باورها و عادت های صحیح برای آغاز حرکت های بزرگ تجاری + فیلم

🔸 امروز بازهم می خواهیم راجع به تمرین صحبت کنیم، ما محصول عادت ها و باورهای خودمان هستیم. این رفتار یا عادت ما است یا باور ماست. مثلاً فرض کنید شخصی می گوید بالای چشم شما ابرو است، عکس العمل یکی اینگونه است، متشکرم، چرا؟ برای اینکه باورش این است که درگیر نشود و دعوا نکند، به یکی می گویند بالای چشمت ابرو است می گوید من را دوست ندارند، یعنی باورش این است که اگر کسی از او انتقاد کرد دوستش ندارد، یعنی ما باید یواش یواش متوجه اینها بشویم و آنها را درک کنیم.

🔸 ولی قبل از آن لازم است که رفتارهای کار آمد و سازنده را که به سود شما می باشد را از ساده شروع کنید، از همین الان که این برنامه را دنبال می کنید هر بامداد اولین کاری که می کنید وقتی از بستر بلند می شوید این باشد یک قلوپ آب می خورید بالای سرتان باشد تا بیدار شدید یک قلوپ آب بخورید، بی درنگ پس از آن 3 مرتبه سپاس گذاری کنید، اگر می دانید موضوعش چیست بگوئید مثلاً خدایا سپاسگزارم بخاطر همسرم، شوهرم، فرزندانم، سلامتی ام، خانه ام ماشینم، فرصتی که آرادبرندینگ برای من ایجاد کرده، برای شرکتم، برای احترامم و..

اگر یادتان نمی آید یا خیلی دلخور هستید حداقل سه مرتبه بگوئید سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم می گویی برای چی؟ بگو فقط می خواهم که شما عادت کنید به یک رفتار کار آمد، سومین تمرینی که هست این است که هر روز مخصوصاً از این پس هر روز انجامش بدهید اولین چیزی که در بامداد بعنوان ناشتایی می خواهید در دهان خودتان بگذارید ببینید چیست؟

🔸 شما دارید بدن خودتان را با آن لقمه بیدار می کنید، آب خوردید؟ یک میوه میل کنید، اگر می توانید آب میوه را نوش جان کنید، اگر نمی توانید ببنید چه چیزی برای تندرستی شما خوب است با پزشک خودتان یا کارشناس تغذیه تان مشورت کنید. اولین چیزی که در بامداد در دهانتان قرار می دهید سالم باشد، بدن خودتان را با پیام های خوب بیدار کنید، امروز بعد از ظهر یا شب که کارهای خودتان را مرور می کنید ببینید چه تغییراتی در کار شما پیش آمده؟ به آن دقت کنید، من چون خودم این تمرینات را انجام می دهم بعضی وقت ها که مهمان دارم یا ذهن من درگیر کار و مسئله ای است اول صبح که بیدار می شوم تا می آیم یک لقمه نان و پنیر بردارم و داخل دهانم بگذارم ذهن من انگار به من می گوید صبر کن اولین چیزی که می خوری چیزی غیر از این باشد، غیر از صبحانه عرف باشد.

🔸 بستگی به شرایط مثلاً یک سیب یا یک قاشق عسل بخور، بعضی وقت ها آب میوه اما مطمئن باشید خوراک من اول صبح چیزی غیر از صبحانه عرف می باشد، سپس صبحانه مفصل را می خورم، ممکن است صبحانه های متفاوتی بخورم اما اولین چیزی که قبل از صبحانه در دهانم می گذارم و با آن بدنم را بیدار می کنم چیز متفاوتی است. یک قلوپ آب، بعدش یک سیب یا یک قاشق عسل، که زنده و سالم و نشاط آور باشدپس هر بعد از ظهر یا شب که کارهای روزتان را با خودتان مرور می کنید به خودتان بگوئید که این کار را انجام دادید یا ندادید؟ چه تاثیری در من گذاشت؟ روز من چطور گذشت؟ کار من چگونه گذشت؟ ارتباطات من چگونه سپری شدند؟
هوشمندانه به این موضوعات دقت کنید چه تاثیری در من گذاشت؟ آیا در طول روز هم من از خودم پرسیدم دارم چی می خورم؟ سپاس گزاری کردم؟ آب خوردم؟ نمی خواهم کار را مشکل کنم فقط همین صبح را انجام بدهید هر روز هم انجام بدهید این ها هم رفتار های هوشمندانه کوچکی است که نتایج بزرگی را برای ما رقم می زند.

🔻 روزتان را چگونه شروع می کنید؟
🔸 با سپاسگزاری
🔸 لقمه نیکو
🔸 آب
🔸 هرسه مورد

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ