💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

وضعیت تجارت اینترنتی با وجود کرونا + فیلم

وضعیت تجارت اینترنتی با وجود کرونا روز به روز در حال بهبود داشتن است، زیرا افراد امکان رفت و آمد نداشته و اکثرا نیازهایشان را از طریق اینترنت و جستجو های فضای وب برطرف می کنند.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
وضعیت تجارت اینترنتی با وجود کرونا

در روز هایی که کرونا ویروس باعث در خانه ماندن مردم جامعه شده، به میزان قابل توجهی مصرف اینترنت بالا رفته است. برای افرادی که کسب و کار های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی دارند، فرصت بسیار خوبی برای فروش بیشتر محصول بوده است.

همچنین برای افرادی که تجارت های بزرگتری دارند، اوضاع خیلی بهتر شد. چرا که تامین کننده های اصلی و کارخانه ها فعالیت های خود را تعطیل کرده اند. در این شرایط شخص تاجر برای خرید و تامین محصول مورد نیاز خود در فضای مجازی جست و جو کرده و با افرادی که در بستر اینترنت تبلیغات و فعالیت می کنند، آشنا شده و از طریق آن ها محصول مورد نیاز خود را تامین می کنند.

 این شرایط فرصت خوبی بوده تا به افرادی که در فضای واقعی تبلیغ و فعالیت می کنند، ثابت شود که می توان در فضای مجازی بدون محدودیت زمانی و مکانی و در هر شرایطی کسب و کار کرده و فعالیت داشت.
ورود به زندگی بهتر

در ابتدای امر باید بدانید که برای داشتن زندگی بهتر باید درآمد بالاتر و بهتری داشته باشید و رخ دادن این اتفاق زمانی برای شما ممکن خواهد بود که وارد حوزه تجارت شوید! چرا که خیلی از افراد به طور شبانه روز تلاش می کنند، با شغل هایی که از پیش انتخاب کرده اند، در همان شغل درآمد خود را افزایش دهند و متاسفانه تقریبا همه آن ها ناموفق بوده اند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

به عنوان مثال به درآمد یک آرایشگر دقت کنید. در طول شبانه روز ۱۰ الی ۱۲ ساعت روی پا بوده و تلاش می کند، اما وضعیت زندگی اش بهتر نمی شود. تنها راهی که به فکر او خطور می کند، افزایش تعرفه و نرخ اصلاح یا آرایش است.

اگر تا دیروز بابت هر اصلاح مو ۱۵۰۰۰ تومان می گرفت، امروز با افزایش نرخ ۲۰۰۰۰ تومان دریافت می کند و همین امر سبب می شود که امروزه مردم برای کوتاهی، اصلاح و آرایش نهایتا هر ماه و یا حتی دو ماه یک بار به آرایشگاه ها مراجعه کنند.

اگر در کسب و کاری قرار بگیرید که روش افزایش درآمد خود را بلد نباشید و بخواهید فقط از طریق افزایش نرخ و تعرفه ها پول بیشتری به دست آورید، مشاهده می کنید که روز به روز مشتری های شما کاهش پیدا کرده و در کسب و کار خود شکست خواهید خورد!

بهترین نوع کسب و کار ها

بهترین نوع کسب و کار ها شغل هایی هستند که شما بتوانید در آن ها هر روز پول به دست آورید و همچنین کسب و کار هایی که با افزایش مشتری درآمد آن نیز افزایش پیدا کند! چقدر خوب است که شغلی را انتخاب کنید، علاوه بر وضعیت زندگی خودتان، به بهبودی معیشت خانواده های دیگر نیز کمک کند.

برخی از شغل ها اصلا این گونه نیستند. یعنی افزایش مشتری در آن ممکن نیست، مانند مغازه هایی که در محله ها قرار گرفته اند و مشتری های آن ها فقط مردم همان محله ها هستند! در واقع ساختاری ندارند که هر روز مشتری های جدید داشته باشند!

ورود به حوزه تجارت

خیلی از مشاغل مانند کارمندان، کارگران، مشاغل خدماتی مانند رانندگان تاکسی، برنامه نویسی و … که کار های خدماتی انجام می دهند و کالایی را رد و بدل نمی کنند، از نظر شرایط اقتصادی وضعیت زندگی ثابت و یا حتی رو به پایینی دارند و پیشرفتی در زندگی خود نمی بینند!

خداوند می فرماید: روزی در ده قسم است و نه قسم آن در تجارت است. این که تنها راه افزایش درآمد وارد شدن در حوزه تجارت است، سخنی هست که خدا و پیامبران او فرموده اند! شما اگر بخواهید زندگی راحت تر و درآمد بالاتری داشته باشید، یقینا باید تجارت کنید. بحث تجارت بخش های مختلفی دارد که توضیحات کامل در رابطه با آن ها داده خواهد شد.

وسیع بودن حوزه تجارت

وقتی به تاریخ نگاه می کنید، متوجه می شوید که تمامی افراد ثروتمند دنیا در حوزه تجارت فعالیت می کردند. عرصه تجارت بسیار گسترده است و در هر صنفی محصولات بسیار زیادی وجود دارد که شاید بالغ بر ده ها هزار محصول باشند و قابل شمارش نیستند.

شرایط نامناسب اقتصادی به خاطر وجود کرونا

از زمانی که ویروس کرونا وارد ایران شده مردم تصمیم گرفته اند که در خانه های خود بمانند و این شرایط برای خیلی از کسب و کار بد بوده و منجر به ضرر کردن آن ها شده است. افرادی که از طریق فضای فیزیکی کسب درآمد می کردند، با مشکل مواجه شده و آسیب دیده اند.

در شرایطی که مردم در خانه های خود مانده و بیرون نمی آیند، دولت قیمت بنزین را کاهش نمی دهد تا شرایط به نفع مردم شود! پس این خود مردم هستند که باید یک فکری به حال زندگی و درآمد خود کنند. وضعیت بد اقتصادی تنها شامل حال مردم ایران نبوده و مردم تمامی حکومت ها با این مشکل مواجه شده اند.

مشاوره های رایگان آرادبرندینگ

در اپلیکیشن آپارات در رابطه با بحث تجارت فیلم ها و کلیپ های آموزشی بسیار زیادی توسط مشاوران و اساتید مجرب و با تجربه مجموعه آراد برندینگ تهیه و در کانال آراد برندینگ قرار گرفته اند. که شما عزیزان می توانید بدون صرف هیچ گونه هزینه ای به طور رایگان این ویدیوها را دانلود کنید.

تمامی توضیحات و آموزش های لازم در رابطه با بحث تجارت در این ویدیو ها ارائه شده است و می توانید با دانلود و تماشای آن ها اطلاعات بسیار زیادی در رابطه با تجارت کسب کنید و ذهنتان آماده شود و متوجه شوید که بحث تجارت شامل چه مواردی می شود و چه تکنیک هایی دارد؟

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ