🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

افراد موفق در آرادبرندینگ + فیلم

افراد موفق در آرادبرندینگ یعنی کسانی که مطابق با برنامه ها و استراتژی های مجموعه پیش رفته و به هدفی که به خاطرش وارد مجموعه شده اند رسیده باشند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
آرادی های موفق

در سایت های مجموعه آراد بخشی به اسم ” آرادی های موفق ” وجود دارد که در آن قسمت، تجاری که توانسته اند توسط آراد در تجارت موفق شوند، درباره موفقیت شان به صورت فایل صوتی یا تصویری یا نوشتاری توضیح می دهند.

آرادی های موفق چه کسانی هستند؟

آرادی های موفق کسانی هستند که سال ها دارند با مجموعه آراد کار می کنند و به هدف شان ( درآمد زیاد ) رسیده اند؛ یعنی توانسته اند به هدفی که به خاطر آن وارد آراد شده اند، برسند.
مثلا فردی هدفش این بوده که ماهی ده میلیون درآمد داشته باشد و به خاطر این هدف وارد آراد شده است و الان به هدفش رسیده؛ دیگری هدفش تاسیس کارخانه و خط تولید بوده و به خاطر رسیدن به این هدف وارد آراد برندینگ شده است و الان توانسته کارخانه اش را تاسیس کند.
این درآمد زیاد در افراد مختلف به خاطر ظرفیت ها و تلاش هایشان متفاوت است؛ برای یک فرد درآمد ماهیانه دو میلیون تومان بسیار درآمد عالی است و برای فرد دیگری ماهی بیست میلیون درآمد خوب است، برای کارخانه دار درآمد ماهی دویست میلیون تومان خوب است.

افرادی که از تمام ظرفیت و پتانسیل خود برای به دست آوردن پول استفاده کنند و شبانه روز زحمت بکشند و تلاش کنند، درآمدشان نسبت به دیگران بیشتر است.
بنابراین موفقیت نسبی است و باید گذشته فرد با زمان حالش مقایسه شود و بعد گفت آیا این فرد موفق بوده است یا خیر؟
دانش آموزی که همیشه مردود می شده امسال که با معدل چهارده قبول شده است، به موفقیت رسیده و باید تشویقش کرد؛ اما دانش آموزی که معدلش نوزده بوده و امسال هیجده شده، شکست خورده است.

سوال از درآمد ممنوع

سوال از درآمد افراد ممنوع؛ کسی که از درآمد دیگران سوال می پرسد، نشان می دهد عقلش کامل رشد نکرده و معنای موفقیت را نمی داند، این فرد مناسب تجارت نیست.

خوشحالی اساتید آراد از موفقیت تجار

هر تاجری که عضو مجموعه آراد برندینگ باشد و به موفقیت رسیده باشد؛ اساتید و مشاوران آراد بابت این موفقیت خوشحال هستند؛ چون گذشته آن تاجر را می دانند و امروزش هم که به موفقیت رسیده می دانند.

راه های دسترسی به آرادی های موفق چیست؟

چرا مجموعه آراد آدرس سایت و شماره تماس آرادی های موفق را در اختیار دیگران قرار نمی دهد؟
روزانه بین بیست تا پنجاه هزار نفر با مجموعه آراد آشنا می شوند، اگر مدیران ارشد آراد برندینگ بخواهند شماره تماس آرادی های موفق را به این بیست هزار نفر بدهند، باعث می شود وقت آرادی ها گرفته شود و نتوانند به تجارت شان برسند.

آرادی موفق یعنی کسی که بسیار فعال است و تمرکزش بر روی کارش هست؛ اگر آراد شماره تماس این افراد را در اختیار عموم بگذارد باعث از بین رفتن تمرکز اعضای موفق مجموعه خودش شده است.

بنابراین خود مجموعه آراد آدرس سایت و شماره تماس اعضای موفقش را به کسی نمی دهد، اما تعدادی صوت و فیلم از آرادی های موفق بر روی سایت هایش قرار می دهد تا انگیزه ای باشد برای کسانی که تازه می خواهد عضو مجموعه آراد بشوند.

سخن آخر

اگر شما برای پیوستن به مجموعه آراد مردد هستید، می توانید فیلم ها و صوت های آرادی های موفق را از سایت آراد برندینگ تماشا کنید و بعد برای ورود به مجموعه آراد تصمیم نهایی را بگیرید؛ یقینا از ورود به مجموعه آراد پشیمان نمی شوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ