استقرار تیم تولید محتوا برای توسعه و گسترش ساختار محتوا در شعبه قائمشهر

نظر به اینکه آراد برندینگ دارای شعب مختلف در سراسر ایران است، اخیرا نیز به منظور گسترش ساختار خود در شهر قائمشهر اقدام به تأسیس شعبه ای دیگر از این مجموعه در این شهر نموده است.

با آگاهی از اهمیت و تاثیر فن تولید محتوا در عرصه‌ی تجارت امروز جهان، آراد برندینگ در این میان به پرورش تیم جوان تولید محتوای خود پرداخته است.

آراد برندینگ که با هدف توسعه و ترویج تجارت، شروع به کار کرده، دارای واحدهای گوناگون و متفاوتی است که یکی از مهم ترین این واحدها تیم تولید محتواست.

شایان ذکر است که دفتر قائمشهر که به تازگی شروع به کار کرده، محل اسکان بخشی از نیروهای متخصص و توانمند تیم تولید محتوا می‌باشد.

گفتنی است که در حال حاضر این تیم، در حال کسب تجربه و گذراندن آموزش‌های کاربردی برای شروع به کار است.

در این میان‌، مهندس رسول نیا که مدیریت این بخش را برعهده دارد به عنوان استاد، رسالت آموزش را برعهده گرفته‌ و در حال پرورش نیروهای متخصص است.

آنچه بسیار حائز اهمیت است و سبب تمایز مجموعه‌ی آراد برندینگ از دیگر مجموعه‌ها شده، آموزش اصولی و حرفه‌ای نیروهای این مجموعه است.

گفتنی است که نیروهای تولید محتوای این مجموعه پس از  گذراندن دوره‌های کاربردی محتوا نویسی، به صورت رسمی در این شرکت خوش نام شروع به کار می نمایند.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ