💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

رمز و راز تجارت موفق در ایران

تجارت اصولی دارد که اگر به آن‌ها توجه کنیم، بهترین نتیجه‌ها را می‌گیریم. ما این اصل‌ها را به شما معرفی می‌کنیم و در مراحل بعد، وارد جزئیات می‌شویم و هر اصل را با شرایط آن برای شما بیان می‌کنیم. با تمرکز بر همین اصول می‌توانید از هر کالا یا محصولی نتیجه بگیرید، پس این سه اصل را در نظر بگیرید و در کارتان استفاده کنید:

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

۱- زیاد دیده شدن

مهم نیست چه محصولی دارید و می‌خواهید چه بفروشید؛ چون اگر ضعیف‌ترین و بدترین کالای دنیا هم باشد، با زیاد دیده شدن می‌توانید آن را بفروشید. چگونه دیده شدن، مبحث مفصلی است. جداگانه به این مبحث خواهم پرداخت که چگونه باید زیاد دیده شوید و کجا باید دیده بشوید؛ چون اگر در جای بی‌ربطی دیده شوید، فایده‌ای ندارد.

۲- اعتمادسازی

اعتماد باعث می‌شود که با شما معامله کنند و اگر اعتمادی نباشد، کسی با شما معامله نمی‌کند. نکته جالب اینکه خود زیاد دیده شدن، اعتمادسازی می‌کند. اما باید از روش‌های دیگری هم در اعتمادسازی استفاده کنید تا نتیجه بگیرید؛ در غیر این صورت باید مدت بیشتری در معرض دید قرار بگیرید تا خود این دیده شدن اعتماد کافی ایجاد کند. هزینه‌های دیده شدن بعضی کالاها بسیار بالاست و برای اینکه دیده بشوید و متوجه حضور شما در بازار این کالاها بشوند، باید هزینه زیادی بکنید. به همین دلیل اگر در اعتمادسازی بیشتر کار کنید، بهتر نتیجه می‌گیرید. پس برای کاهش هزینه‌های دیده شدن، باید در اعتمادسازی بیشتر کار کنید.

اعتمادسازی باعث می‌شود فردی که پول دارد، به جای هیوندای سنتنیال، بنز اس-۵۰۰ را انتخاب کند و چند برابر برای خرید ماشین هزینه کند؛ چون به بنز اعتماد دارد.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

هرچه بیشتر دیده شوید و بیشتر اعتمادسازی کنید، عامل قیمت کمرنگ‌تر می‌شود و دیگر اهمیت چندانی نخواهد داشت. با جلب اعتماد، می‌توانید قیمت را افزایش بدهید و سودتان را بیشتر کنید. البته شما می‌‌توانید با زیاد دیده شدن، موارد دیگر را هم پوشش بدهید، اما هزینه‌های شما هم بیشتر می‌شود.

در نظر گرفتن این سه پارامتر باعث می‌شود که بتوانید فروش بهتری داشته باشید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ