بررسی وضعیت سئو سایت

ابزارهای بررسی وضعیت سئو سایت

ابزارهای بررسی وضعیت سئو سایت را بشناسید و مطابق با استانداردهای الگوریتم جدید گوگل حرکت کنید. بیش از ۴۰ ابزار سئو سازی سایت را در این بخش به شما معرفی خواهیم کرد که با آن می توانید میزان رتبه سئو سایت خود را افزایش دهید.

ابزارهای زیادی در راستای چک کردن و آنالیز سئو سایت وجود دارند که می توانند شما را در جهت بهبود رتبه سئو سایت یاری نمایند و گزارشاتی را برایتان ارسال کنند. اغلب این ابزارها سالم هستند و درست کار می کنند ولی بعضا مشاهده می شود که برخی از این ابزارها از دستورات خاصی بهره می برند و بخاطر عدم تغییر گزینه ها، اطلاعات را به مخاطب اشتباه نشان می دهند و صاحبان سایت ها از این موضوع مضطرب می شوند.

هر ایرادی که این ابزارها از سایت شما بگیرند به معنای درستی ایراد نیستند. به عنوان مثال اگر کسی اسم نقشه سایت خود را sitemap_index.xml بگذارد، این ابزارها نمی توانند این نام را پیدا کنند و از آنجا که به صورت پیش فرض به دنبال اسم sitemap.xml می گردند، از سایت شما ایراد می گیرند که سایت شما سایت مپ ندارد و این از نظر گوگل مهم است و سایت شما به خوبی کار نمی کند.

این در حالی است که سایت ما سایت مپ دارد و این موضوع را هم ما می دانیم و هم گوگل زیرا در وبمستر معرفی کرده ایم ولی این ابزارها از این ماجرا مطلع نیستند و لازم هم نیست که مطلع باشند، لذا از سایت شما ایراد می گیرند. پس هر خطایی که بر روی سایت شما نمایش داده شد نگران نشید و با کمک مشاورین و متخصصین آراد سئو می توانید مشکلات سایت خود را رفع کنید.

آشنایی با ابزارهای بررسی وضعیت سئو سایت

تعداد ابزارهای بررسی وضعیت سئو سایت بسیار زیاد هستند که برای نمونه در مقاله قبلی در مورد وب سایت GTMetrix صحبت کردیم و امروز قصد داریم سایت سئو ابزار را به شما معرفی کنیم. این سایت با طراحی زیبا و شیک خود نظر هر سئو کار را به خود جلب می کند و به خاطر داشتن ابزارهای متنوع می توان از آن در جهت بهینه سازی و ارتقاع رتبه سایت بسیار کمک گرفت.

ابزار سئو

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن آموزش این سایت پیشنهاد می کنیم که از زبان استاد زیارکلائی بشنوید که چگونه می توان از این سایت استفاده کرد:

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ