سوال: کار آراد برندینگ چیست؟
جواب: تبدیل نمودن یک نفر عادی به تاجر حرفه ای
سوال: چگونه آراد می تواند افراد عادی را تبدیل به تاجر کند؟
جواب: در گام اول باورهای غلط را در ذهن مردم اصلاح می کند. به مردم می فهماند که باید پولدار شوند و پول در مشاغلی که امروز انتخاب نموده اند نیست و کارگری و کارمندی برای دیگران نمی تواند آنها را از مشکلات مالی برهاند و بهتر است راه تجارت در پیش گیرند. عده ای باور می کنند و با آراد همراه می شوند.
در گام دوم به آنهایی که همراه شده اند می آموزد تا چگونه تجارت کنند.
چه محصولی انتخاب نمایند که بهترین سود را داشته باشند و چگونه تامین کننده و مشتری اش را پیدا کنند و آداب مذاکره در تجارت چیست و بار چگونه ارسال می شود و قوانین گمرک و تجارت را به آرادی ها می آموزد.
گام سوم اجرا و پیاده سازی مسیریست که مشتری ها در ایران و یا خارج از ایران بتوانند این شخص تاجر را پیدا کنند و با او از طریق تلفن یا ایمیل و یا پیام رسان ها و فرم ها ارتباط بگیرند.
در حقیقت در این مرحله است که تاجر باید آموخته های خود را به کار گیرد و مشتری ها را تبدیل به پول و معامله نماید.
سوال: از کجا باور کنیم که آراد برندینگ کلاهبرداری نیست؟
جواب: توصیه می کنیم هر روز ساعت هایی به سایت ما سر بزنید و پخش زنده ما را که اساتید در آن صحبت می کنند ببینید و برنامه های آموزشی ما را دنبال کنید آنگاه متوجه خواهید شد که با یک تیم حرفه ای در تجارت و صادرات مواجهید و اصلا بوی کلاهبرداری به مشامتان نمی رسد.
اگر قانع نشدید خوشحال می شویم در یکی از همایش های ما در تهران یا قم تشریف بیاورید تا هم بیشتر با شما آشنا شویم و هم اینکه با ما و آرادی های قدیمی تر آشنا گردید.