سخنی با صادر کنندگان و دعوت به همکاری برای توسعه صادرات

🔸 شما امروز دارید بعنوان یک تاجر ویدئو من را نگاه می کنید، بعنوان کسی که در ایران مسئولیت تجارت و صادرات برعهده شماست و امروز ما بعنوان بزرگترین مجموعه صادراتی ایران داریم با شما صحبت می کنیم. با بیش از 520 نفر نیروی ثابت و حقوق بگیر و بیش از 18500 نفر نیروی دورکار و ساعتی، این ظرفیتی است که امروز آراد دارد. چند هزار نفری که در کل ایران دارند با ما کار می کنند یا شما بعنوان یک تاجر که در کشور های دیگر درحال فعالیت هستید دارید حرف ما را می شنوید، امیدوارم که بتوانیم با هم و برای اینکه بتوانیم کشورمان را به سمت رشد و توسعه حرکت بدهیم کاری انجام دهیم.

🔸 تلاش ما این است که صادرات را در ایران توسعه بدهیم، 16 سال است که داریم این کار را انجام می دهیم و طی این 16 سال چند هزار نفر با ما کار کرده اند و امروز ما ظرفیت ها و امکانات زیادی از صادرات را داریم و می توانیم در توسعه این کار کنیم. شما هم به عنوان کسانی که در این بازار صاحب تجربه و صاحب برند هستید، کسانی که در کشورهای مختلف فعالیت های مختلفی انجام داده اید، امروز می توانید به ما و به کشور خودتان کمک کنید تا بازارهای دنیا بر روی ایران باز شود. فرصت هایی فراهم کنید که به اشتغال و درآمد برسند. و کاری کنیم که در آمد های این کشور از طریق صادرات کالاهای غیر نفتی افزایش پیدا کند. قطعاً شما بعنوان یک تاجر در کشورهای مختلف امروز یا دفتر، یا تجربه دارید، یا اطلاعات دارید.

از شما می خواهیم که بیایید اطلاعات خودتان را با ما درمیان بگذارید، و به ما کمک کنید تا بتوانیم صادرات را در ایران توسعه بدهیم، بیایید به ما کمک کنید تا بتوانیم فضایی برای توسعه کسب و کار در ایران فراهم کنیم.

🔸 اگر تریبونی می خواهید تا صحبت کنید این در اختیار شما است. اگر فضایی می خواهید تا دانسته های خودتان را به دیگران انتقال و انتشار بدهید ما در خدمت شما هستیم. اگر امکان این را دارید که با فضا و امکاناتی که ما برای مشتریان مان در کشورهای دیگر داریم شما ارتباط بزنید و شما رایزن ما بشوید و دو طرفه هم شما و هم مجموعه آراد و هم کسانی که دارند با آراد کار می کنند سود کنند، ما با شما همراه هستیم.

🔸 امروز روی حرف من بعنوان معاونت اجرایی بازرگانی و صادرات در آراد برندینگ با شما تاجر و صادر کننده است، که سالها زحمت کشیدید و امروز داریم تمام ثمره کار شما را در ایران می بینیم. کالاهایی که صادر می شود، فرصت های تجاری که فراهم شده و اشتغال ها و کارهایی که ایجاد شده. پس بیایید کمک کنید تا این کار را بزرگتر کنیم. و افراد بیشتری به شغل برسند و افراد بیشتری به کار و در آمد و زندگی برسند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ