🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

نقش مشاور فنی آرادبرندینگ در تجارت شما + فیلم

مشاور فنی آرادبرندینگ شخصی است که هفتگی یا ماهیانه تمامی فعالیت های سایت های شما را بررسی کرده و شما را در جریان ریز جزئیات عملکرد سایتتان قرار می دهد، اما می تواند چه تاثیری بر تجارت شما داشته باشد؟

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
نقش مشاور فنی در موفقیت آرادی ها

در این مقاله قصد داریم در مورد مشاوره های فنی صحبت نماییم. مشاور فنی به ازای هر آرادی متفاوت است. به این معنی که شما برای خود یک مشاور فنی اختصاصی دارید. وظیفه مشاور فنی این است که تمام وضعیت سیستم شما را به صورت رایگان مورد بررسی و رصد قرار دهد و سیستم کاری شما را کنترل نماید.

سیستم کاری شما اعم از تمامی خدمات برندینگ است که شما به مجموعه آراد برندینگ سفارش می دهید. این کارها از طراحی لوگو گرفته، تا تولید محتوای برای سایت و تمام کارهایی که نیاز است شما برای برندینگ و برند سازی خود داشته باشید و انجام دهید. مسئولان فنی هر هفته به صورت گزارش کار با شما ارتباط بر قرار می کنند و به شما گزارش کارها را ارائه می دهند.

به عنوان مثال می خواهیم یک مورد را بررسی کنیم تا ببینیم چه پروژه و پروسه ای باید طی کنیم تا همه ی مباحث برای ما قابل درک شود. می خواهیم فرآیند کاری یکی از مشتریان آراد برندینگ را بررسی نماییم. تمام وب سایت های مشتریان در سیستم برای ما نمایش داده می شوند. این اطلاعات شامل میزان محتوایی که هر سایت دارد، میزان محتوایی که در آخرین سفارش شما منتشر شده است، محتوایی که زمان بندی شده است و به زودی قرار است منتشر شود، محتوایی که هنوز نوشته نشده است و غیره می باشد.

خطاهای رایج در وب سایت ها

همه این گزارش ها برای ما قابل درک است و به عنوان مثال در یک وب سایت مشاهده می کنیم آخرین پست در ۴ خرداد منتشر شده است و از این تاریخ تا به امروز هیچ محتوایی منتشر نشده است، یک محتوا نیز در ۳ تیر برای انتشار زمان بندی شده است.

 فرآیند پروسه خرداد را مشاهده می کنیم که به طور مثال در خرداد ماه محتوایی منتشر نشده است و زمان بندی شده است که از تیر ماه محتواها منتشر شوند. مثلا از ۳۱ خرداد، ۱ تیر، ۲ تیر، ۳ تیر محتواها در سایت قرار داده می شوند. به همین شکل سایت های دیگر را مورد بررسی و نظارت قرار می دهیم.

به عنوان مثال یک سایت زمان زیادیست هیچ محتوایی در آن قرار نگرفته است، در حالی که قبلا ۶۲۰ محتوا روی آن قرار گرفته است. همکاران ما سایت را مورد بررسی قرار می دهند. مثلا در هنگام بررسی مشاهده می کنیم خطای امنیتی مشاهده می شود. محتوایی که برای این سایت تولید شده است، به علت نات سکیور بودن برای خیلی از مشتری ها باز نمی شود و عملا بی فایده است. اگر محتوای زیادی تولید کرده باشید و سایت باز نشود، محتواها مشاهده نمی شوند. دلیل این اتفاق هم این است که فقط SSL این سایت تمدید نشده است. اگر روی عبارت HTTPS خط خورده باشد به این معنی است که SSL تمدید نشده است و به همین دلیل سایت به اصطلاح بالا نمی آید و محتواها مشاهده نمی شوند.

شاید آن مشتری عزیزی که در حال تجارت است اصلا حواسش به این مسائل نباشد. زیرا تعداد سایت هایی که دارد زیاد است و وقت نمی کند سایت های خود را بررسی کند. پس یک مشاور فنی نیاز دارد که فرآیند کار او را بررسی کند و به او بگوید وب سایت او در چه جاهایی مشکل دارد، کجاها خطا دارد، چه کارهایی را باید انجام دهد، چی چیزهایی را باید دریافت کند و چه کارهایی را نباید انجام دهد.

همه اینها به مشتری گزارش داده می شود. این کار به کمک سیستمی است که ما در حدود یک ماه پیش راه اندازی کرده ایم و الآن بسیار خوب می توانیم با تمام مشتری ها ارتباط برقرار کنیم و به صورت جامع و کامل اطلاعات را گزارش کنیم تا شما عزیزان در جریان کارها قرار بگیرید.

عیب یابی سیستم های مشتریان توسط مشاوران فنی

یکی دیگر از بحث هایی که مورد بررسی قرار می گیرد سیستم های وب مستر است. یعنی وب مستر وب سایت های شما مورد بررسی قرار می گیرد. سایت بررسی می شود که هیچ مشکلی نداشته باشد و همه بخش های یو آی و یو ایکس آن به درستی مرتبط شده باشند و فرم ها به درستی کار کنند و به طور مثال بخش شماره تماس ها به درستی ثبت شده باشد.

همه این سیستم ها چک می شود. به خصوص بخش مقالات مورد بررسی قرار می گیرد. به طور مثال ممکن است جایی که عکس لوگو باید قرار بگیرد، عکس یک محصول قرار گرفته باشد. همه این سیستم ها بررسی می شوند. بخش مقالات چک می شود که آیا به درستی ارسال می شوند یا خیر، تصاویر به اصطلاح واتر مارک دارند یا خیر، همه این مباحث مورد بررسی قرار می گیرد.

نکته ای که وجود دارد و باید رعایت شود بحث وب مستر می باشد. ما در وب مستر هم بررسی می کنیم که آیا خبرها ایندکس می شوند یا خیر. بحث ایندکس شدن بسیار مهم است. خیلی از عزیزان می پرسند ایندکس به چه معنیست؟ ایندکس به این معنی است که آیا یک محتوایی که تولید شده است توسط گوگل مورد مطالعه قرار گرفته است، آیا گوگل آن را در صفحه اول خود قرار داده است یا خیر؟ همه این مباحث مهم هستند که ما اینها را در بحث ایندکس کاوریج بررسی می کنیم و خطاهای احتمالی را گزارش می نماییم.

اهمیت وب مستر در پیدا کردن مشتری

به طور مثال ممکن است یک سایت ۱۶۲ خطا داشته باشد. تا زمانی که شما این خطا ها را رفع نکنید گوگل به شما ایندکس جدید نمی دهد و تمام محتواهای شما را از حالت ایندکس خود خارج می کند. خیلی از عزیزان می گویند که ما یک زمان هایی خوب مشتری داشتیم، بعد از یک بازه زمانی دیگر اصلا مشتری نداریم.

دلیل آن چیست؟ ما در وب مستر بررسی می کنیم که چه اتفاقی برای سایت افتاده است. هر یک از عزیزانی که اعلام می کنند ما به اصطلاح زنگ خور و مشتری نداریم، عامل اصلی آن محتواست. محتوا است که به شما مشتری می دهد.

اگر تعداد محتواهای شما زیاد باشد و باز هم شما مشتری نداشته باشید آنجا مشکل از وب مستر است. در واقع گوگل محتواهای شما را از ایندکس خود خارج کرده است و این اتفاق باعث شده است که شما دیگر زنگ خور نداشته باشید. زمانی شما زنگ خور خواهید داشت که سایت شما در صفحه اول گوگل آمده باشد. زمانی سایت شما در صفحه اول گوگل می آید که شما محتوا داشته باشید.

بهبود فعالیت شما مستلزم همکاری مناسب با مشاوران فنی است.

به طور مثال ما مورد بررسی قرار می دهیم که آیا محتوا دارید؟ می بینیم بله. آیا محتوای شما در صفحه اول گوگل آورده شده است؟ می بینیم خیر. حال دلیل این اتفاق چه بوده است؟ میبینیم در وب مستر ارور گرفته شده است و تا زمانی که شما این ارورها را رفع نکنید همین مشکل پا برجاست و هیچ اتفاقی برای سایت شما نمی افتد.

به همین علت خواهشی که از همه عزیزان داریم این است که با مشاوران فنی همکاری کنند تا مشاوران فنی به درستی کارهای شما را پیش ببرند و مشکلات را رفع کنند تا شما جواب بگیرید. اگر مشاوران فنی در سایت شما خطایی مشاهده کردند، دو حالت وجود دارد. یا اینکه خود شما این خطا ها را رفع می کنید، یا اینکه واحد فنی برای شما این خطا ها را رفع می کند. اگر خودتان بلد هستید، طبق آموزش ها می توانید اقدامات مورد نیاز را انجام دهید و مشکل را مرتفع نمایید. اگر بلد نیستید باید هزینه اش را پرداخت نمایید تا واحد فنی یک نیرو را به شما اختصاص دهد و آن نیرو برای شما کار کند و خطاها را رفع نماید.

در نتیجه این یک امر کاملا طبیعی است. اگر با مشاوران فنی خود همکاری نکنید کسی که ضرر می کند شما هستید، زیرا این مقدار هزینه کرده اید و می خواهید جواب بگیرید و مشتری داشته باشید و به درآمد برسید، اما با انجام ندادن همین کارهای ساده طبیعی است که جواب نمی گیرید.

این خطاها مربوط به مجموعه آراد برندینگ نیست و گوگل است که خطا روی سایت شما قرار می دهد. دلایل بروز خطا در کلاس ها و سمینارهای قبلی توضیح داده شده است. اگر تمایل داشتید در رابطه با خطا ها که به چه معنی هستند، و همچنین در مورد وب مستر آموزش بینید کافی است وارد سایت آراد برندینگ شوید و بعد از عبارت aradbranding.com  عبارت /webmaster را وارد کنید تا دوره های آموزش وب مستر به صورت کامل برای شما نمایش داده شود و شما مورد مطالعه قرار دهید.

بخش بعد در این وبسایت، دوره آموزشی وب مستر است که در آنجا تمام دوره ها به صورت کامل به شما نمایش داده می شود و می توانید آنها را دریافت نمایید، مشاهده کنید و یادبگیرید تا از نکات مختلف، خطاهای مختلف، خطاهای ۴۰۴ و غیره اطلاعات کسب کنید.

اهمیت SEO کردن سایت ها.

این موضوعی است که خواهش می کنیم همه عزیزان با دقت موارد آموزشی اش را ببینند. اگر علاقه مند هستید خودتان انجام دهید، اما اگر حوصله ندارید، انجام این کارها را به واحد فنی بسپارید که کارها را برای شما انجام دهند.

نکته ای که اینجا حائز اهمیت است، این است که قالب های قدیمی طبق الگوریتم های جدید گوگل آن قدرت لازم را که باید داشته باشند ندارند. آپدیت بر اساس قوانین SEO جدید می باشد که آپشن ها و قابلیت های جالب تر، جذاب تر و قدرت مند تری دارد و محتواها، آسان تر و سریع تر ایندکس می شود.

سعی کنید به روز باشید و کارهای خود را بر اساس مواردی که واحد فنی ما به شما گزارش می دهند، در سیستم خود به روز کنید تا شما هم به بهترین شکل از کار خود نتیجه بگیرید. در هر کجا اگر سوالی داشتید می توانید با مشاور فنی خود ارتباط برقرار کنید. چنانچه مشاور فنی خود را نمی شناسید از بخش درباره ما در سایت آراد برندینگ می توانید مشاوران را مشاهده نمایید.

مشاوران فنی و مشاوران تجاری برای راهنمایی شما آماده هستند.

مشاوران ما به دو بخش تقسیم بندی می شوند. گروه اول مشاوران تجاری هستند، که این عزیزان به شما در رابطه با مسائل تجاری کمک می کنند. چنانچه قصد انعقاد قراردادی دارید، با مشتری یا تامین کنند خود به مشکل برخورده اید و یا هرگونه سوال تجاری دیگر که ممکن است با آن برخورد کنید، می توانید با مشاوران تجاری خود در ارتباط باشید.

مشاوران فنی نیز به شما کمک می کنند سیستم کاری خود را به بهترین شکل جلو ببرید. یعنی راهنمایی های لازم برای تمام خدماتی که از آراد برندینگ می خواهید بگیرید، یا گرفته اید و می خواهید پیگیری کنید را این عزیزان به شما انجام می دهند.

البته مشاوره فنی هر کدام از شما یک شخص است. یعنی یک شخص کل سیستم کاری شما را به صورت کامل می شناسد و می داند چه خدماتی دریافت کرده اید، کارهای شما تا کجا انجام شده است، و در ادامه نیاز است چه کارهایی انجام شود.

چنانچه مشاوره تجاری خود را نمی شناسید می توانید با خانم کتابی که مسئول پیگیری سفارشات هستند ارتباط بگیرید، یا یک تیکت ارسال کنید و یا تماس بگیرید تا شماره مشاور فنی خود را دریافت کنید تا بتوانید به سادگی با مشاور خود ارتباط بگیرید و کارهایتان را به درستی پیش ببرید.

همان‌طور که متوجه شدید فرآیند سیستم تولید محتوا بسیار اهمیت دارد، کار برند سازی و تبلیغات بسیار مهم است، خطاها را باید به درستی رفع نمود و سیستم را به صورت منظم بروز کرد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ