📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

تجارت و صادرات انواع شیشه

سه ماده بسیار ساده به نام های آهک سیلیس و سدیم کربنات در ایران به فراوانی یافت میشوند و معادن بسیار زیادی در ایران دارند ؛ محصول این سه مورد ماده ای به ما میدهد به نام شیشه که در همه ایران و دنیا در حال استفاده هستند.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

فراوانی معادن در ایران

چون معادن فراوانی از این مواد در ایران وجود دارد در نتیجه ایران یک کشور بزرگ صادر کننده سدیم کربنات است و در دنیا درحال کار است. همینطور معادن بسیار خوبی از آهک در ایران وجود دارد ؛ فراوانی شن و ماسه که در واقع همان سیلیس است نیز به قدری است که میتوان گفت حتی در خیابان های ایران هم به راحتی یافت میشود.

انواع شیشه

شیشه انواع مختلفی دارد که از آن میتوان به شیشه های جام ، شیشه های تخت ، شیشه های ساختمانی ، شیشه های سکوریت و انواع بسیار زیادی که وجود دارد نام برد.

هزینه ساخت شیشه

به جز این مواد که در ایران بسیار زیاد میباشند ماده دیگری هم در ساخت شیشه موثر میباشد و آن انرژی و سوخت حاصل از تولید این ماده میباشد زیرا که کوره های شیشه انرژی های زیادی را نیاز دارند و در نهایت هزینه های تمام شده این کالا بسیار کم خواهد شد . پس در نتیجه ما در ایران علاوه بر مزیت ماده اولیه مزیت سوخت نیز داریم.

صادرات شیشه در ایران

با وجود تمام این مزیت های نام برده شده تنها صادرات شیشه در ایران به حدود ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار محدود میشود . در سال ۲۰۱۷ حدود ۴۰ میلیون دلار و  در سال ۲۰۱۶ تنها ۱۰۰ میلیون دلار صادرات شیشه در ایران صورت گرفته است.

بازار جهانی صادرات شیشه

در بازار جهانی صادرات شیشه رقم صادرات به ۷ میلیارد و ۵۰ میلیون دلار میرسد ؛ با وجود تمام مواد اولیه برای ساخت این محصول تنها سهم ایران ۴۰ میلیون دلار است . ایران تنها درحال صادرات مواد اولیه این محصول میباشد و در تولید این محصول هیچ قدمی برنداشته است.

شیشه های خاص در ایران

در ایران کارخانه های خاص وجود دارند و درحال ساخت انواعی از شیشه ها میباشند که در دنیا نظیر ندارند مانند شیشه های ضد گلوله.

صادرات ضعیف شیشه در ایران

با در نظر نگرفتن همین شیشه های خاص و فقط در همین شیشه های معمولی باز هم در ایران هیچ کاری انجام نمیشود و صادرات شیشه هیچ پیشرفتی نداشته است . ایران قیمت و اختلاف کالای بسیار بالایی در دنیا دارد اما در دنیا عرضه درستی نداشته ایم.

علت صادرات ضعیف ایران

تمام دنیا خواهان خرید این محصولات از ما هستند اما در ایران هیچ مسیری برای ارتباط با آن ها وجود ندارد و عرضه کننده های بسیار کمی در ایران وجود دارد . متاسفانه حتی یک ایرانی نمیتواند تولید کننده خوب شیشه را پیدا و با آن ارتباط برقرار کند ؛ در این میان کشور های خارجی دیگر به هیچ وجه نمیتوانند آن ها را پیدا کنند . پس کار روی این محصول در ایران بسیار کم صورت گرفته است.

تغییر روند کار

در ایران برای پیشرفت در این صنعت باید رویه کار را تغییر داد تا قدری شناخته شویم و در این صنعت به درستی دیده شویم ؛ درست است تا راه درست ارتباط با خریداران بزرگ ، شرایط اعتماد سازی ، راه درست حمل نقل این محصول ، تحویل کالا ، دریافت پول و بسیار از این موارد را به درستی بدانید.

شیشه تجارت همگانی

شیشه صنعتی میباشد که هرکسی میتواند درتجارت آن وارد شود . زیرا خریداران بسیار زیادی برای این محصول وجود دارد.

صادرات شیشه به کشور های همسایه

کشور های همسایه ایران خریداران بسیار خوب و زیادی برای این محصول میباشند زیرا این کشور ها با سرعت زیادی درحال پیشرفت میباشند و در نتیجه در حال ساخت و ساز هستند ؛ که شیشه یکی از نیاز های اصلی این ساخت و ساز ها میباشد . پس به راحتی میتوانیم عرضه کننده شیشه به آن ها باشیم.

 صادرات شیشه به جهان

علاوه بر کشور های همسایه ما کل دنیا درحال پیشرفت هستند و ما میتوانیم تمام این بازار ها را برای خود قرار دهیم ؛ از برخی از این کشور های درحال پیشرفت میتوان آفریقای جنوبی ، کنگو ، اکثر کشور های آسیای شرقی و بسیاری از کشور های دیگر را نام برد که ضریب رشد بسیار بالایی دارند و در حال ساخت و ساز هستند که یکی از مواد مورد نیاز برای ساخت و ساز شیشه است.

بازار شیشه

شیشه ممکن است دچار آسیب سود ، بشکند پس در نتیجه مشتری ما دوباره به شیشه نیاز دارد پس همیشه بازار شیشه وجود دارد و به راحتی میتوان در این صنعت تجارت کرد اما متاسفانه عرضه درستی وجود ندارد . پس تاجر های تازه کار بدانند میتوانند به خوبی در این تجارت موفق باشند و بازار فروش و سود خوبی را داشته باشند.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ