📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

تجارت با آراد برندینگ + فیلم

تجارت با آراد برندینگ چگونه امکان پذیر است؟ و با طی چه مراحلی می توانیم با کمک این مجموعه از صفر شروع کرده و تبدیل به یک تاجر موفق شویم؟

شروع تجارت در آراد برندینگ

اگر به کلیات آراد برندینگ نگاه کنید شما سه بخش اصلی دارید. بخش اول، استراتژی کاری و فکری، بخش دوم آموزش دیدن و بخش سوم اجرا کردن می باشد.

اگر شما در مرحله اول انتخاب کردید که کار برند سازی را به آراد برندینگ بسپارید باز به هر حال جواب مشتری را خودتان باید بدهید پس عمل کردن را باید یاد بگیرید.

نظریه اول

در اینجا دو تا نظریه وجود دارد. نظریه اول که پرطرفدار هم می باشد این است که اول هدفم را تعیین‌کنم و می‌گوییم که می خواهم مثلاً وارد صادرات کیک و کلوچه بشوم و با توجه به بودجه ام، با کشورهای عربی کار می‌کنم. این استراتژی من می باشد که ۱۰ تا سایت میزنم و اینطوری تولید محتوا می کنم و روی شبکه‌های اجتماعی کار می‌کنم. کارهای اجرایی آن را هم به آراد برندینگ میسپارم.

استراتژی ام را بستم حالا می خواهم آموزش ببینم و یاد بگیرم که مثلاً باربری چیست؟ چطور با صراف کار کنم؟ پول سمپل را چه جوری بگیرم؟ برای مجوز چه چیزی لازم می باشد؟ باید این چیزها را یاد بگیرم. بعد از اینکه آموزش ها تمام شد باید عمل کنم.

اگر ما اینگونه پیش برویم ممکن این سه بخش با همدیگر حدود دو سال یا بیشتر زمان ببرد. ولی ما می گوییم این کار اشتباه و بهتر است این سه بخش را همزمان با هم انجام دهید.

نظریه دوم

مثلاً در دو یا سه جلسه‌ای که می رویم یک لیست چند تایی از محصولات مورد نظرمان را به مشاوره بدهیم و محصولم را انتخاب کنم.

در همین ماه اول چند تا جلسه حضوری و چند جلسه به صورت آنلاین شرکت می کنم، چند تا فایل صوتی گوش میدهم و آموزش ها را هم تا حدودی یاد می گیرم. در ماه دوم محصولم را استارت می زنم و اگر برند سازی با خودم نیست، شروع می کنم به جواب دادن به مشتری هایی که سراغم می آیند و عمل می کنم.

اگر این کار را بلد نباشم به یک مشاور زنگ میزنم. اگر مشتری حاد باشد، مبلغ قرارداد بالا باشد و خیلی درگیر باشیم یک جلسه حضوری با یکی از اساتید می گذارم.

پس برای اینکه برای هر یک از این سه بخش من پنج ماه زمان بگذارم، هر سه بخش را در طول یک دوره ۵ یا ۶ ماهه طی می‌کنم و زمان را بیهوده از دست نمی‌دهم.

پیشنهاد آراد برندینگ این است که برای انتخاب محصول ۲ یا سه هفته یا نهایت یک ماه زمان بگذارید. چون کسی بابت آموزش دیدن مشتری نداشته و پول دریافت نمی کند تا زمانی که عمل نکنید پولی نصیب شما نمی شود.

پس طبیعتاً شما از مرحله آخر سود می برید و اگر می خواهید زمان را بدون دلیل از دست ندهید بهتر است دو بخش اول را با بخش آخر همزمان انجام دهید.

آموزش

جلسات پنج شنبه و جمعه به صورت حضوری، جلسات آنلاین از شنبه تا چهارشنبه، فایل های آموزشی که در کانال ها و روی سایت های آراد برندینگ می باشند و یک تعداد نامحدودی هم مشاور وجود دارد و سه تا هم استاد حضور دارند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


1 پاسخ
 1. Avatar
  مهین موسوی گفته:

  آقا ما ۱۰ سال پیش با تمام خردسالیمون این هارو می گفتیم ایرانی ها عادتشون باید بلا سرشان بیاد بعد به فکر بیفتن شما چرا الاااان؟!!!
  میدونی چیه ابن اتفاق برای شما هم باید میفتاد
  امروز خوشحالم
  حرف‌های ۱۰ سال پیشم رو حداقل دارم می شنوم.
  ولی تا کی

  پاسخ