🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

بهترین کسب و کار + فیلم

امروزه فرصت های فریبنده سرمایه گذاری زیادی تبلیغ می شوند که با ادعای سودهای کلان، اقدام به جذب سرمایه می کنند. آنچه در این تبلیغات بیان می شود، میزان سودهایی است که به ظاهر فریبنده هستند. اما هرگز گفته نمی شود که برای رسیدن به چنین سودی، به چه میزان سرمایه اولیه نیاز است. زمانی که وارد این مجموعه ها می شوید، به تقلبی بودن آن ها پی می برید و خواهید فهمید که هرگز سود زیادی در کار نبوده است.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
راهکارهای تشخیص ثروت سازهای واقعی

برای اینکه از درستی و صدق ادعاهای مطرح شده در مورد سودهای کلان مطمئن شوید، باید چند سؤال از کسی که ادعای ثروتمند کردن شما را دارد بپرسید. اول اینکه با چه مسیری می خواهد شما را ثروتمند کند؟ دومین سؤال این است که آیا خودش ثروتمند است؟ و سؤال سوم اینکه آیا کسی با این مسیر به ثروت رسیده است؟
این سؤالات و نکات، بسیار مهم هستند و اگر مطرح نشوند و مورد بررسی قرار نگیرند، به راحتی سرمایه های خود را از دست خواهید داد و در این مورد هیچ کس غیر از خودتان را نباید مقصر بدانید.

تضمین موفقیت

سؤال مهم دیگری که وجود دارد این است که از کجا معلوم من نیز در این مسیر موفق شوم؟ درست است که افرادی در این عرصه موفق شدند اما اینکه من نیز بتوانم موفقیت به دست آورم را چه چیزی تضمین می کند؟

پاسخ به این سؤال و خیلی از سؤال های دیگر به خود شما بستگی دارد. امروزه آموزش های مجازی زیادی در فضای مجازی و اینترنت برای راه اندازی کسب و کارهای مختلف وجود دارد. شما به عنوان کسی که قصد فعالیت در زمینه تولید یا تجارت را دارد، باید از قبل تمام جوانب را بسنجید. اولا این آموزش و مطلب چه میزان فروش داشته است و از بین افرادی که این آموزش را تهیه کرده اند، چند درصد موفقیت به دست آورده اند. اگر موفقیت این روش حتمی است، آیا شما به فروش محصول خود فکر کرده اید؟ چه کسی قرار است این محصول را از شما خریداری کند؟ آیا رقیبی دارید؟
تمام این سؤال ها و بسیاری موارد دیگر باید مورد بررسی قرار بگیرند تا بتوانید میزان موفقیت خود را بسنجید و در نهایت تصمیم درستی اتخاذ کنید.

معیار انتخاب محصول برای تولید

بسیاری از افراد زمانی که قصد انتخاب یک محصول برای تولید را دارند، دو معیار در ذهنشان بسیار مهم جلوه می کند. اول اینکه وقت زیادی از من نگیرد و دوم اینکه سود خوب و زیادی داشته باشد. این دو معیار اگر محقق شوند بسیار خوب و ایده آل است اما توقع زیادی است.

البته می توان تا حدی این دو معیار را در برخی از محصولات پیدا کرد. محصولاتی که رقابت در آن ها کم است، تا حد زیادی توقعات را برآورده می کنند؛ یعنی علاوه بر وقت کمی که نیاز دارند، حاشیه سود مناسبی نیز دارند.
نکته بسیار مهم در مورد انتخاب مشاغل و محصولاتی که رقبای کمی در آن ها وجود دارد، این است که حتما موردی را انتخاب کنیم که همه افراد توانایی وارد شدن در آن را نداشته باشند. اگر کسب و کاری را انتخاب کنیم که امروز رقبای کمی در آن ها وجود دارند، با وقت کم، سود زیاد به دست خواهیم آورد؛ اما این سود زیاد به همراه وقت کم، تا زمانی ادامه خواهد داشت که همچنان رقیبی نداشته باشید. پس اگر کسب و کاری انتخاب کنید که افراد زیادی توانایی ورود به آن را داشته باشند، بعد از مدتی شکست خواهید خورد؛ چرا که قطعا این افراد وارد می شوند.
بنابراین در انتخاب کسب و کار، اگر می خواهیم با وقت کم، حاشیه سود زیادی داشته باشیم، اولا باید کسب و کاری باشد که شناخته شده نباشد و دوما باید کسب و کاری باشد که هرکسی به راحتی نتواند وارد آن شود.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ