🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

اهمیت اخلاق خوب در تجارت + فیلم

تجارت نیاز به مهارت ها و تکنیک های گوناگونی دارد. با رعایت این نکات می توانید اعتماد مشتریان را راحت تر به دست آورید و به عنوان یک تاجر پاک دست مشهور شوید. از جمله این تکنیک ها، رعایت موارد اخلاقی در تجارت است.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

اخلاق در تجارت

یکی از مهم ترین مواردی که یک تاجر باید رعایت و تأثیر زیادی در موفقیت او دارد، رعایت صداقت است. در وهله اول یک تاجر باید با خودش صادق باشد و بتواند خودش را به درستی بشناسد.

وفای به عهد و خوش قولی، عامل دیگری است که هر انسانی از آن استقبال می کند. خوش قولی و وفای به عهد در دیگر کشورها، اهمیت بیشتری دارد و افراد خوش قول در دنیا، جایگاه ویژه ای دارند که آن ها را برند می کند.

متأسفانه امروزه سود و ثروت های بیشتر باعث شده است تا برخی از تاجران بد قولی هایی انجام بدهند و نام تجارت و تاجر را خراب کنند.

 در تجارت گاهی نیاز است که شما وعده هایی بدهید. مانند اینکه زمان تحویل بار را به مشتری اعلام کنید؛ چنانچه عددی که اعلام می کنید واقعا قصد شما باشد که در همان موعد تحویل دهید، مشکلی ندارد.
اما اگر بدانید که در این زمان نمی توانید بار را به مشتری تحویل دهید و برای حفظ مشتری زمان کمتری بگویید، خطا و اشتباه بزرگی مرتکب شده اید. البته گاهی ممکن است شما در زمانی که اعلام کرده اید کار مورد نظر را انجام دهید، به سبب برخی مسائل و مشکلات پیش بینی نشده نتوانید به وعده خود عمل کنید. در این صورت شما مقصر نبوده اید؛ چرا که از این دست مشکلات برای هرکسی ممکن است پیش بیاید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.3 پاسخ