🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

دریافت مشتری صادراتی طرح شتاب دهنده + فیلم

در این مقاله قصد داریم شما را با طرح شتاب آشنا کنیم؛ شرایط، ویژگی ها، نحوه ورود و … مسائلی هستند که در ادامه مطرح می شوند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
شروع طرح شتاب

برای شروع و انتخاب این طرح، کافی است با یکی از مشاوران آراد برندینگ ارتباط برقرار کنید و طرح مناسب محصول و فعالیت تجاری خود را انتخاب کنید.

تبدیل طرح های قدیمی به طرح شتاب

برخی از تاجران طرح هایی را شروع کرده اند و با مطرح شدن طرح شتاب، قصد دارند وارد این طرح شوند. اگر کارهای طرح پیشین، مانند مطلب نویسی، هنوز به طور کامل انجام نشده است، می توانید با واحد فنی مطرح کنید و آنچه که از روند طرح سابق باقی مانده است را به طرح شتاب تبدیل کنید. ملاک اینکه چه مقدار از طرح سابق شما باقی مانده است و قابلیت تبدیل به طرح شتاب را دارد، گزارش واحد فنی است. توجه داشته باشید که با تبدیل کردن طرح، می توانید سرعت پیدا کردن مشتری های خود را بسیار افزایش دهید.

طرح شتاب و زبان فارسی
طرح شتاب، تنها برای زبان های غیر فارسی پیاده سازی و اجرا می شود و برای زبان فارسی، ساختار محتوا نویسی پیشنهاد می شود. برای زبان انگلیسی، توصیه اکید و جدی مجموعه آراد برندینگ به شما، این است که حتما از طرح شتاب استفاده کنید.
طرح شتاب برای قدیمی ها
افرادی که قدیمی تر هستند، با توجه به نوع سایتی که دارند، طرح شتاب برای آن ها قابل اجرا است.
اگر سایت ویترینی داشته باشند، با تغییراتی در سایت، بدون اینکه قالب سایت تغییر کند، می توانند از مزایای طرح شتاب استفاده کنند. البته اگر درخواست اعمال قالب طرح شتابی برای سایت خود را داشته باشند، این امکان نیز وجود دارد، اما زمان بیشتری نیاز خواهد بود و دشواری هایی در این بین وجود خواهد داشت.
برای سایت های برندینگی، حتما باید قالب سایت به قالب طرح شتاب تغییر کند؛ چرا که بر اساس اصول طرح شتاب، باید رابط کاربری مناسب و استانداردی برای سایت وجود داشته باشد. این فرآیند تبدیل به قالب جدید، کمی دشوار تر خواهد بود و بعد از پایان تبدیل قالب، طرح شتاب شروع می شود.
طرح شتاب برای تازه واردها
کسانی که تازه به جمع تاجران و آرادی ها پیوسته اند، هیچ نگرانی از بابت اینکه چطور باید پیش بروند، نخواهند داشت. مشاوران آراد برندینگ، به طور پیوسته برنامه آن ها را پیگیری می کنند و اطلاع رسانی های لازم را انجام می دهند. سایت ها نیز از ابتدا بر اساس قالب و استانداردهای طرح شتابی طراحی می شوند. در شروع کار جدید، استفاده از طرح شتاب، حتما لازم است و سرعت پیشرفت شما را بسیار افزایش می دهد.
بررسی قالب طرح شتابی
در قالب جدید، رنگ بندی ها و تصاویر، تغییر می کنند اما آیتم ها و منوهایی که وجود دارند، تغییری نمی کنند.
منو و گزینه سفارش کالا
در قالب جدید، سایت بار بالا، با منو پر نشده است؛ چرا که مهم ترین بخش سایت به حساب می آید و برای اینکه رابط کاربری، شلوغ و پر تراکم نباشد، منوها به شکل دیگری طراحی شده اند. گزینه منو به صورت کشویی باز می شود و تنها سه گزینه دارد؛ گزینه خانه، مشاوره و سفارش و گزینه ای که محتوای شما را نمایش می دهد.
توجه داشته باشید که ۹۰% کاربران تجاری سایت ها، از نسخه موبایلی استفاده می کنند که طراحی کاملا متفاوتی دارد.
در قالب شتابی، گزینه ای برای سفارش کالا در بالای سایت وجود دارد و مهم ترین مسئله و نکته در قالب شتابی به شمار می رود.
فرم ها در قالب شتابی
مسئله مهم دیگر در قالب شتابی، نوع فرمی است که در سایت وجود دارد. با توجه به اینکه امروزه حوصله و زمان مخاطبان، بسیار کم است، فرم باید به گونه ای باشد که کاربر مراجعه کننده به سایت شما، رغبت برای پر کردن آن پیدا کند. به همین علت، فرم، نباید شلوغ باشد و به راحتی آنچه که یک مشتری ممکن است به دنبال آن باشد در اختیار او قرار بگیرد.
در یک قالب شتابی، وقتی به پایین صفحه می روید، اطلاعاتی در مورد محصولات، شرکت و خود فروشنده وجود دارد. این اطلاعات در بخش های جداگانه قرار گرفته است که در نسخه موبایلی، هر بخش، یک صفحه موبایل را پوشش می دهد. در واقع در این قالب، تمرکز بر روی نسخه های موبایلی بوده است.
قسمت انتهایی صفحه سایت
در ادامه صفحه، مطالب و محتواهایی که متناسب با محصول شما تولید شده است، وجود دارند. کمی پایین تر، تصویری از شخص شما وجود دارد. دقت کنید که حتما مخاطب باید با چهره شما آشنا باشد و اینکه بداند یک فرد واقعی مدیریت این مجموعه را بر عهده دارد، احساس اعتماد و امنیت بیشتری خواهد داشت.
در انتهای صفحه نیز، فرم و گزینه سفارش کالا، مجددا قرار داده شده است تا مخاطب، فرصت برای درخواست دادن و یا سفارش کالا را داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ