عامل اصلی شکست انسانها + فیلم

عامل اصلی شکست انسانها این است که جرائمی که از دید خداوند نهی شده اند را نمی شناسند و متاسفانه آن را مرتکب می شوند. باید بدانیم سرمنشا اصلی خیر و ثروت دنیا خداوند است و تمامی شکست ها به خواست او انجام می شود که البته به اعمال خود ما باز میگردد.

دلیل اصلی شکست مردم دنیا چیست؟

علت ناکامی بسیاری از مردم انجام دادن عملی است که در منطق خداوند جرم حساب می شود، اما از منظر و منطق افراد و جامعه جرم به حساب نمی آید.
مجموعه آراد برندینگ اعتقاد دارد، تقریبا در تمام دستورالعمل ها و روش های ثروتمند شدن موجود از طرف ثروتمندان دنیا، قوانین و دستورات الهی در نظر گرفته نشده است.
اگر شما امروز در اینترنت جرم های اقتصادی را جستجو کنید، می بینید که جرم های الهی در آن ذکر نشده و تمام جرم ها از منظر قوانین جامعه است.

علت ناکامی در پرورش افراد ثروتمند

در دنیای اقتصاد و تجارت کنونی جهان، قوانین و دستورات الهی نادیده گرفته می شود و جایگاهی ندارد؛ به همین دلیل است که اساتیدی که دوره های ثروتمند شدن تدریس می کنند، نمی توانند افراد ثروتمند پرورش دهند.
آن ها منشا اصلی ثروتمند شدن که خداوند می باشد را نشناختند.
متاسفانه به علت این که مدت زمان زیادی این معلمان و سخنوران ثروتمند شدن، نامی از خداوند و قوانین ایشان نبرده اند، الان اگر کسی بخواهد قوانین خداوند در راه ثروتمند شدن را نشر دهد، مخالفت های بسیار زیادی با او می شود.

عقل محدود بشر مانع از این می شود، منشا اصلی ثروتمند شدن که خداوند کریم است را بشناسد.
اگر ثروتمند شدن به قوانین الهی ربط نداشت؛ پس چرا دیگران که مدل تهی از قوانین خداوند را گفته بودند، ثروتمند نشدند؟
چرا ثروتمندان بزرگ دنیا در پرونده اعمالشان افرادی را ندارند که با تعلیم آن ها ثروتمند شده اند؟
یکی از ثروتمندترین افراد دنیا خیریه ای را برای درمان بیماری آنفولانزا تاسیس کرده است، اگر این فرد راه ثروتمند شدن واقعی را می دانست به افراد دیگر تعلیم می داد تا آن ها هم ثروتمند شده و خیریه های بسیار دیگری تاسیس می کردند.
بسیاری از ثروتمندان نمی توانند افراد پولدار دیگری را پرورش دهند؛ زیرا روش خیلی از آن ها برای ثروتمند شدن قابل پیاده سازی برای دیگران نیست.
خیلی از ثروتمندان کنونی در صورت بازگشت به گذشته یا اگر همین الان بخواهند از صفر شروع کنند، دیگر نمی توانند پولدار شوند.

علت پولدار شدن بسیاری از افراد ثروتمند امروزی

۱- برطرف کردن نیاز جامعه در یک مقطع زمانی.
آن ها در یک مقطع زمانی خاص یک نیاز جامعه را برطرف کرده اند و پولدار شده اند.
۲- استفاده از رانت اطلاعاتی، قوانین و یا حکومتی کشور خود.
مجموعه آراد برندینگ معتقد است که شما اگر می خواهید ثروتمند شوید باید قوانین و دستورات خداوند را در تجارت خود پیاده سازی کنید.
یعنی اعمال خود در تجارت را با قوانین الهی بسنجید و جرم شناسی کنید؛ نه با قوانین حاکم بر تجارت دنیا که تهی از جرم های الهی می باشد.
فقط بعضی از جرم های شناخته شده از منظر قانون و جامعه با جرم های الهی مطابقت دارد، اما متاسفانه تمام جرایم الهی از منظر جامعه و قانون جرم محسوب نمی شوند.

مجموعه آراد اعتقاد دارد که شما باید در مسیر ثروتمند شدن از جرم های مشترک بین جامعه و خداوند مانند دزدی و کلاهبرداری بپرهیزید؛ و هم از جرم های شناخته شده الهی دوری کرده و آن ها را انجام ندهید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
  1. سروش بهادری
    سروش بهادری گفته:

    کلاهبرداری و دزدی در قاموس هیچ ملتی نیست. اساس ایرانی بودن ما میگوید پندار گفتار کردار نیک و بندار را بر آن دو برتری میدهد و بدرستی انسان آموخته است که برای بزرگی و استواریش راهی بجز اخلاق به معنای فره َمنشی ندارد.

    پاسخ