اهمیت تبلیغات در کسب و کار + فیلم

یکی از مهم ترین نکاتی که برای موفقیت در تجارت و فعالیت اقتصادی باید به آن توجه داشت و اطلاعات کافی درباره آن به دست آورد، شیوه مدیریت است. اگر مدیریت در زمینه های مختلف به خوبی انجام نگیرد، نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد. اکثر مردم با شیوه های مدیریت آشنایی ندارند، به خصوص در زمینه خرج کردن سرمایه ها و پول هایی که در اختیارشان قرار دارد.
مجموعه آراد برندینگ تجربیات گران بهای خود را که برای به دست آوردن آن ها هزینه های زیادی کرده است، به رایگان در اختیار شما تاجران و فعالان اقتصادی قرار می دهد تا شما نیز بتوانید یک مجموعه بزرگ را به خوبی اداره کنید و بهترین نتیجه های ممکن را به دست آورید.

مدیریت مالی چیست؟

بسیاری از ما هیچ وقت نیاموخته ایم که سرمایه های خود را چگونه خرج کنیم. ضررها و شکست هایی که در فعالیت های اقتصادی تجربه می کنیم، غالبا ناشی از همین عدم مدیریت مالی است. هر شخصی که قصد دارد تا فعالیت اقتصادی را شروع کند، قبل از آن باید یاد بگیرد که چطور سرمایه و پول خود را مدیریت کند تا در نهایت بهترین نتیجه را بگیرد.

مدیریت مالی، به صورت کلی یعنی یاد بگیریم سرمایه های خود را چطور هزینه کنیم تا در نهایت بیشتر از آن را به دست آوریم. حدود ۸۰% مردم کشور ما در زمینه مدیریت سرمایه ها و پول هایی که در اختیارشان قرار دارد، آگاهی کافی ندارند و در نتیجه با شکست مواجه می شوند. متأسفانه مردم عادت کرده اند که فقط یک محصول را خریداری کنند و هرگز باور ندارند که پول، پول می آورد؛ به همین دلیل هیچگاه در مورد خرج کردن پول خود، آن طور که باید، فکر نمی کنند.
همه افراد باید نحوه درست سرمایه گذاری کردن را یاد بگیرند، به خصوص تاجران که برای سود کار می کنند. در سرمایه گذاری باید دقت کنید که پول و سرمایه خود را در اختیار بانک ها یا جایی مانند بورس قرار ندهید؛ چرا که وقتی پول از دست شما خارج شد، دیگر تصمیم گیری و سود و زیان آن هم از دست شما خارج می شود. سعی کنید خودتان نحوه کار کردن با پولتان را یاد بگیرید و از آن پول بسازید. هر زمان هم نیاز بود تا پولی را خرج کنید، خرج کنید و نگه ندارید. نگه داری سرمایه و انباشته کردن آن، هیچ سودی برای شما ندارد. همه ما روزی به این دنیا آمده ایم و روزی هم خواهیم رفت و این پول ها اگر امروز که هستیم برای ما و اطرافیانمان آرامش و راحتی به ارمغان نیاورد، در واقع هیچ چیز به دست نیاورده ایم.
در بحث های مدیریت مالی باید به این اصل توجه داشت که برای خرج کردن باید از سودی که به دست می آوریم استفاده کنیم و اصل پول را همیشه باید حفظ کنیم. بنابراین مدیریت مالی یعنی آگاهی از چگونگی سرمایه گذاری برای پول ساختن از پول و در نهایت فراهم کردن راحتی و رفاه برای خودمان و اطرافیانمان با استفاده از سودی که دست آورده ایم.

برنامه ریزی برای کسب و کار

برنامه ای که در ادامه بیان می شود، یک برنامه ریزی کلی است که برای همه جواب می دهد و بسیاری از تاجران و فعالان اقتصادی را از برخی مشاوره های خصوصی، بی نیاز می کند. با توجه به تعداد بالای مشتریان آراد برندینگ، فرصت جلسات خصوصی با تمام مشتریان برای مشاوران وجود ندارد، بنابراین به خوبی این بحث را بیاموزید و از فرصت به دست آمده بهترین بهره را ببرید.

اهمیت تبلیغات

در زمینه تجارت، اولین و مهم ترین بخشی که وجود دارد و باید در مورد آن به خوبی سرمایه گذاری کرد، تبلیغات است.
کسب سود برای یک تاجر از زمانی شروع می شود که بتواند محصولش را به فروش برساند. شروع فروش محصول نیز از زمانی است که تاجر، مشتری خود را برای خرید محصولش، متقاعد کرده باشد. این اعتماد سازی و متقاعد کردن در پی برخی از رفتارها و کارهایی که در قبال مشتری خود انجام می دهد به وجود می آید؛ مانند ارائه برخی تصاویر و فیلم ها، سابقه کار و … . به طور خلاصه با برندینگ حرفه ای می تواند مشتریان را نسبت به خودش مطمئن کند.
تمام مراحلی که بیان شد، بعد از آن است که یک مشتری، شما را پیدا کرده باشد. شما باید بدانید که مشتری همیشه وجود دارد و تنها کاری که باید بکنید این است که دیده شوید. شما به عنوان یک تاجر باید کاری کنید که مشتری به راحتی بتواند شما را پیدا کند. اهمیت و ارزش تبلیغات در اینجا معلوم می شود. اگر تبلیغات به صورت اصولی و صحیح صورت نگیرد، هرگز مشتری نخواهید داشت. بنابراین هرگز به سودی هم به دست نخواهید آورد.
برای بهتر و بیشتر دیده شدن، باید بر روی تبلیغات سرمایه گذاری کرد. افرادی که تبلیغ بیشتری می کنند، مشتری بیشتری دارند و سود بیشتری کسب می کنند.

در زمینه تبلیغات و برندسازی اینترنتی، تعداد محتواها و کلیدواژه هایی که جایگاه می گیرند، حرف اول را می زنند. سایت شما هر مقدار محتوا و کلیدواژه های مناسب بیشتری داشته باشد، جایگاه بهتری در صفحه اول گوگل خواهد داشت و در نتیجه بهتر دیده خواهد شد.

در گذشته شاید نظر کارشناسان بر این بود که مشتریان تا سه صفحه اول گوگل را بررسی می کنند و اگر سایتی در این محدوده باشد مناسب است؛ اما امروزه نظر آراد برندینگ بر این است که اگر می خواهید مشتری داشته باشید، علاوه بر اینکه سایت شما باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، باید جزو سه سایت اول نیز باشد. یعنی امروز، تنها در صفحه اول گوگل بودن کافی نیست.
با تولید محتوا و تبلیغات می توان مشتری های بیشتری جذب کرد. مرحله اول برای شما باید جذب مشتری باشد. اعتمادسازی در مرحله بعدی قرار دارد. بعد از جذب مشتری، براساس نحوه ارتباط و تعاملی که با مشتری خواهید داشت، مشتری تصمیم خواهد گرفت که از شما خرید کند.

ارتباط با مشتری

گام بعدی برای کسانی که باور کرده اند در اینترنت مشتری وجود دارد، آشنایی با شیوه های ارتباط با مشتری است. اما افرادی که هنوز به این باور نرسیده اند، تمام تمرکز خود را بر روی تبلیغات بگذارند تا به این باور برسند.
هر تاجری که تکنیک های ارتباط با مشتری را به خوبی آموخته باشد و بر روی آن ها سرمایه گذاری کرده باشد، می تواند با تمام مشتری هایی که به او مراجعه می کنند، معامله انجام دهد و سود به دست آورد. در این مرحله است که مشتری به شما اعتماد می کند و بر اساس رفتار شما تصمیم می گیرد که از شما خرید کند.
در زمینه ارتباط با مشتری، هیچ فردی نباید خود را بی نیاز از فراگیری بداند. با توجه به رشد و گسترش تکنولوژی، رفتارهای مشتری ها نیز تغییر می کند و شما به عنوان یک تاجری که قصد دارید به سود برسید، باید همواره در حال یادگیری روش های به روز ارتباط و اعتمادسازی باشید.

پیگیری مشتری

گام بسیار مهم دیگری که سهم زیادی در شکل گرفتن معاملات و فروش محصولات دارد، پیگیری مشتری است. با اینکه مشاوران آراد برندینگ بر این مسئله تأکید بسیاری می کنند، اما بسیاری از تاجران به این نکته توجه کافی ندارند. علت بی توجهی به این مرحله، سختی هایی است که در آن وجود دارد، اما آراد برندینگ راهکارهایی برای راحت تر شدن پیگیری مشتری ها دارد.

ارائه فاکتور

اگر فاکتور زدن برای محصولی که قصد فروش آن را دارید به صورت حرفه ای و دقیق انجام نشود، مشتری اعتماد اولیه خود را به شما از دست می دهد و ممکن است از خرید خود پشیمان شود و یا آخرین مرتبه ای باشد که از شما خرید می کند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 پاسخ
 1. شهربانودانایی فر
  شهربانودانایی فر گفته:

  متشکرم ولی درزمینه ی تبلیغات اگرپول کافی نداشته

  باشیم تادیده شویم باید چه کنیم؟

  لطفا راهنمایی کنین؟

  پاسخ