وضعیت اقتصادی کشور سنگاپور

بررسی وضعیت اقتصادی کشور سنگاپور + فیلم

بررسی وضعیت اقتصادی کشور سنگاپور یا سایر کشور های انجمن ملل آسیای جنوب شرقی باعث می شود تا با جامعه هدف خود برای صادرات آشنا شده و نسبت به انتخاب محصول در همکاری با این مناطق بهتر عمل کنیم.

زمانی که وارد تجارت بین الملل می شوید و می خواهید صادرات کالا انجام دهید؛ باید از جامعه هدف و کشورهایی که می توانند مشتریان شما باشند اطلاع داشته باشید تا بتوانید افزایش فروش و هم سودآوری خود را بهبود ببخشید.

یکی از پارامترهای موفقیت در تجارت چیست؟

به همین دلیل بررسی وضعیت اقتصادی کشورها و همین طور تلاش برای رفع نیاز آن ها می تواند یکی از مهم ترین پارامترهای موفقیت شما در تجارت بین الملل باشد.

موفقیت
چیزهایی که در کسب و کار باید بدانید

برای بهبود کسب و کار باید بدانید پول دست چه گروهی است چه خدماتی به آن ها باید ارائه دهید و چه کارها و اقداماتی باید انجام گیرد تا آن ها حاضر باشند در قبالش به شما پول پرداخت کنند.

چه اقدامی باعث درجا زدن شما می شود؟

بیشتر اوقات تلاش برای برقراری ارتباط با افرادی صورت می گیرد که پولی در دست ندارند و این ارتباط باعث در جا زدن شما خواهد شد.
با توجه به ساختار فروش خود تلاش کرده و بازاریابی انجام می دهید ولی توجه نمی کنید افرادی که به عنوان جامعه هدف بر روی آن ها تمرکز کرده اید.
آیا پولی دارند که برای خرید محصولات بتوانند جامعه هدف شما باشند.

بررسی اقتصاد کشور ها
آیا بررسی وضعیت اقتصادی کشورها مهم است؟

بررسی وضعیت اقتصادی کشورها، از جمله کشورهای همسایه بسیار مهم است و می تواند تاثیر زیادی در تجارت و صادرات کار و محصولات داشته باشد.

اقتصاد کشور سنگاپوردر دنیا

کشور سنگاپور یکی از مراکز بزرگ داد و ستد در دنیا است و در پنجاه سال گذشته یکی از پر رونق ترین بازارهای اقتصادی در دنیا را به خود اختصاص داده است.

 

نکته قابل تأمل درباره کشور سنگاپور

جالب است بدانید کشور سنگاپور از لحاظ ذخایر معدنی کشور بسیار فقیری است و اقتصاد این کشور متکی بر بخش خدمات و صنعت است.

رتبه کشور سنگاپور در واردات و صادرات در دنیا

کشور سنگاپور یکی از موفق ترین اقتصاد بازارهای جهان را دارا است این کشور در واردات در رتبه چهاردهم و در بخش صادرات در رتبه پانزدهم بزرگ جهان است.

وسعت و تردد بنادر این کشور

با توجه به این که کشور سنگاپور کشور بسیار کوچکی است یکی از پرتردد ترین بنادر دنیا به حساب می آید.
سابقه تجاری ایران و سنگاپور چگونه است؟

اقتصاد کشور سنگاپور
بررسی آمار تجارت ایران در چند سال اخیر نشان می دهد که کشور سنگاپور می تواند یکی از بهترین کشورهای هدف صادراتی ایران در آسیا باشد.
کشور ایران ظرفیت های بسیار زیادی و پتانسیل های بالایی برای تجارت و همکاری با کشور سنگاپور دارد.

مهم ترین اقلام صادراتی در چند سال اخیر

محصولاتی مانند فرش، گلیم، دانه های روغنی، زعفران، کشمش، خرما، انواع سنگ های ساختمانی و انواع سنگ های قیمتی از جمله مهم ترین اقلام صادراتی ایران به سنگاپور در سال های اخیر بوده است.

 

چرا شناخت کشور سنگاپور برای تجار ایرانی می تواند جذاب باشد؟

کشور سنگاپور یکی از توسعه یافته ترین و پیشرفته ترین کشورهای عضو asean است. عمده تجارت خارجی این کشور مربوط به صادرات مجدد است.
با توجه به این که کشور سنگاپور، کشوری است که هیچ گونه حقوق گمرگی و تعرفه ای را برای کالاهای صادراتی و وارداتی دریافت نمی کند به همین دلیل می تواند کشور جذابی برای تجار ایرانی باشد.

کشور سنگاپور به عنوان واسطه ای برای صادرات

تجار ایرانی می توانند از کشور سنگاپور به عنوان واسطه ای برای صادرات مجدد کالای خود استفاده کنند و علاوه بر شناخته شدن و معرفی کالای ایرانی می توانند افزایش فروش داشته باشند و سودآوری و ارزآوری خود را در حد بالایی ارتقا و افزایش دهند.

مهم ترین محصولات صادراتی در حال حاضر

مهم ترین اقلامی که امکان صادرات به کشور سنگاپور در آن ها وجود دارد محصولاتی هستند از قبیل انواع خشکبار، ادویه، محصولات کنسروی، سبزیجات و محصولات شیلات ایران مخصوصا محصولاتی مانند خاویار که ایران در آن ها مزیت دارد.

تاجر خاویار بر چه چیزی باید توجه داشته باشد؟

تجار خاویار باید توجه بیشتری بر بازار صادراتی سنگاپور داشته باشند. بنابراین تجار ایرانی با داشتن زیر ساخت های مناسب فروش و ارائه محصولاتی که ایران مزیت نسبی در آن ها دارد می توانند از این ظرفیت استفاده کنند و وارد بازار عظیم سنگاپور شوند.

مجموعه آراد برندینگ و آموزش افراد به بهترین روش در مسیری درست

مجموعه آراد برندینگ به دنبال این است که افرادی که با این مجموعه کار می کنند به تجارت ، سود و درآمد برسند.
در مجموعه آراد برندینگ به شما آموزش داده می شود که از کجا کار خود را آغاز کنید و چه اقداماتی انجام دهید.

و از بین تمام روش های موجود سعی می شود بهترین روش برای شما معرفی شود و مسیری به شما نشان داده شود که هر کسی با هر توانمندی و سلیقه ای که دارد بتواند وارد کار شود و تجارت خود را آغاز کند و به برداشت و خروجی مطلوب برسد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. سهیلا رضایی
  سهیلا رضایی گفته:

  سلام
  با توجه به تحریم بحث صادرات قابل ادامه دادن هست
  یا اینکه با وارد کردن کالایی مورد نیاز داخل بحث تحریم نمی تواند خودنمایی کند

  پاسخ
 2. حاجی محمد کرامت
  حاجی محمد کرامت گفته:

  باسلام و دعای خیر
  مجموعه برنامه های آراد برندینگ بسیار عالیست چون پروسه هایی را در زمینه تجارت بین المللی ارائه نموده که علاوه بر مطالب تئوری بر حرکت فردی بطور عملی برای به نتیجه رساندن فرد موردنظر یار و یاور شماست این یکی از بزرگترین مزیتهای شرکت فوق الذکر میباشد. درود بر مسئولین محترم.

  پاسخ