🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

تجارت با کمترین سرمایه

نیره آشوری هستم متولد ۱۳۶۸، اهل قزوین، که در زمینه کالای خواب، مشغول به فعالیت هستم. تحصیلات دانشگاهی من در رشته کامپیوتر بوده که می تونیم همین ابتدا به این نتیجه برسیم که هیچ ارتباطی با حوزه کاریم نداره و حتی بدون وجود این تحصیلات هم میتونستم با آراد، شروع به کار کنم.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

شروع کار تجارت بدون هیچ سابقه ای!

قبل از این که وارد آراد بشم، دانشجو بودم و هیچ فعالیت اقتصادی دیگه ای هم نداشتم، چه برسه به عرصه تجارت و حتی در ذهنمم نبود که یک روزی بخوام تجارت کنم. اما می خوام در مورد این که چی شد وارد آراد شدم و موندگار شدم، یکمی صحبت کنم.

آبان ماه سال ۹۲ بود و من هم ترم هفتم دانشگاه، که دنبال یک کار نیمه وقت بودم و همینطور که توی سایت های استخدامی میگشتم، با تبلیغات آراد، رو به رو شدم و فرم هایی که نیاز بود رو پر کردم و بعد یه مدتی، منم وارد آراد شدم.

چون قبل از این مجموعه، هیچ جایی مشغول به کار نبودم، خیلی خوشحال بودم و حس خوبی داشتم واسه همین، مرحله به مرحله پیش میرفتم. البته همون اوایل هم به عنوان کار نیمه وقت بهش نگاه می کردم چون ولی میدونستم که میتونم از این راه، به درآمدی برسم و لی بازم چون شناختم کافی نبود از مجموعه، خیلی درآمدهای پایین تر از این رو انتظار داشتم. وقتی سال بعدش ارشد قبول شدم، به این نتیجه رسیدم که هدف قبلیم رو نمی خوام ادامه بدم و آراد شد هدف من که می خواستم موفق بشم. به خاطر همین بعد یک ترم انصراف دادم و جدی تر، کارم رو در زمینه کالای خواب ادامه دادم.

 

اوایل که کار می کردم، هیچ توضیحی از کارم برای اطرافیان نمیدادم و چون زنگ خوری هم نداشتم،البته دلیل نگفتنم هم، این بود که چون فعالیتمون اینترنتی بود، تا حد زیادی می دونستم که مخالفت می کنن و منتظر بودم که به نتیجه برسم و بعد واسشون بیان کنم. اما رفته رفته که زنگ خورا شروع شد، خانواده از کارم مطلع شدن و تا حدی مخالفت میکردن.مخالفتشون هم طبیعی بود چون هیچ شناختی از مجموعه آراد نداشتن

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

مشاوره تجاری از اساتید آراد

خدارو شکر من هم تونستم با راهنمایی و مشاوره هایی که از اساتید آراد داشتم، به نتایج خوبی برسم و خونوادم هم باهام همراه شدن و راضی هستن.

اما اوایل کارم، با توجه به این که هیچ تجربه تجاری نداشتم و اصلا نمیدونستم با مشتری چطور باید ارتباط برقرار کنم، گوشیم که زنگ می خورد، کلی استرس داشتم که چی باید بگم تا این که با راهنمایی های مهندس شعبانی، با کلی استرس، تونستم از اولین مشتریم، پول بگیرم و این اعتماد سازی، با راهنمایی و راهکارهای مهندس شعبانی امکان پذیر شده بود.

همین مسئله باعث شد هر وقت که از کاری مطمئن شدم درسته، ولی ترس داشتم، شروع به کار کنم چون بعدش نتایج شیرین تری به دست میاد.

تجارت اینترنتی

جالب این جاست که وقتی به صورت اینترنتی کار می کنیم، مشتری از هر جایی بهمون زنگ میزنه و من خودم هم تجربه این رو داشتم که از هر شهری، مشتری داشته باشم. حتی از کشورهای دیگه مثل آلمان، کره جنوبی، اسپانیا هم زنگ خور داشتم، علاوه بر کشورهای همسایه خودمون مثل عراق و افغانستان و ترکیه.  این مشتریا، یسری هاشون فارسی صحبت می کردن و یکسری هاشون به زبون کشور خودشون خواستار محصول بودند.

اون هایی که فارسی بلد نبودن، خودشون با پیام ارتباط می گرفتن و من هم از طریق ترنسلیت گوگل، صحبت هاشون رو ترجمه می کردم و جواب می دادم.

از جمله این موارد، ارتباط گیری درست با مشتریانی هست که قبلا با ما تماس گرفتن و آموزش های کاملش از طریق اساتید در سایت، قرار داده شده و همین مدیریت مشتری و ارتباط با اون ها هم عامل موثری برروی افزایش فروش من بوده.

من قبل از این که بخوام وارد آراد بشم، هدفم این بود که استاد دانشگاه بشم و الان به این نتیجه رسیدم که واقعا خدا لطف بزرگی بهم کرده که من رو با آراد آشنا کرد و این نعمت رو به من داد تا از مسیر اشتباهی که انتخاب کرده بودم، برگردم و مسیر درستی رو انتخاب کنم.

آموزش تجارت در آراد برندینگ

مزیت تجارتی که با آراد یاد گرفتم، این هست که اگه هزار بار هم از صفر شروع کنم، باز هم می تونم به نتیجه برسم چون از پایه بهم تجارت رو یاد دادن و از طرفی، اعتقادم این هست که روزی دست خداست. پس اگه باز هم قرار باشه بدون سرمایه شروع به کار کنم باز هم آراد و مسیر تجارت رو انتخاب می کنم چون مسیری رو در اختیار ما قرار داده که خدا بیشترین روزیش رو توی همین مسیر گذاشته.

موفقیت در تجارت خودم رو مدیون آموزش هایی می دونم که از طریق جناب رییس بهم منتقل شده و وجود راهنمایی عاقل، تونست من رو هم توی این مسیر به جاهای خوبی برسونه به حدی که نه تنها در بحث درآمد، بلکه در تمامی مسائل فکری و اعتقادی و … هم باعث رشد من شده.

یادگیری تجارت از طریق اساتید آراد، باعث شده تا منی که هیچ چیزی از تجارت نمیدونستم هم بتونم رشد کنم، و یقین دارم هر کسی که تمایل به رشد داشته باشه هم می تونه از این فرصت تجاری و اقتصادی استفاده کنه چرا که این فرصت، هر فردی رو میتونه رشد بده حتی اگه در پایین ترین سطح باشه.

اگه شما هم هنوز شروع به کار نکردید و مردد هستید که می تونین موفق بشین یا نه،

من به شخصه این اطمینان رو به شما میدم که اگه طبق برنامه آراد و آموزش هایی که ارائه میده پیش برین، شما هم صد در صد از جمله موفق های آراد خواهید شد

و همین الان شروع کنید چون مطمئنم زمانی که نتایج خوبی به دست میاد رو ببینین، افسوس می خورید چرا زودتر از این شروع به کار نکردید.بشم و محصولاتم رو به هر کشوری که بخوام، ارسال کنم.

این موفقیت فقط برای من نیست و شما هم اگه بخواین، می تونین شروع کنید چون تجارت، دنیای خیلی بزرگی هست و کافی هست که شما اراده کنید تا با هم، با یک مجموعه ای به بزرگی آراد، بتونیم به بهترین موفقیت ها برسیم..

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ