریان در بخش فرم ها در صفحه پیشخوان ذخیره و در بخش فرم های خوانده نشده قرارمی گیرد.
در جلسات قبلی در مورد آموزش دریافت فرم ها صحبت کردیم و به صورت کامل نکات آن آموزش داده شده که می توانید با مشاور خویش ارتباط برقرار کرده و فیلم آموزش دریافت فرم مشتری را تحویل بگیرید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 پاسخ
 1. محمود غلامی
  محمود غلامی گفته:

  زمانی که کاربری از سایت ما بازدید می‌کنه اولین چیزی که نظرشو جلب می‌کنه ظاهر گرافیکی سایته

  پاسخ
 2. هوشنگ توکلی
  هوشنگ توکلی گفته:

  زمانی که به طراحی ظاهر سایت اهمیت میدیم و برای زیباییش ‌وقت بیشتری رو بزاریم درواقع به بازدیدکنندگان سایت احترام گذاشتیم پس به‌هیچ‌عنوان از توجه و وقت گذاشتن برای ظاهر سایت نباید غافل شد که آراد این امرو خیلی اجرا کرده

  پاسخ
 3. علیرضا رجبی
  علیرضا رجبی گفته:

  برای طراحی سایت با استفاده از سیستم تولید محتوای وردپرس به قالب‌های بسیار زیادی دسترسی داریم

  پاسخ
 4. مهران اسیوند
  مهران اسیوند گفته:

  تنوع قالب‌های وردپرس بسیار زیاده اما پیدا کردن قالبی که دقیقاً مطابق باسلیقه‌ی ما باشه و تمامی انتظاراتمون رو برآورده کنه یکم دشواره

  پاسخ
 5. رضا فیاضی
  رضا فیاضی گفته:

  برای اینکه قالبی نزدیک به سلیقه‌ی خودمون داشته باشیم باید با کد نویسی و برنامه‌نویسی تحت وب آشنایی داشته باشیم

  پاسخ
 6. میرصالح حسینی
  میرصالح حسینی گفته:

  قبل از هر چیز باید بدونیم که داشتن یک لوگوی زیبا که به‌صورت حرفه‌ای طراحی‌شده برای سایت بسیار مهمه
  زیرا باعث اعتماد مخاطب و کاربران به سایت میشه

  پاسخ
 7. علی دشتی
  علی دشتی گفته:

  از میان تمام اِلمان‌هایی که برای طراحی یک سایت زیبا و شکیل وجود دارن انتخاب رنگ مناسب با زمینه‌ی فعالیت سایت از جایگاه ویژه و مهم‌تری برخورداره

  پاسخ
 8. عظیم مشهدی
  عظیم مشهدی گفته:

  یکی از موضوعاتی که ظاهر سایت رو تحت تاثیر قرار می ده و در هنگام راه اندازی یک وب سایت وردپرسی باید به اون توجه لازم رو داشت قالب وب سایته

  پاسخ