فروش اجناس به صورت امانی + فیلم

در این مقاله درباره بازاریابی خوب و روش های امانی صحبت می کنیم، یک بازاریابی خوب و مناسب روشی است که مشتری پیش قدم شود و خواهان این باشد که جنس را خریداری کند.

دو نوع بازاریابی وجود دارد

بازاریابی حضوری که فروشنده کالا را عرضه کند
بازریابی که مشتری درخواست خرید کالا را داشته باشد.
در روشی که مشتری برای خرید کالا جذب شده باشد، فقط یک حالت وجود دارد و آن هم به فروش رفتن کالا و محصولات است و حالت دومی وجود ندارد، که آیا ممکن است مشتری خرید کند یا خیر؟
بدترین و سخت ترین کلمه ای که یک فروشنده ممکن است بشنود، پاسخ نه توسط خریدار است.

حتی افرادی که سرباز هستند هم می توانند تجارت را شروع کنند، ما در مجموعه آراد چنین مورد داشته ایم که سرباز بوده اند و کار تجارت خود را شروع کرده اند.
حتی جوانان هجده ساله ای هستند که در حال حاضر تجارت می کنند و صادرات دارند و اینها هم در ابتدا مثل شما ترس داشتند، ولی کم کم این مشکلات و ترس ها از بین رفت.

اصل موفقیت در طی کردن مسیر است، اصل کار، هوش و توانمندی های شماست و به میزان سرمایه شما بستگی ندارد.
تا حالا از خود پرسیده اید که چرا فرزندان کارخانه دارها مثل دیگر افراد عادی نیستند و اغلب مانند پدرانشان مسیر را انتخاب می کنند و کارخانه دار و ثروتمند می شوند؟
جواب این سوال کاملا واضح است، چون مسیر و راه کسب سرمایه به آنها آموزش داده شده است.

ذاتا خداوند ما را نیازمند افراد دیگر قرار داده است و برای هدایت بشر پیامبرانی را فرستاده است، اما اغلب مردم، سوال کردن از دیگران را دوست ندارند و می خواهند همه چیز را خودشان کشف کنند و یاد
بگیرند.

روش دریافت محصولات به صورت امانی

چرا باید کارخانه دار و تامین کننده محصولاتش را به صورت امانی در اختیار ما قرار دهد؟
هر انسانی با انسان دیگر متفاوت است، همین طور که شما از بقالی محل جنسی را به صورت نسیه می گیرید، اما همین بقال حاضر نیست به یک شخص دیگر که نمی شناسد و اعتماد ندارد کالایی را نسیه بدهد.
چیزی که باعث این موضوع می شود اعتبار است.
اگر شما حرفه ای رفتار کنید و از تجربه دیگران به خوبی استفاده کنید و نخواهید با این جمله که می خواهم تاجری خود ساخته باشم خود را گول بزنید، برای شما هم امکان پذیر است.

قطعا گرفتن محصول به صورت امانی امکان پذیر است، ولی تکنیک دارد و رفتارهایی را باید از خودتان نشان دهید که این کار را برایتان انجام دهند.
همه کسانی که کالا را امانی دریافت می کنند آشنا یا از اقوام کارخانه دار و تامین کننده نیستند، کاملا غریبه هستند اما این شمایید که باید متفاوت از دیگران در نظر تامین کننده جلوه کنید تا به شما اعتماد کنند.

پس برای متفاوت بودن باید برند شوید و برندسازی اینجا معنا پیدا می کند، این انتخاب شماست که مانند دلال ها و واسطه ها باشید یا مانند حرفه ای ها و برندهای معتبر عمل کنید؟

اگر به صورت حرفه ای عمل کنید پول و ثروت کارخانه ها ثروت شما می شود، یعنی در تمامی ثروت کارخانه که در تجهیزات و وسائل آن هست، سهیم می شوید.
اگر حضوری با کارخانه ها صحبت کنید و معاملات خوبی را برای آنها انجام دهید، آنگاه کارخانه دار از شما می خواهند که مشتری خود را به دفتر کاری بیاورید و در حضور مشتری شما ریاست کنید.چرا که شما در آرادبرندینگ روشی را یاد می گیرید، که هیچ کسی در دنیا بلد نیست.
اگر کسی بخواهد تجارت خارجی داشته باشد باید به کشورهای مختلف سفر کند تا بتواند مشتری پیدا کند، اما در روش تجارت الکترونیک هر روز شما مشتریانی از سراسر دنیا خواهید داشت.

به دلیل اینکه این روش ها را کارخانه دارها بلد نیستند، به شدت به شما و دانشتان نیاز دارند.
بعد از مدتی از طرف کارخانه دارها پیشنهادات بهتری دریافت می کنید و از شما می خواهند که با آنها شریک شوید و فقط برند آنها را بفروشید و با دیگر برندها کار نکنید و در ازای آن سود شما را چند برابر می کنند.
ولی اگر به عنوان یک انسان معمولی از آنها بخواهید با حقوقی اندک شما را استخدام کنند، حاضر نیستند چنین کاری برایتان انجام دهند، اما اگر حرفه ای عمل کنید و میلیاردی برایشان فروش داشته باشید رفتارشان تغییر می کنند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس گفته:

  جدا از اینکه فروشنده دنبال مشتری میگرده مشتری هایی هم هستند که دنبال فروشنده هایی حهت خرید کالای باکیفیت و درجه یک و قابل اعتماد میگردن

  پاسخ
  • مهیار مسلمی
   مهیار مسلمی گفته:

   کیفیت محصولات خیلی مهمه و مردم دنبال فروشنده ایی میگردن که اجناس اینچنینی ارائه میدن
   حتی اگر قیمت گرونی هم داشته باشه ولی مشتاق به خریدن

   پاسخ
  • حسین فلاح
   حسین فلاح گفته:

   میشه
   کافیه با صحبت کردن و برخورد صحیح و درست اعتماد فروشنده رو جلب کنیم تا بتونیم به صورت امانی خرید کنیم
   البته خوش حساب بودن و شخصیت درست داشتن هم شرطه برقراری معاملست

   پاسخ
 2. محسن امیری
  محسن امیری گفته:

  24سالمه و بیکار
  ناامید از بی آینده بودن
  خیلی دلم میخواد یه کاری و شروع کنم ولی نمیدونم از کجا و چجوری
  راهش رو نمیدونم

  پاسخ
 3. مهمت هردرودی
  مهمت هردرودی گفته:

  خدا تو وجود همه ی انسان هااستعدادهایی نهاده تاآن را به فرصت تبدیل کنیم و از در زندگی و جهت در
  آمد زایی استفاده کنیم

  پاسخ
 4. حسن توکلی
  حسن توکلی گفته:

  باستعداد و توانیای هامون میتونیم وارد عرصه تجارت هرچند کوچیک بشیم و ازاین راه کسب درآمد کنیم و امورات بگذرونیم

  پاسخ
 5. عادل شیخی
  عادل شیخی گفته:

  هیچ چیز سریع و یک شبه بدست نمیاد پول درآوردن هم همینطوره
  نیاز به زمان داره تا در درازمدت باعث سوددهی بالامون شه

  پاسخ