سخنرانی ریاست محترم شرکت آراد برندینگ در دفتر شهرداری قم با مشاوران تجاری

آراد برندینگ با افسران اقتصادی مسلمان هم پیمان و هم عهد شده است.

اتاق جلسات دفترشرکت آرادبرندینگ شعبه میدان شهرداری قم، محل برگزاری نشست کاری ریاست محترم شرکت و جمعی از مدیران و مشاوران فروش آراد بود. که در طی آن، این مقام عالی طی سخنانی مطالب مهمی از سیاستها و اهداف شرکت و چگونگی طی طریق آن برای رسیدن به اهدافش و وظیفه پرسنل در قبال آن را بیان فرمودند.
ایشان با تاکید بر لزوم شناخت و درک شرایط کنونی حاکم برکشور و جهان و ضرورت درک وظیفه آحاد بشر، خاطرنشان کردند:
درک ما از اقتضای شرایط زمان حاضر، این مهم و واقعیت است که وظیفه ما در قبال خالق عالم و رسالت مهم ما پرداختن علمی و عملی به مقوله مهم اقتصاد، اشتغال و به کارگیری نیروهای جوان و مستعد جویای کار است. تا از این راستا بتوانیم خدمتی ارزنده به دین اسلام بکنیم و به فضل خداوند و درصورت موفقیت بازتاب نتایج این حرکت، خارج از فهم و درک بشرخواهد بود.
لازم است در هر مقطعی از زمان، احدی از آحاد بشریت جایگاه و رسالتی را که عهده دار است را درک کند که در آن صورت در طریق حقیقی و فطری خلقت انسان قرار خواهیم گرفت.

اتفاقی که در مسیرحرکت ما بطرف سر منزل مقصود می افتد این است که، جوانی به واسطه استخدام و رهایی از معضل بیکاری، امکان ازدواج و تشکیل خانواده را پیدا می کند، در نتیجه مسئله ی فرزندآوری و تولید مثل تحقق پیدا می کند و هدف غایی و نهایی ما که رشد نسل و جمعیت شیعیان جهان است تجسم پیداکرده و به واقعیت می پیوندد.

وی تصریح کرد: باوجود چنین آمال و اهدافی هرموضوعی که قصد تخریب و لطمه واردکردن به این اقتصاد را داشته باشد قطعا مسئله ای ازمسائل فرع خواهد بود چرا که اقتصاد مورد نظر ما یک واقعیت محرز و یک اصل خدشه ناپذیر تلقی می شود.

تمام سیاست های آراد برندینگ براین اصول متمرکزاست که بتوانیم با کسب درآمدهای هرچه بیشتر، استخدام نیروهای بیشتر را در دستورکار خود قراردهیم.
امروز تلاش، جهاد و قیام ما فعالیت های مستمر، جدی، موثر و کارساز در عرصه اقتصاد و مسائل مربوط به آن است و این حب دنیا نیست چرا که در ازای هر قراردادی که امضاء و اجرا می شود حداقل ده جوان بیکار صاحب شغل شده و سرکارمی روند.
در ادامه ایشان مدیران و پرسنل آراد را خطاب قرارداده و افزودند:
شرکت آراد امروز به مثابه دانه ای است که بعد از گذشت 15 سال توجه، رسیدگی و پرورش، اخیراً و به تازگی سر از خاک برآورده و در معرض دید همگان قرار گرفته است و قصد دارد در یک پروسه زمانی کوتاه از یک جوانه ی تازه، مبدل به یک درخت تنومند، با شاخ و برگ گسترده و باریشه هایی محکم و عمیق شود.

در این راستا اگر همکاران و همراهان آراد این رسالت را شناختند و کمر همت و تلاش را برای همراهی با ما تا رسیدن به ایستگاه مقصد بستند، که چه بهتر، و در غیر این صورت معلوم می شود که بجای همدلی، همراهی و همفکری با ما، با ذهنیات غلط خود دست به گریبان هستند و به اجبار و ناچاراً می باید از لیست مسافران تِرن سریع السیر آراد حذف شوند و متاسفانه باید در اولین ایستگاه پیاده شوند.

در خاتمه این جلسه درون سازمانی، رئیس شرکت آراد برندینگ نکته نظرات ارزشمندی به این مضمون بیان کردند:

بحمدالله، پروردگار عزیز با الطاف و عنایت کبریایی و با بخشندگی، تمام ابزارها، قدرت، نیرو، عقل و هوش اقتصادی و درایت انجام این مسئولیت سنگین را به ما عطا فرموده است.

چنانچه حتی در کشوری مثل آمریکا که داعیه حکمرانی بر اقتصاد جهان را دارد چنین شرکتی مشابه ساختاری که در شرکت آراد برندینگ  داریم نیز وجود ندارد.
ما نیز می باید متوجه این امر مهم باشیم که شما مدیران آراد به مانند افسران اقتصادی هستید.

ما نیز با هرکسی که نیتش کمک به اقتصاد مسلمانها باشد هم پیمان و هم عهد هستیم.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 پاسخ
 1. فهیمه قاسمی
  فهیمه قاسمی گفته:

  سلام و عرض ادب
  خدا رو شاکرم که من رو در این مسیر درست اقتصادی همراه با راهنما و الگوهای کاربلد قرار داد
  آراد واقعا مسیر ایده آل برای ثروتمند شدن هستش و ما که این راه رو در کنار شما بزرگان عزیز طی کردیم و تجربه کسب کردیم درک میکنیم که جز اینجا به اون ایده آل زندگی نمیرسیم چه اقتصادی و چه معنوی
  ان شاءالله کسانی که هم مسیر با آراد هستند و دلشان میخواهد رشد کنند زودتر با مجموعه آشنا شده و شروع به کار کنند
  خدا عمر با عزت و خیر کثیر به شما بده که این مجموعه را تاسیس و برای رشد و موفقیت مجموعه و تاجرانش از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند🙏🏻🌹
  از خدا میخوام که همیشه قدردان این همه خیر و خوبی باشیم

  پاسخ
 2. علیرضا دهباشی
  علیرضا دهباشی گفته:

  توکلت الی الله
  به سوی تغییر زندگی و نه تغییر شغل..!!
  به سوی موفقیت های روز افزون
  پس تلاش کنید

  پاسخ