📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

جدیدترین ترفندهای درآمدزایی میلیاردی

به میزان پولی که به صورت ماهیانه در حساب ما قرار می‌گیرد، درآمد گفته می‌شود. این میزان درآمد در بین اقشار مختلف جامعه با هم‌ متفاوت است.

ترفندهای درآمدزایی میلیاردیدهک های درآمدی در ایران

اگر جامعه را به چند دسته درآمدی تقسیم کنیم دسته اول قشر کارگری، دسته دوم کارمندها و کسبه، دسته سوم تولید کننده و کارخانه‌دار و دسته چهارم تاجرها هستند.

تامین نیروی انسانی

نیروی کارگری همیشه مورد آسیب‌های بسیاری قرار گرفته است چرا که سطح درآمد این قشر از مردم با سطح هزینه‌ها هیچ تناسبی با هم ندارد و هر اندازه تلاش می‌کنند؛ هماهنگی بین درآمد و هزینه‌ها به وجود نمی‌آید.

موانع شغلی

دسته دوم بازاریان و کارمندها هستند.

به صورت کلی این افراد درآمدی در حدود دو تا سه میلیون در ماه دارند و اگر جامعه با افزایش قیمتی روبرو شود این دسته از افراد هم مورد آسیب قرار می‌گیرند و در حال حاضر هزینه‌های پیش رو با درآمدهایی که این قشر از جامعه دارند هیچ تناسبی ندارد.

موانع شغلی

شاخص قیمت تولید کننده

در حالت سوم تولیدکنندگان و کارخانه‌دارن هستند که همیشه هزینه‌های ثابتی برای خود داشته‌اند که تامین و نگهداری تجهیزات، حقوق کارگرها، تامین و نگهداری دستگاه‌ها، هزینه‌های انبارداری و بازاریابی می‌باشد که در نهایت زمانی که مورد بحث قرار می‌گیرد؛ می‌بینیم که افزایش قیمت این دسته از مردم را هم مورد آسیب قرار می‌دهد. چرا که هزینه‌ها  ثابت بوده و روز به روز هم در حال افزایش است ولی درآمد آنها ثابت و یا در حال کاهش است.

فرصت های تجاری

دسته چهارم تجار هستند. کسانی که به واسطه آنها پول در بین مردم به حرکت در می‌آید.

آنها کسانی هستند که تولیدات کارخانه‌دارها را به جایی خارج از ایران و به کشورهای دیگر عرضه می‌کنند.

به واسطه این عرضه، نیروهای بسیاری در داخل ایران مشغول به کار شده و اجناس تولید شده با هزینه‌های ریالی به کشورهای دیگر فروخته شود و مبالغ دلاری و یورو در کشور تزریق می‌شود.

این افراد هیچ زمانی بابت درآمد، مورد آسیب قرار نمی‌گیرند چرا که روزربه‌ روز درآمد آنها در حال افزایش و سطح فروش آنها بالا می‌رود.

افرادی که می‌بایست در این زمینه شروع به کار کنند روز به روز در حال افزایش است. با بررسی که انجام دادیم متوجه شدیم که در بین تمامی اقشار جامعه فقط تجار هستند که هیچ آسیبی در راستای افزایش قیمت‌ها نداشتند و درآمد آنها در حال افزایش است.

فرصت های تجاری

اصول تجارت موفق

در این راستا، شرکت آرادبرندینگ با برنامه‌ریزی‌های کاملی که در این خصوص انجام داده توانسته است اقشار مختلف جامعه را در مسیر ورود به تجارت راهنمایی و در بازارهای بین المللی همراهی کند و گام به گام آموزش‌های لازم را در خصوص تجارت به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهد تا تمامی افراد بتوانند از کسب و کار خود دست کشیده و به عرصه تجارت وارد شوند.

فقط کافی است با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن در مسیر ورود به عرصه تجارت گام بردارید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.5 پاسخ
 1. Avatar
  رحمان یوسفی گفته:

  من یه کارگر روز مزدم و هر روز با استرس از خواب بیدار میشم و با خودم میگم یعنی امروز چی میخواد بشه؟ چی میخواد گرون بشه؟ پولم میرسه تا سرکارم برم و برگردم؟

  پاسخ
 2. Avatar
  ف. ر گفته:

  من هم کارمندم و هرچی کار میکنم با این قیمتها که هر روز بالا تر میره واقعا دیگه کم آوردم. چطور میتونم یه کار جدید راه بندازم؟ مگه کار جدید راه انداختن پول نمیخواد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی آراد برندینگ
   پشتیبانی آراد برندینگ گفته:

   سلام دوست عزیز. شما میتوانید وارد صفحه (درباره ما) شوید و با گروه مشاورین تجاری آرادبرندینگ تماس بگیرید. کارشناسان ما به شما کمک میکنند تا مسیر خود را بیابید.

   پاسخ