🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

معنای صبر در تجارت + فیلم

معنای صبر در تجارت یعنی باور به اینکه هر اتفاقی در زندگی انسان زمانی دارد و باید تا زمانی که وقت ثروتمند شدن ما می رسد با تلاش و کوشش صبر کنیم.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

یاری از سمت خداوند در زمان مشکلات

زمانی که انسان به درد واقف می شود به این معناست که خداوند راه درمان را در اختیار او قرار داده است. مگر آن که خود انسان آن را نخواهد و از آن استفاده نکند. خداوند در قرآن کریم می فرماید: ای پیامبر! ندیدی کسانی را که ما خواستیم از زمین بلندشان کنیم و به آسمان برسانیم، لیکن آن ها خودشان به زمین چسبیدند!؟

باور های غلط

اکثر افراد معتقدند که باور های درستی دارند و حاضر به ترک آن ها نیستند. در حالی که تمامی این باور ها اشتباه است، که اگر درست بود تا کنون باید زندگی آن ها را متحول کرده و سر و سامان می داد. هر باوری که شما را از مسیر رشد و پیشرفت باز دارد یا شما را به سعادت نرساند، یقینا باور غلطی است و باید آن ها را دور بریزید!

خداوند در قرآن فرموده است: خداوند سرپرستی کسانی را که ایمان آورده اند به عهده گرفته است و آن ها را از ظلمت و تاریکی به نور خارج می کند. مگر افرادی که خودشان نخواهند! خداوند سرپرستی ایمان آورندگان را به عهده گرفته و در زمانی که درست است به آن جایگاه و چیزی که باید می رساند!

صبور بودن برای رسیدن به سعادت

هر چیزی زمانی دارد و حتی ثروتمند شدن نیز در زمان معین و خاصی اتفاق می افتد! وقتی که برای اتفاق افتادن چیزی  و رخدادی،  بازه زمانی خاصی باید بگذرد، به این معناست که انسان باید در این بازه زمانی به صفتی برسد، صفتی به نام صبر!

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

امام صادق (ع) می فرماید: اکثر مومنان دو صفت را کم دارند که یکی صبر است و دیگری راز داری! خداوند نیز خیلی از جایگاه خاص و آسمانی را برای کسانی که صبر پیشه کرده اند در نظر گرفته است. برای رسیدن به ثروت نیز صبر پیشه کنید اما در کنار صبور بودن باید برای رسیدن به هدف خود سعی و تلاش کنید.

صبر و تلاش لازمه رسیدن به هدف

برای رسیدن به ثروت و سعادت مهم ترین چیزی که باید داشته باشید صبور بودن است. اما نه به این معنا که فقط وقت را بگذرانید! باید تمام مراحل را طی کرده و اقدامات لازم را انجام دهید و به راهکار های ارائه شده عمل کنید و در زمان مقرر و معین به اهداف خود خواهید رسید!

مشاوران مجموعه آراد برندینگ همواره آماده راهنمایی شما عزیزان هستند. با مشاوران خود در ارتباط باشید و به توصیه های آن ها توجه کنید.

روایتی از قرآن کریم

قرآن می فرماید: در زمان پیامبر افرادی برای یاری ایشان آمدند، اما نه سلاحی داشتند و اسبی! پیامبر خدا نیز سلاح و اسبی نداشت که به آن ها بدهد و آن ها برگشتند و در راه برگشت اشک از چشمانشان سرازیر بود! به عبارت دیگر شما اگر برای یاری پیغمبر خدا نیز بروید باید حداقل هایی از اسب و سلاح داشته باشید!

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ