🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

چرخه موفقیت در آرادبرندینگ + فیلم

معرفی اجمالی آراد برندینگ

آراد برندینگ از سال ۱۳۸۵ در مشهد تاسیس شد و توانسته تا به امروز چند هزار تاجر موفق را تحویل جامعه دهد.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

آراد در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می کند و محصول مشخصی برای تجارت ندارد؛ انتخاب محصول با تاجر است، فقط آراد برندینگ زیرساخت های تجارت مثل روش جذب مشتری، روش ارتباط با مشتری، روش دریافت پول از مشتری، روش موفقیت در تجارت را برای تاجر فراهم می کند تا او بتواند در کمترین زمان ممکن در تجارتش به موفقیت برسد.

کارمندان ضرر دیدگان تورم

در کشور ما که اقتصاد تورمی در آن حاکم است، و درصد تورم سال به سال بیشتر می شود، تنها کسانی ضرر می کنند که حقوق شان ثابت است و درصد افزایش آن زیر نرخ تورم است.

کارمندان و کارگران بیشترین کسانی هستند که در اقتصاد تورمی ضرر می کنند، چون دارای حقوق ثابتی هستند و رشد درصد حقوق شان هر سال کمتر از در صد تورم آن سال است؛ مثلا سال ۱۳۹۸ دولت حقوق کارمندان را ۱۸% نسبت به سال ۱۳۹۷ افزایش داد؛ اما آیا نرخ تورم هم ۱۸% است؟! مسلما نرخ تورم دو برابر و بلکه بیشتر از ۱۸% در آن سال بود.

 آیا تجار از تورم ضرر می کنند؟

تجار همیشه مساوی با تورم پیش می روند یا جلوتر از تورم حرکت می کنند.

زمانی که اجناس گران می شوند، تجار کالا را با همان قیمت گران می خرند و با درصدی بیشتر می فروشند؛ یعنی تجار گران می خرند و گران هم می فروشند؛ لذا هیچ وقت از تورم ضرر نمی کنند.

گرانی و تورم، ممکن است بر تعداد مشتریان تجار تاثیر بگذارد نه بر اصل تجارتشان؛ یعنی اگر قبل از گرانی تاجری روزانه صد مشتری داشت، ممکن است بعد از گرانی هشتاد مشتری داشته باشد.

چرخه موفقیت

چرخه موفقیت چهار مرحله دارد

۱- اعتقاد و باور.

۲- توانمندی.

۳- اقدام و عمل.

۴- نتیجه کار.

اعتقاد و باور

اگر شما به موفقیت تان باور نداشته باشید، نمی توانید موفق شوید.

اولین مرحله برای موفقیت، باور به موفقیت است.

مرحله دوم توانمندی شما است.

مجموعه آراد برای انتخاب محصول همیشه به تجار تازه کار توصیه می کند که توانمندی هایشان را بررسی کنند و بر اساس توانی که دارند محصول را انتخاب کنند.

معنای توانمندی در انتخاب محصول چیست؟ منظور از توانمندی ” سرمایه اجتماعی ” است.

سرمایه اجتماعی پول نیست؛ سرمایه اجتماعی شهر محل سکونت شما، دوستان و آشنایان شما، روابط عمومی شما است.

برای مثال فردی اهل شمال هست و اکثر همشهریانش برنجکار هستند و این فرد می خواهد وارد تجارت برنج شود، شهر محل سکونتش سرمایه اجتماعی او است چون برنج در آن شهر به وفور یافت می شود.

اقدام و عمل

محصولی که برای تجارت به ذهن همه می رسد، ( مثل تجارت زعفران ) آن محصول برای شروع تجارت تاجر تازه کار گزینه مناسبی نیست؛ چون باید هزینه بیشتری کند تا به عنوان تاجر آن محصول شناخته شود.

تاجر تازه کار باید به دنبال تجارت محصولی باشد که کمتر کسی به آن فکر کرده و انسانها آن را نمی شناسند و اسم آن محصول را نشنیده اند؛ در چنین محصولاتی رقابت کمتر است، هزینه های برندسازی کمتری باید پرداخت شود و درصد موفقیت بسیار زیاد است.

مجموعه آراد به تجار تازه کار توصیه می کند در ابتدا تجارت تبلیغ کنید تا مشتری جذب شود و وقتی مشتری سفارش خرید داد، شما با تامین کننده ارتباط بگیرید و کالا را بدون سود به مشتری تحویل دهید؛ فایده این کار ” اعتمادسازی ” و ” برندسازی ” است؛ اعتمادسازی چیزی فراتر از دریافت پول است که کمتر کسی آن را درک می کند.

 نتیجه کار

فرقی که تجارت با سایر مشاغل دارد این است که حقوق کارمندان و کارگران ماهانه حساب می شود اما حقوق تجار سالانه محاسبه می شود؛ یعنی تاجر باید در پایان هر سال سود و ضررش را محاسبه کند نه در پایان ماه.

اغلب تجار وقتی پایان سال سود کل تجارت شان در یک سال را بررسی می کنند، می بینند از یک پزشک متخصص یا یک فوتبالیسیت بیشتر پول به دست آورده اند، فقط تجار چراغ خاموش حرکت کرده اند و کسی از درآمدشان خبر ندارد.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ