آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ
تولید محتوای سایت

اشتباهات رایج در تولید محتوای سایت

اشتباهات رایج در تولید محتوای سایت شامل چه مواردی هستند و چگونه باید آنها را رفع کرد؟ خطای تولید محتوا که به سئو سایت آسیب می رساند و سبب می شود از نتایج گوگل حذف شوید همگی این موضوعات در این قسمت از آموزش های کاربردی سئو سایت.

ساختار تولید محتوای سایت تجاری چگونه است؟

  1. بررسی کلمات کلیدی
  2. ساخت عنوان تجاری
  3. تحقیق و بررسی نیازهای مشتری
  4. تولید محتوا
  5. بهینه سازی محتوای تولید شده از نگاه گوگل
  6. ویرایش و ویراستاری
  7. تنظیم تاریخ انتشار
  8. انتشار به صورت زمانبندی شده

این ۸ مرحله برای تولید هر محتوایی الزامی می باشد و اگر تا به امروز به این موارد توجهی نداشتید، حتما از این پس توجه کنید.

تولید محتوای سایت

اشتباهات رایج در تولید محتوای سایت

عدم تمرکز بر روی سئو

تغییرات دائمی الگوریتم‌های موتورهای جستجوگر و پیشرفت‌های دائمی تکنولوژی موجب شده است که بسیاری از صاحبان وب سایت ها و بازاریابان محتوا بسیار سر در گم شوند و نتوانند جای خود را در دنیای دیجیتال جدید بیابند. با افزایش حجم اطلاعاتی که روز به روز در اینترنت قرار داده می‌شود و افزایش روی آوردن افراد به اینترنت و تجارت آنلاین مساله سئو و یا بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجوگر روزبه‌روز اهمیت بیشتری می‌یابد.
نکات بسیاری درباره سئو وجود دارد که یک بازاریاب محتوا باید آن‌ها را در نظر داشته باشد، برای مثال انباشته کردن کلیدواژه‌ها در متن، افزودن کلیدواژه‌های غیر مرتبط به یک متن، عدم ایجاد محتواهای مرتبط با عناوین و تیترها و بسیاری مسائل دیگر درباره یک متن ممکن است موجب شوند که وب سایت توسط موتورهای جستجوگر جریمه شود و به طور کلی نتواند در میان نتایج جستجوهای موتورهای جستجوگر جایی داشته باشد.
اگر بازاریابان محتوا بتوانند بایدها و نبایدهای سئو در رابطه با یک محتوا را به خاطر بسپارند و آن‌ها را در کار خود لحاظ کنند، می‌توانند بهترین و موثر ترین محتواها را تولید کنند که نه تنها موجب جریمه شدن وب سایت نشود بلکه موجب ترقی و بهبود رتبه آن در نتایج جستجوهای موتورهای جستجوگر نیز بشود.

اولویت دادن به کمیت محتوا نه کیفیت آن

ایجاد حجم عظیمی از محتوا که از لحاظ علمی ارزش چندانی نداشته باشد، غنی از معلومات نباشد، تکراری باشد و از وب سایت های دیگر کپی برداری شده باشد و یا از منابع و مراجع بسیار ضعیف و غیر معتبر برگرفته شده باشد نتایج چندان خوبی برای شما به همراه نخواهد داشت و فقط موجب می‌شود که صفحات وب سایت شما با محتواهای بی ارزش پر شوند.
زمانی که بازاریابان محتوا برای شناخت کاربران خود زمان صرف کنند و مطالعاتی در این زمینه انجام دهند موجب می‌شود که بتوانند محتوایی تولید نمایند که تنها موجب پرکردن صفحات نشود بلکه موجب شود که کاربران بیشتری به وب سایت جذب شوند و تعامل شدیدی با کاربران برقرار نماید. اگر شما تمرکز خود را بر روی ایجاد محتواهایی قرار دهید که بتواند تاثیر مثبتی بر روی نظر کاربران نسبت به برند شما ایجاد کنند، به تدریج محتواهای شما تغییر خواهند یافت و به جای ایجاد حجم زیادی از محتواهای کم ارزش خواهید توانست محتواهایی تولید نمایید که بیشترین لایک ها، اشتراک گذاری‌ها و کامنت ها را جذب نمایند.

همچنین بخوانید:  بررسی جایگاه در صفحه اول گوگل و استراتژی تولید محتوا

فیلم آموزشی اشتباهات رایج در تولید محتوای سایت

در ادامه فیلم آموزشی اشتباهات رایج در تولید محتوای سایت را برایتان به اشتراک می گذاریم که با دیدن آن می فهمید که رعایت ۸ مرحله بالا باید به چه صورت باشد و ممکن است چه اشتباهات خطرناکی را منجر شده باشید و سایت خود را پنالتی کنید.


آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ