آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ
Real Time در گوگل آنالیتیکس

فیلم آموزشی Real Time در گوگل آنالیتیکس

فیلم آموزشی Real Time در گوگل آنالیتیکس توسط گروه شرکت های آراد تدوین شد. همین حالا می توانید یاد بگیرید تا بفهمید چه کسانی هم اکنون در سایت شما حضور دارند و مشغول چه کارهایی هستند؟ مشتریان شما از کدام یک از صفحات وب سایت شما دیدن می کنند؟

در قسمت قبلی در مورد افزایش بازدید سایت و افزایش مشتری صحبت کردیم و دانستیم که با استفاده از ابزار گوگل آنالیتیکس می توانیم بفهمیم که کدام یک از صفحات سایت ما نقش بازاریاب را ایفا می کنند و مشتریان را به تماس منجر می کنند. اگر بتوانید صفحات فرود خودتان را به درستی بسازید یقینا تعداد تماس های شما بیشتر خواهد شد.

آموزش Real time آنالیتیکس

Real Time آنالیتیکس چیست؟

Real Time آنالیتیکس به معنی بررسی به موقع یا به هنگام سایت هست که در واقع همین حالا بررسی می کند که چه افرادی در سایت شما حضور دارند و در حال مطالعه کدام یک از نوشته های سایت شما هستند.

Real Time در گوگل آنالیتیکس

نقش Real Time در گوگل آنالیتیکس

این ابزار حرفه ای گوگل به شما کمک می کند تا بدانید که مشتری های شما از کدام شهر یا کشور وارد سایت شما شده اند و در حال حاضر کدام صفحه یا برگه از سایت شما را مطالعه می کنند. اطلاعات دقیقی از ترافیک های ایجاد شده بر روی سایت را می توانید مشاهده کنید که برای دریافت این اطلاعات کافی است وارد بخش Traffic Source گوگل آنالیتیکس شوید.

traffic source

آموزش Real Time در گوگل آنالیتیکس

فیلم آموزشی Real Time در گوگل آنالیتیکس را از پخش زیر به صورت آنلاین دریافت کنید. چنانچه علاقمند به یادگیری سئو هستید پیشنهاد میکنیم آموزش وبمستر گوگل را با دقت مشاهده کنید.

همچنین بخوانید:  آموزش نصب گوگل آنالیتیکس Search Analytics بر روی سایت

آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات