مراقب شهرت برند خودت باش + صوتی

🔸 امروز می خواهم خیلی کوتاه سه ابزار راحت را به شما معرفی کنم که با آنها می توانید مراقب شهرت برند خودتان باشید و هیچ هزینه ای هم برای شما ندارد:

دکتر اطلاقی
ابزار مراقبت از شهرت برند
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

🔻 Google Alert – google.com/alerts
🔸 می توانید درون آن تعیین کنید هر زمان به صورت روزانه کسی اسمی از شما یا برند شما آورد به شما اطلاع بدهد ببینید مردم راجع به شما چه می گویند در سطح اینترنت، اما آیا این اصلاً مهم هست یا نه؟ بله قطعاً چون وقتی یکی راجع به شما بدی می گوید باید ببینید چه گفته و اگر مشکلی وجود داشته مشکل را حل کنید پس با این می توانید متوجه شوید که چه کسی راجع به شما و برند شما چه گفته؟

🔻 Socialmention.com
🔸 دقیقاً مثل Google Alerts عمل می کند اما روی شبکه های اجتماعی و باز هم با آن می توانید ببینید چه کسی راجع به شما چه گفته؟ اینجا هم به طور روزانه از آنها اطلاعات و ایمیل می گیرید و خوبی آن هم این است که می توانید رقیبان خودتان را هم به همین راحتی نظارت کنید و ببینید در مورد آنها چه می گویند که این خاصیت آن خیلی ابزار قدرتمندی از آن ساخته

🔻 Image Reader – Imagereader.com
🔸 با این ابزار می توانید یک عکس را بارگزاری کنید، طبق آن هر سایتی که از عکس شما استفاده کرد را حتی بدون آوردن اسم شما جستجو کنید و از آن اطلاعات دریافت کنید هرکسی بدون اجازه شما از عکس شما استفاده کند سریع شما خواهید فهمید.

مراقب شهرت برند خودتان باشید

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ