🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

تجارت ضایعات آهن آلات

همانطور که مشاهده می کنیم ضایعات آهن آلات نه تنها در مراکز صنعتی بلکه در محیط های مسکونی هم به وفور یافت می شود. عده ای از افراد با جمع آوری آهن آلات قراضه و به درد نخور از منازل سود زیادی بدست می آوردند. شاید خیلی قابل باور نباشد اما این روزها تجارت ضایعات آهن آلات به یک کسب و کار پرسود تبدیل شده است.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

Image result for تجارت ضایعات آهن آلات

جمع آوری ضایعات آهن آلات توسط عده ای با وسایل نقلیه ساده در میان مناطق مسکونی انجام می شود اما به همین بخش خلاصه نمی شود و راههای دیگری هم برای خرید ضایعات وجود دارد.

به عنوان نمونه کارخانه بزرگی را در نظر بگیرید که نمی تواند از ضایعات خود استفاده مفیدی داشته باشد بنابراین این مواد را در طی مزایده ای به کارخانه های ذوب و یا خریداران خرد ضایعات می فروشد.

تجارت ضایعات آهن آلات از کجا آغاز می شود؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این گونه آهن آلات و ضایعات به انبارهای دپوی قراضه منتقل می شود و در آن محل جداسازی و دسته بندی می شوند و بر اساس کاربردهای متفاوتشان به مراکز مشخص ارسال می شوند.

بر اساس گفته های فعالان تجارت ضایعات آهن آلات، افرادی که در کار خرید و فروش ضایعات هستند به طور متوسط ۲ تا ۶ میلیون در آمد دارند.ک اطلاعیه از برخی وقایع است.

خیلی از این افراد کار خود را با ضایعات نان خشک آغاز کرده اند و حالا سرمایه دارهایی هستند که انبارهای مختلف ضایعات آهن را مدیریت می کنند.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

تجارت ضایعات آهن آلات حالا دیگر شکل و شمایل دیگری به خود گرفته است و از مدل کسب و کار کاذب به یک تجارت پرسود و حرفه ای تبدیل شده است.

 

این روزها دیگر آهن فروشان از سرمایه دار ترین اغشار جامعه هستند که با بالا وپایین کردن قیمت آهن، سودهای چند میلیونی بدست می آوردند.

ضایعات آهن در واقع همان آهن آلات فرسوده و بلا استفاده هستند که تا چندین سال پیش خیلی با ارزش نبودند اما امروزه به دلیل افزایش مصرف فولاد و مواد فلزی در صنعت، به کالایی پر ارزش تبدیل شده اند که بین فعالان این بخش دست به دست می گردند.

در این میان بازار قراضه های فولادی از همه گرم تر است و از بازار جهانی برخوردار است. تجارت ضایعات آهن آلات از آنجایی آغاز شد که این ماده به عنوان ماده اولیه کشورهای صنعتی اهمیت زیادی پیدا کرد به طوری که اگر نباشد چرخ خیلی از صنایع مهم کشور می خوابد.

Image result for تجارت ضایعات آهن آلات

این آهن آلات قراضه بازیافت شده و در خط تولید کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در شرایطی که در کشور ما این ضایعات در کوره ذوب شده و مورد استفاده قرار می گیرند، خیلی از کشورهای صنعتی آن را به صورت پودر در آورده و در صنایع قطعه سازی به کار می برند. تجارت ضایعات آهن آلات این روزها بازار گرمی دارد که این کالا را به محصولی برای صادرات به کشورهای همسایه تبدیل کرده است.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.



0 پاسخ