🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

آموزش فن بیان در تجارت + فیلم

آموزش فن بیان در تمامی تجارت ها نیاز است زیرا این سخن گفتن و نحوه مذاکره است که باعث می شود مشتری که تاجر را پیدا کرده است متقاعد شده و از او خرید نماید.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
آموزش فن بیان

آموزش فن بیان یکی از مباحثی است که برای افزایش درآمد باید به آن فکر کرد تمرین کرد و کار کرد تا بتوانیم پول های بهتری دریافت کنیم. یقینا کسی که بتواند بهتر صحبت کند و بهتر با مخاطبین خود ارتباط بگیرد، اعداد بیشتری به دست می آورد.
همه تاجران مشتریانی دارند. این مهم نیست که چه کاری انجام می دهیم. مهم این است که چند درصد از مشتریان خودمان را به پول تبدیل می کنیم. چون در اخر ماه یکی ۲ میلیون درآمد داشته است و یکی ۱۰۰ میلیون!!!!
باید بررسی کنیم و بفهمیم چه اتفاقی افتاده است و چرا یکی درآمد بیشتری دارد و یکی کمتر؟ نکات مهمی وجود دارند که اگر شما نیز رعایت کنید اعداد بسیار بیشتری به دست خواهید آورید.
نکته اول؛ صحبت کردن است. در مقالات گذشته به این نتیجه رسیدیم که چگونه مخاطب ما را پیدا می کند؟ در گوگل عبارت هایی را جستجو می کند و از سایت یا شبکه های اجتماعی مختلف شما را می بیند. عقل مردم در چشم هایشان است. پس ابتدا باید کاری کنیم که چشم هایشان ما را تایید کنند. و با ما کار کنند.

بعد از تائیدیه، مشتری با شما ارتباط برقرار می کند. تماس تلفنی برقرار می کند. در این نقطه گام دوم شروع می شود. در این قسمت اکثر تاجران به دو دسته تقسیم می شوند: عده ای تماس دارند اما نمی توانند مشتریان خود را به پول تبدیل کنند. عده ای تماس های زیادی دارند. ارتباط می گیرند اما نیاز به مشتری های بیشتری دارند تا پول بیشتری به دست بیاورند.

گام های تجارتی

گام اول بازاریابی و پیدا کردن مشتری است هزاران راهکار دارد که خود شخص یا یک شخص فنی می تواند انجام دهد. اما گام دوم صرفا به خود شخص بر می گردد.
دو شخصیت را در نظر بگیرید. اولی کسی است که بهترین ماشین ها را اختراع می کند. و دومی کسی است که یک چرخ ساده از سنگ تولید می کند و خوشحال است که چرخ را تولید کرده است و عوام مردم نیز او را تشویق می کنند.
چرا فرد اول مانند فرد دوم تشویق و مورد استقبال قرار نگرفت؟ چرا خواهان نداشت؟ به دلیل اینکه فرد دوم اعلام کرد که من این چرخ را اختراع کردم. اما فرد اول شخصیت تجارتی دارد که نمی تواند اعلام کند. اکثر مردم تلاش می کنند که تخصص های بیشتری به دست بیاورند اما پولدار شدن با تخصص خیلی در ارتباط نیستند. آن کسی که بتواند فریاد بزند، داد بزند، می تواند مسافر و مشتری های بیشتری داشته باشد.
پس مشکل اصلی در پولدار شدن در گام نخست تخصص نیست. اگر شما نتوانید آن چیزی که در دست دارید را فریاد بزنید، تبلیغ کنید و اعلام کنید. به صفر می رسید و صفر ضرب در هر عددی صفر می شود.
فن بیان، در واقع به نوعی تبلیغات است. اساتید فن بیان آن قدر توانمند و قدرتمند هستند که می توانند در هر مذاکره و گفتگو مخاطبین خود را متقاعد کنند.

فن بیان

فن بیان یعنی چه؟ بیان یعنی صحبت کردن اما تکنیک فن چیست؟ آیا منظور از فن این است که شخص در شهر داد بزند؟ یا به زبان های مختلف تسلط داشته باشد؟ خیر فن متقاعدسازی. کاری کنید که در یک ارتباط و مذاکره، با صحبت کردن برنده شما باشید.
پس باید این فن را یاد بگیرید تا تمام مشتریان شما شکست بخورند. یعنی کاری کنید که مشتری در قبال هر سوالش یک پاسخ قانع کننده دریافت کند و حق را به شما که فروشنده هستید بدهد و محصول را از شما بخرد. توانمند بودن برای سخنرانی یا صحبت کردن در جمع خیلی مهم است.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ