🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

تاثیر نبود قیام در جامعه + فیلم

یکی از تأثیر گذارترین حربه هایی که جبهه باطل در طول تاریخ از آن بهره گرفته است، استفاده از پول و طلا بوده است. زورگویان و ظالمان در طول تاریخ با استفاده از طلا و ثروت، یاران حق را از راه، منحرف کردند و دهان آن را دوختند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
برخی مزایای ثروت

گرچه اگر ثروت دست نااهل آن برسد، قطعا او را به نابودی خواهد کشاند، اما اگر افرادی که عقل معاش و زندگی دارند و خودشان را به این مظاهر دنیا نمی بازند به ثروت دست پیدا کنند، ثابت قدم تر خواهند شد. اینگونه افراد از ثروتی که به دست می آورند در راه حق استفاده می کنند و دیگر با وعده های مادی و مالی، فریفته نخواهند شد.

 اگر وضع اقتصادی عموم جامعه بهبود پیدا کند، بسیاری از انحرافاتی که امروز در جامعه دیده می شود، از بین خواهد رفت. البته اعتقادات مذهبی کمک زیادی می کند اما گاهی فشارهای اقتصادی به حدی زیاد می شود که عموم جامعه با این سطح از اعتقادات، تاب تحمل آن را ندارد و به منجلاب فساد کشیده می شود.
قیام اقتصادی

مجموعه آراد برندینگ با انتخاب قیام اقتصادی تلاش کرده است تا حداقل افرادی که عضو این مجموعه هستند را از فتنه هایی که به سبب فقر گریبان مردم را می گیرد، دور کند.

البته همین افراد اگر فعالیت های خود را گسترش دهند و با صادرات کالا، برای کشور خودشان ارزآوری داشته باشد، دیر نخواهد بود که تمام مردم ایران از خطر فقر در امان بمانند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ
  1. Avatar
    ناصر شهروش گفته:

    درود بی پایان خدمت عزیزان، اگر عشق به ایران و هموطنان جاری در دل مسولان باشه تمام این گفته های زیبای شما عملی خواهد شد. به امید روزی که حال و هوای دل مسولان مثل شما عزیزان باشه. به خانواده عزیز خودم آراد بردین افتخار میکنم.

    پاسخ