🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

روند انجام معامله صادراتی + فیلم

در این مقاله روند انجام معامله صادراتی کامل شرح داده شده به این صورت که در تمامی مراحل به چه صورت اقدام کرد که تجارت امنی داشته باشیم.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
تولید محتوای تبلیغاتی

برندینگ شبیه پیتزایی است که چند برش مختلف دارد. یکی از این برش ها تولید محتوای تبلیغاتی است. تیزر های تبلیغاتی و پیام های بازرگانی که در تلویزیون پخش می شوند، به واسطه افرادی که در آن ایفای نقش می کنند و فیلم بردار ها، صدا بردار و تدوین و افراد مختلفی ساخته می شوند.
اما فرآیند تولید در بازاریابی اینترنتی متفاوت است. تبلیغات در فضای اینترنت می تواند در چهار قالب باشد که عبارت اند از فیلم، تصویر، صدا و متن.

تبلیغ در اینستاگرام

روشی دیگری از تولید محتوا نیز به کار می رود که تولید فیلم و کلیپ برای شبکه اجتماعی اینستاگرام است. فیلم ها در اینستاگرام قرار می گیرند و توسط مخاطب ها به افراد دیگر منتشر می شود. اغلب افراد برای بالا بردن بازدید ها و مخاطبان خود، فایل های تولیدی خود را به ازای پرداخت هزینه ای در کانال ها و پیج های تبلیغاتی قرار می دهند که این روش قابل قبول مجموعه آراد برندینگ نیست.

تبلیغات هدف مند از نگاه آراد

از دید آراد برندینگ اگر قصد دارید تاجر موفقی شوید، باید بتوانید به شکلی برند سازی کنید که مشتری به دنبال شما باشد، نه شما به دنبال مشتری! می توانید در ساختار برند سازی به دو روش عمل کنید. اول این که شما محصول و برند خود را تبلیغ می کنید تا مشتری های خود را پیدا کنید. در روش دوم شما تبلیغ می کنید تا مشتری ها شما را پیدا کنند. این دو روش کاملا با هم متفاوت هستند.

تبلیغ در سایت

در هر ثانیه ۵۱ هزار جست و جو در Google اتفاق می افتد و این میزان بازدید و جست و جو بسیار فوق العاده است. وقتی شخصی برای پیدا کردن تاجر و تامین کننده محصول خود در اینترنت سرچ می کند و به دنبال شما می گردد، به این معناست که شما به درستی برند سازی کرده اید. این همان نوع برند سازی است که مورد قبول و مدنظر مجموعه آراد برندینگ است.

افرادی که قصد خرید محصول به صورت عمده و با حجم بالا دارند، هرگز تامین کننده محصول خود را در اینستاگرام جست و جو نمی کنند. این افراد در اینترنت و اکثرا در سایت Google سرچ می کنند و افرادی که می توانند با این حجم محصول را تامین کنند، در صفحه اول مشخص می شوند.

تکرار تبلیغات

شما برند سازی را به درستی یاد گرفته و انجام می دهید و سپس مشتری ها به شما اعتماد کرده و خریداری می کنند. اما باید تبلیغات خود را ادامه دهید تا حجم مشتری های شما بیشتر شود. از طرفی هم تکنیک برند سازی را درست انجام دهید تا مشتری هایی که با شما ارتباط برقرار می کنند، حتما محصول را از شما خریداری کنند و این خرید و معامله تداوم داشته باشد.

همراهی آراد برندینگ با شما

چنانچه شما تصمیم داشته باشید تمامی این کار ها را خودتان انجام دهید، طبیعتا هزینه ای بابت انجام آن نخواهید پرداخت. مجموعه آراد برندینگ صفر تا صد تمامی مباحثی که نیاز هست تا شما مشتری داشته باشید و همچنین بتوانید با شما ارتباط برقرار کرده و تمامی نکاتی که ذکر شده را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

برخی از افراد خودشان این کار را انجام نمی دهند و ترجیح می دهند وقت خود را صرف مراحل بعدی کار کنند. شما نیز در صورتی که تمایلی به انجام این مراحل توسط خودتان نداشته باشید، مجموعه آراد برندینگ می تواند تمامی این کار ها را برای شما انجام داده و هزینه آن را دریافت کند.

نحوه صحبت با مشتری

زمانی که مشتری با شما ارتباط برقرار کرد، باید بلد باشید با او چگونه صحبت کنید تا اعتماد او جلب شود. باید نحوه صحبت کردن با مشتری را بلد باشید تا خرید مشتری از شما تداوم داشته باشد. خیلی از افراد بر این باور هستند که خودشان می توانند صحبت کنند و نیازی به آموزش ندارند و متاسفانه شکست می خورند. این باور کاملا غلط و اشتباهی است. مجموعه آراد برندینگ کاملا در این موضوع نیز شما را یاری می کند.

آموزش امور مالی

مشتری به شما اعتماد می کند و مرحله به مرحله واریز پول می رسید. اگر مشتری خارجی باشد، چگونه پول را دریافت می کنید؟! به چه حسابی باید پول را واریز کند؟! تمامی بانک های ایرانی تحریم هستند و حتی اگر تحریم نبودند نیز مشتری های خارجی برای واریز پول به بانک های ایران اعتمادی ندارند!
اینکه پول را از طریق صرافی ها دریافت کنید؟! پول را به دلار دریافت کنید یا ریال؟! آیا صرافی سودی بابت آن خواهد گرفت یا خیر؟! آیا پول خود را به قیمت دلار روز دریافت می کنید یا به قیمت تاریخ قرارداد؟! تمامی این سوالات نکات بسیار مهمی هستند که برای تجارت حتما باید پاسخ آن ها را بدانید. مجموعه آراد برندینگ در رابطه با تمامی این سوالات آموزش های لازم را به شما می دهد.

اعتبار در تجارت

مجموعه آراد برندینگ سیستمی را طراحی کرده است که شما برای تجارت نیازی به سرمایه خرید و تولید محصول نخواهید داشت و فقط با اعتبار خود کار می کنید. به عنوان مثال شما اگر به سوپر مارکت محله خودتان مراجعه کنید و یک ماست بخرید، می توانید کالا را دریافت کرده و بگویید بعدا برای پرداخت پول آن مراجعه خواهم کرد و فروشنده به راحتی کالا را در اختیار شما قرار می دهد.
در فضای تجارت و بیزینس نیز اگر بخواهید محصولی را از کارخانه خریداری و تهیه کنید باید اعتبار داشته باشید و به سبب همان اعتبار بدون پرداخت پول محصول را دریافت کنید. مجموعه آراد به شما می گوید که در ابتدا محصول را بفروشید و سپس با سرمایه مشتری محصول را تامین کنید. این همان تکنیک برند سازی است!

حمل و نقل کالا

اینکه بخواهید محصول خود را از طریق دریا و کشتی ارسال کنید یا از طریق زمینی، قطار و تریلی تمامی این ها با یکدیگر متفاوت اند. تاجر فقط از فروش محصول سود نمی کند بلکه در کنار آن از خدمات جانبی نیز سود می برد. این که کالای خود را به چه طریقی ارسال کند خیلی مهم است. این که برای حمل بار چند نفر کارگر بگیرد و چگونه بسته بندی کند، حائز اهمیت است.

تمامی این موارد هم در مجموعه آراد برندینگ به شما آموزش داده می شود. برخی تاجران علاقه ای به یادگیری و انجام این مسائل ندارند. در این شرایط افرادی همیشه در گمرک ها هستند که انجام این فعالیت ها را به عهده می گیرند و بابت آن پول دریافت می کنند.

نحوه آموزش های آراد

در مجموعه آراد برندینگ شما به سه روش آموزش می بینید که کاملا رایگان هستند. روش اول آموزش حضوری است که شما می توانید هم در قم و هم در تهران در کلاس های حضوری شرکت کرده و آموزش های لازم را ببینید.
روش دوم آموزش آنلاین و غیر حضوری است. که به دو صورت کلاس های آنلاین برگزار می شوند و شما هم می توانید به صورت تصویری مشاهده کنید و به صورت صوتی در ماشین و یا مکان دیگری گوش کنید. کلاس های آنلاین دیگری نیز برگزار می شوند که امکان صحبت هم برای شما و هم استاد و سایر شرکت کنندگان در کلاس است.

در نهایت روش سوم، روش آموزش آفلاین است. که در قالب فیلم های آموزشی ضبط و در کانال مجموعه آراد برندینگ قرار می گیرد و شما می توانید آن ها را دانلود کرده و مشاهده کنید.

موضوعات آموزش

آموزش دسته اول، برندینگ و به نوعی پیدا کردن مشتری است. این که در فضای مجازی و اینترنت چطور تبلیغ کنید! خودتان تبلیغ برند و محصول را انجام دهید یا برایتان انجام دهند؟! در گذشته این امکان وجود نداشت و مجموعه آراد فقط مباحث را آموزش می داد. اما به علت استقبال زیاد افراد امروزه می تواند این مراحل برای شما انجام دهد.

در مجموعه آراد برندینگ نحوه تبلیغات اینترنتی، پیدا کردن مشتری و نحوه اعتماد سازی، ساخت ابزار های تبلیغاتی و مسائل فنی که در رابطه با تولید محتوا پیش می آید و هر مشکل دیگری را به شما آموزش کامل می شود.

آموزش اصول مذاکره و قرارداد

نحوه ارتباط گرفتن با مشتری خیلی مهم است. این که شما در جواب سوالات مشتری چه پاسخ هایی به او بدهید تا مشتری متوجه شود که شما نسبت به محصول خود کاملا مسلط هستید، بسیار مهم است. اگر مشتری شما فارسی زبان نباشد چگونه با او ارتباط برقرار کرده و صحبت کنید؟!
برای مشتری های خارجی نیاز نیست که شما صفر تا صد زبان انگلیسی را یاد بگیرید، فقط کافیست حداکثر ۵۰ جمله کاربردی یاد بگیرید. در یک مذاکره صادراتی هرگز بیش از ۵۰ جمله رد و بدل نمی شود. که همین ۵۰ جمله را مجموعه آراد در اختیار شما قرار می دهد.
مجموعه آراد برندینگ از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را شروع کرده و نزدیک ۱۴ سال سابقه فعالیت در حوزه تجارت و صادرات را دارد و تمامی شاخصه های فرد تاجر را بررسی کرده و به شما می گوید که به چه آپشن ها و مواردی نیاز دارید؟!

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.2 پاسخ
 1. Avatar
  majid گفته:

  سلام عرض ادب و احترام به دوستان خوبم.آرادبرندینگ بخصوص مدیرمحترم آقای مهندس زیارکلائی عزیز( من تا بتوانم گوش می دهم.ودانلود.می کنم ازآنجایی که ذهنیت من نسبت به شنود.گفتارهای قوی هستش می نویسم تامتوجه عمیقتر ی شوم.ممنونم ازهمه برنامه های خوبتون سپاسگزارم majid

  پاسخ
 2. Avatar
  زهره گفته:

  با سلام و خسته نباشی خدمت دست اندرکاران سایت آرادبرندینگ خیلی متشکر از مطالب خوب و آموزنده تان . من خیلی استفاده میکنم.نیاز مبرم به برندسازی دارم چون کارگاه تولیدی دارم.

  پاسخ